DonVincenzo
Dołączył/a: kwiecień 2020
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
dajmy szansę wychowankowi, Arnau Teńas fajnie wygląda, VV bronił u nas, czemu nie damy szansy kolejnemu ? to chyba Palop zauważył, że Ter Stegen nie wybija się na operowanej nodze, jeśli już to robi nie jest już niestety takim Batmanem, spójrzmy na ostatni mecz i gol Dardera - myślę, że wyciągnął by ten strzał w formie sprzed kontuzji, chociaż nie znam się dobrze na fachu bramkarskim, chętnie podyskutuję, to tylko subiektywna opinia
2
@amanter oddał do Barcelony, na pewno sentyment jest do klubu, poza tym to Hiszpanie, a w City ciężko o sentymenty, może chciał ich rozwoju, który da Xavi, wiedział że w City mają być wyniki na już, poza tym Luis Enrique gra Ericiem i Ferranem, wrócili po kontuzjach, dajmy im czas bo są młodzi i mają talent by zrobić karierę w Barcelonie
6
@AlexDark00 jest Alemany, uda się wymiana za Trincão ;)
1
@fafera grał 90 minut ;)
1
@Mroziu beznadziejny to jest Hazard w Hiszpanii i jego podejście :) Depay jest po prostu za słaby, są zawodnicy jak Szewczenko, którzy byli kozakami jednej ligi i jednego zespołu, Memphis po prostu nie wskoczył nigdy na "ten" poziom i nigdy nie wskoczy, w Barcelonie nie ma czasu na dawanie czasu
3
@MarioVeB! rzadko, prawie nigdy, ale tym razem się zgadzam, duży Manchester go weryfikował, słaby Lyon i liga był kozakiem, w Hiszpanii to samo co w Anglii
0
@aldewir o kurna, faktycznie, ale jajca
1
@DLFCB kurła nie wygląda to coś jak kot
0
@DLFCB moz dogadają się na wymianę za Trincão z dopłatą
1
@Pawel13sz z 10 lat ma ta fota izi
0
@ShawnC nie piszesz czegoś dosłownie, dopiero teraz to zrobiłeś i dziwisz się że nie potrafiając wyjaśnić ktoś Ci tak odpowiada ? XD
0
@ShawnC a to nie wiedziałem, że Aubameyang nie przyszedł do Barcy i nie jest w niej od momentu przyjścia Dembele :) Ferrana też sprawdź mordzia :)
0
@ShawnC wymień również ilość niecelnych strzałów Panu Bogu w okno, dryblingów, w których zapominał wziąć piłki ze sobą, jechał bez głowy do linii aż piłka wychodziła i jak mu coś wyszło to ups, konti, Aubameyang strzelił gola wszystkim zespołom które wymieniłeś, oprócz Atleti, co może jutro nadrobić, podpowiem Ci, sprawdź coś zanim napiszesz :)
0
@Azrik na pewno :) od pół roku nie można, to teraz nagle zmieni zdanie, dajmy sobie z nim spokój, bo będzie nas doił kolejne lata, takiego głąba jeszcze tu nie było
0
@Azrik i co ? zostać tu ?
0
@tobiasson92 zapoznawcza była
0
@SeWo77 chyba Camp Nou, bo jako grajek to trybuny tylko i wyłącznie
0
@doc nie, Dzbanele out
0
Adama u nas, Trincao pogra więcej, sytuacja win-win
1
Jak to zastąpi ? Przecież to Alves zastępuje w kadrze Danilo niejako, od dawna Dani nie grał w kadrze, więc kto tu kogo zastępuje ?
1
Czyli spotkali się z ludźmi, którym nawijają makaron na uszy i myślą że Xavi i Jordi pekną. Powinni tych dzbanów odesłać do Alemanego i koniec tematu, nie umawiać się z nimi, bo to już ulać się może.
2
No i super. Czas na uprzejmości minął. Teraz niech termin wyznacza Alemany, ale tak za miesiąci niech co miesiąc mówi że się Barca zastanawia. Niech posiedzi zdrowy na trybunach.
3
Oleguer vol. 2...
1
@IronSanHybrid Don King by tego nie wymyślił mordo, szacun
1
@lucas/catalan Chorwacja też, głupio tracimy gole, gramy w defensywie za daleko od siebie i rywali, trochę selekcjoner przekombinował z ustawieniem i doborem zawodników, rozwija się to u nas i za pare lat więcej młodych wybieganych zagra
0
@Rewolucja123 coś było że ze względu na kontrakt do 2023 Pep by mu dał na 2 lata w City. Fernandinho słabnie. Pep ratuj nas i bierz go.
5
@Rdkzwt ten co dał XD
0
Tylko z Alemanym może gadać. Laporta nie trać czasu na jego zapewnienia, za dwa miesiące da deadline i tak w kółko. Tylko w konfiguracji Mateu, Sissoko i Dzbanele
0
czas na uprzejmości się skończył, neuuurrraaa
0
@sebekss7 to samo chciałem napisać, takie bzdury to aż żal czytać