2

dajmy szansę wychowankowi, Arnau Teńas fajnie wygląda, VV bronił u nas, czemu nie damy szansy kolejnemu ? to chyba Palop zauważył, że Ter Stegen nie wybija się na operowanej nodze, jeśli już to robi nie jest już niestety takim Batmanem, spójrzmy na ostatni mecz i gol Dardera - myślę, że wyciągnął by ten strzał w formie sprzed kontuzji, chociaż nie znam się dobrze na fachu bramkarskim, chętnie podyskutuję, to tylko subiektywna opinia

2

@amanter oddał do Barcelony, na pewno sentyment jest do klubu, poza tym to Hiszpanie, a w City ciężko o sentymenty, może chciał ich rozwoju, który da Xavi, wiedział że w City mają być wyniki na już, poza tym Luis Enrique gra Ericiem i Ferranem, wrócili po kontuzjach, dajmy im czas bo są młodzi i mają talent by zrobić karierę w Barcelonie

6

@AlexDark00 jest Alemany, uda się wymiana za Trincão ;)

1

@fafera grał 90 minut ;)

1

@Mroziu beznadziejny to jest Hazard w Hiszpanii i jego podejście :) Depay jest po prostu za słaby, są zawodnicy jak Szewczenko, którzy byli kozakami jednej ligi i jednego zespołu, Memphis po prostu nie wskoczył nigdy na "ten" poziom i nigdy nie wskoczy, w Barcelonie nie ma czasu na dawanie czasu

3

@MarioVeB! rzadko, prawie nigdy, ale tym razem się zgadzam, duży Manchester go weryfikował, słaby Lyon i liga był kozakiem, w Hiszpanii to samo co w Anglii

0

@aldewir o kurna, faktycznie, ale jajca

1

@DLFCB kurła nie wygląda to coś jak kot

0

@DLFCB moz dogadają się na wymianę za Trincão z dopłatą

1

@Pawel13sz z 10 lat ma ta fota izi

0

@ShawnC nie piszesz czegoś dosłownie, dopiero teraz to zrobiłeś i dziwisz się że nie potrafiając wyjaśnić ktoś Ci tak odpowiada ? XD

0

@ShawnC a to nie wiedziałem, że Aubameyang nie przyszedł do Barcy i nie jest w niej od momentu przyjścia Dembele :) Ferrana też sprawdź mordzia :)

0

@ShawnC wymień również ilość niecelnych strzałów Panu Bogu w okno, dryblingów, w których zapominał wziąć piłki ze sobą, jechał bez głowy do linii aż piłka wychodziła i jak mu coś wyszło to ups, konti, Aubameyang strzelił gola wszystkim zespołom które wymieniłeś, oprócz Atleti, co może jutro nadrobić, podpowiem Ci, sprawdź coś zanim napiszesz :)

0

@Azrik na pewno :) od pół roku nie można, to teraz nagle zmieni zdanie, dajmy sobie z nim spokój, bo będzie nas doił kolejne lata, takiego głąba jeszcze tu nie było

0

@Azrik i co ? zostać tu ?

0

@tobiasson92 zapoznawcza była

0

@SeWo77 chyba Camp Nou, bo jako grajek to trybuny tylko i wyłącznie

0

@doc nie, Dzbanele out

0

Adama u nas, Trincao pogra więcej, sytuacja win-win

1

Jak to zastąpi ? Przecież to Alves zastępuje w kadrze Danilo niejako, od dawna Dani nie grał w kadrze, więc kto tu kogo zastępuje ?

1

Czyli spotkali się z ludźmi, którym nawijają makaron na uszy i myślą że Xavi i Jordi pekną. Powinni tych dzbanów odesłać do Alemanego i koniec tematu, nie umawiać się z nimi, bo to już ulać się może.

2

No i super. Czas na uprzejmości minął. Teraz niech termin wyznacza Alemany, ale tak za miesiąci niech co miesiąc mówi że się Barca zastanawia. Niech posiedzi zdrowy na trybunach.

3

Oleguer vol. 2...

1

@IronSanHybrid Don King by tego nie wymyślił mordo, szacun

1

@lucas/catalan Chorwacja też, głupio tracimy gole, gramy w defensywie za daleko od siebie i rywali, trochę selekcjoner przekombinował z ustawieniem i doborem zawodników, rozwija się to u nas i za pare lat więcej młodych wybieganych zagra

0

@Rewolucja123 coś było że ze względu na kontrakt do 2023 Pep by mu dał na 2 lata w City. Fernandinho słabnie. Pep ratuj nas i bierz go.

5

@Rdkzwt ten co dał XD

0

Tylko z Alemanym może gadać. Laporta nie trać czasu na jego zapewnienia, za dwa miesiące da deadline i tak w kółko. Tylko w konfiguracji Mateu, Sissoko i Dzbanele

0

czas na uprzejmości się skończył, neuuurrraaa

0

@sebekss7 to samo chciałem napisać, takie bzdury to aż żal czytać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?