0

@FabianMrozek 9 Liga Mistrzów Grejt Britejn ?

1

@FCBMati10 końcowa faza LM to maj xd trochę nie zaczaiłeś żartu

0

Może ja się nie znam, ale to planowanie kadry na nowy sezon to co roku jest chyba na spontanie. Znowu nie kupiliśmy PO z najwyższej półki, za to ściągnęliśmy trzeciego LO, po raz kolejny nie ściągnęliśmy ŚPD, oddając Pjanicia i Nico. Do starego Busiego dorzucamy Pedriego i Gaviego, bo nie zdążyliśmy kupić Bernardo. Raphinha, Fati i Ferran do formy dojdą. Dembele nie wiem po co tu jest. Żeby chyba się zakiwać na śmierć... A w obronie nie pracować. Roberto, Alba, Pique, Busi, dziękujemy ale czas odejść.

1

Spójrzcie co robił przyszły zdobywca Złotej piłki i wielki Walczak Usman przy strzale Benzemy. Jak można było wystawić Roberto i Busquetsa dzisiaj...

0

@Rewolucja123 oddać przeciwnikowi piłkę?

0

@FCBeSeM a do on ma dryblować nie grając na swojej pozycji bo pokraka Osama gra na prawej

2

Pique u szamana od Pogby rzucił klątwę i wypada Kounde i Araujo, czekać na Christensena i Erica

3

a Depay gdzie ?

1

@BARCA1899Messi dokładnie, już 3 mecz z rzędu na ławce, a początek miał wyborny

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kessie musi być zimna, bo fota z wczoraj

0

@regatta52 ma 34 lata

0

@agaFCB jeszcze tylko akcje z faksami i można dalej normalnie kibicować

3

@BARCA1899Messi kolejny co czyta ze zrozumieniem xd 14 plus Alonso

6

@AllBundy dobrze że nie wcześniej bo teraz byśmy chcieli się go pozbyć z pensją 20 melonów brutto

0

@GCBW sam Tomek Ćwiąkała, który przez okienkiem widział max 2-3 zmiany w kadrze i miałoby hulać XD

0

@Uukasz_93 i tak będzie grał Żul i Blady

0

@Azi brać go, to jest PO, którego potrzebujemy

0

@PatrykBarca mówi tak - obniża cenę, myślę że on będzie rotował Alonso i Balde, a Alba to w ogóle w odstawkę pójdzie, nie ma Leo to wychodzi jaki z Alby OBROŃCA, nie przez przypadek już Lucho go odstawiał

0

@Rewolucja123 szkoda że Nico nie został, bo czuję że śmignąłby Busiego na tej pozycji, a tak będziemy się użerać z humorkami Bośniackiego Xaviego

0

@Encore w LA to dopiero będą fotki chodziły, czuję że w filmie jakimś zagra niedługo :)

0

@Ojciec5tkidzieci czemu akurat 13 ?

0

@Messibestplayerintheworld nie rozumiem posadzenia Erica jeśli tak się stanie

0

@Blanco8080 no tak, ale HypeR pytał tylko o Real :)

1

@HypeR jutro albo w sobotę dopiero będzie terminarz

1

@taris od 1.4 możemy

0

@WiernyKibic2012 to była Slavia Praga

31

Dzięki Robertowi

0

@Firestone to taki Fabregas vol 2, jeden mecz dobry, kolejny tragiczny

0

@mokrychlopiec nie znam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?