DonVincenzo
Dołączył/a: kwiecień 2020
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FabianMrozek 9 Liga Mistrzów Grejt Britejn ?
1
@FCBMati10 końcowa faza LM to maj xd trochę nie zaczaiłeś żartu
0
Może ja się nie znam, ale to planowanie kadry na nowy sezon to co roku jest chyba na spontanie. Znowu nie kupiliśmy PO z najwyższej półki, za to ściągnęliśmy trzeciego LO, po raz kolejny nie ściągnęliśmy ŚPD, oddając Pjanicia i Nico. Do starego Busiego dorzucamy Pedriego i Gaviego, bo nie zdążyliśmy kupić Bernardo. Raphinha, Fati i Ferran do formy dojdą. Dembele nie wiem po co tu jest. Żeby chyba się zakiwać na śmierć... A w obronie nie pracować. Roberto, Alba, Pique, Busi, dziękujemy ale czas odejść.
1
Spójrzcie co robił przyszły zdobywca Złotej piłki i wielki Walczak Usman przy strzale Benzemy. Jak można było wystawić Roberto i Busquetsa dzisiaj...
0
@Rewolucja123 oddać przeciwnikowi piłkę?
0
@FCBeSeM a do on ma dryblować nie grając na swojej pozycji bo pokraka Osama gra na prawej
2
Pique u szamana od Pogby rzucił klątwę i wypada Kounde i Araujo, czekać na Christensena i Erica
3
a Depay gdzie ?
1
@BARCA1899Messi dokładnie, już 3 mecz z rzędu na ławce, a początek miał wyborny
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kessie musi być zimna, bo fota z wczoraj
0
@regatta52 ma 34 lata
0
@agaFCB jeszcze tylko akcje z faksami i można dalej normalnie kibicować
3
@BARCA1899Messi kolejny co czyta ze zrozumieniem xd 14 plus Alonso
6
@AllBundy dobrze że nie wcześniej bo teraz byśmy chcieli się go pozbyć z pensją 20 melonów brutto
0
@GCBW sam Tomek Ćwiąkała, który przez okienkiem widział max 2-3 zmiany w kadrze i miałoby hulać XD
0
@Uukasz_93 i tak będzie grał Żul i Blady
0
@Azi brać go, to jest PO, którego potrzebujemy
0
@PatrykBarca mówi tak - obniża cenę, myślę że on będzie rotował Alonso i Balde, a Alba to w ogóle w odstawkę pójdzie, nie ma Leo to wychodzi jaki z Alby OBROŃCA, nie przez przypadek już Lucho go odstawiał
0
@Rewolucja123 szkoda że Nico nie został, bo czuję że śmignąłby Busiego na tej pozycji, a tak będziemy się użerać z humorkami Bośniackiego Xaviego
0
@Encore w LA to dopiero będą fotki chodziły, czuję że w filmie jakimś zagra niedługo :)
0
@Ojciec5tkidzieci czemu akurat 13 ?
0
@Messibestplayerintheworld nie rozumiem posadzenia Erica jeśli tak się stanie
0
@Blanco8080 no tak, ale HypeR pytał tylko o Real :)
1
@HypeR jutro albo w sobotę dopiero będzie terminarz
1
@taris od 1.4 możemy
0
@WiernyKibic2012 to była Slavia Praga
31
Dzięki Robertowi
0
@Firestone to taki Fabregas vol 2, jeden mecz dobry, kolejny tragiczny
0
@mokrychlopiec nie znam