5

@RMadritpl z jaką zaliczką ?

0

@JohnnyBarca to niezłe analizy przeciwnika robił trener, skoro zawodnik nie wiedział z kim gra

2

@BorzyKrzys w sensie że co ? ;) Że Nicolas Gonzalez z Fiorentiny ? Że na mundialu w repce Argentyny ?

0

@kiper09 Ferran na 9 i Adama za Aube ewentualnie tylko

1

@panczo wydaje mi się że jeśli on miałby zrobić karierę w Barcelonie to tylko na pozycji Busiego, silny z dobrym odbiorem, a magii jak Gavi i Pedri nie ma i mieć nie będzie

0

@MrPGG żadna z 3 opcji, kontrakt mu się kończy w czerwcu xd

0

futsalowi*, dlatego właśnie w Polsce ten sport jest uznawany za niszowy, jak nie potrafimy go nawet nazwać

0

@Firestone no no, talent to on miał od urodzenia i będzie miał aż do śmierci, no no no

0

@OsamaDembele obiecanki, cacanki, idź już do tego peseże i kończ waść :D

0

@FC1899Barca wygląda tu jak jakiś emeryt co przyszedł na mecz, siwe włosy spod czapki xd

0

@AlexDark00 więcej niż dawał mu Milan, mniej niż mógłby zarobić w PL

1

@robimen12345 niech on już stąd odejdzie, niedobrze się robi jak się na niego patrzy, spróbować wyciągnąć Raphinhe lub Antonego

0

@Worny ale Ferran zarabiał w City 2.5 miliona, nie sądzę iż tutaj ma mniej

0

@Gappeq leci na cplus2

2

@Slawelli dokładnie, przecież jego pensja została rozłożona na kolejne lata kontraktu, żródełko dramat

1

a Ferran i Adama ?

0

@prokofiew Ferran 9 i Antony z Ajaxu na PS, Fati LS i jedziemy z k... ażdym

0

@robertocarlos76 no to spójrz ile meczów od początku zagrał ostatnio 32 letni Auba i masz gotową odpowiedź

0

@RosjaninBut Coutinho z najwyższą pensją pominąłeś

0

@debu1989 krycie strefą, kryciem strefą, ale zawodnik wchodzący z 2 linii musi czuć chociaż oddech na plecach De Jonga, Mingueza mógł stać bliżej, racja, ale jeśli już idziemy w tą stronę to Alba również był daleko, nie zawęził pola gry, Dest za późno wyskoczył do dośrodkowującego

1

Brawo Xavi, w końcu zdjął tą wieczną nadzieję do odbudowania

0

@debu1989 no tak, on swoje zrobił, szkoda że De Jong nie krył tak dobrze jak Oscar

0

@pafcioxxx jaki bramkarz obroni taki strzał ekspercie ?

0

@Fake69 Oscar ? A to ni był gość De Jonga ? Zobaczyć Minguezę na powtórce i jemu przypisać stratę gola ;)

0

@abram3k XD i 15 znaków

6

fajnie się tam Frenkie przyglądał, Zielu by łupał ze 3 razy jeszcze a ten dalej by stał i patrzył...

0

@Mroziu no dobra, ale Bayern był mocny, my budujemy od nowa i potrzebujemy bramkarza, który nas czasami uratuje

0

0

@Mroziu też nie może być tak, w takim klubie jak Barcelona na żadnej pozycji, że kiedyś to było wg mnie, jeżeli nie poprawi się do końca sezonu to można pomyśleć o Teńasie lub innym wychowanku, a za Niemca dostać jeszcze dobre pieniądze

0

@Mroziu ok, a co myślisz o innych interwencjach i traconych golach przez nas oraz o Teñasie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?