0

Jak zwykle xDD. Od marca mi ani jeden kupon nie wszedł, ale lubię ten dreszczyk emocji xD.

1

No to raczej na pewno to zrobią.

0

Gol dla Kostaryki pls.

0

Też chyba zacznę stawiać po prostu kto wygra a nie jakieś magiczne zakłady xd

0

Mi nic nie siadło ani razu xd.

0

Ale luta walnął.

0

Na pewno to legendarne konto premium?

10

Ale bym sobie Panamę taką z Tunezją obejrzał.

0

Może się o ciebie martwią :D

1

A to szczwane lisy, nie podoba im się, że tyle wygrywasz ostatnio :D

0

Bo jesteśmy frajerami na rynku transferowym.

0

Ten mecz miałem sobie odpuścić ale zdążę zrobić to co mam zrobić :D także oglądamy ^^

0

Nie spodziewam się, że coś wejdzie ale postawiłem xd. Na twoje nieszczęście jeśli wygram to gram kupony za 5 zł także ten procent to nie będzie jakaś wielka suma ^^

0

Mi kiedyś pomagały. Ale musiałem robić zmianę na Schaume a potem znowu na H&S.

0

Bardzo smutne.

0

I ja ^^.

0

Tylko potem się nie zdziw jak będzie ci działał jak telefon za 800 zł :v

0

Dobra, zaufam Ci. Jak coś wygram to odpalam 15%.

0

Gooooool! 2:0.

9

Postraszył gołębie na stadionie.

0

Szpakowski i Gilewicz.

0

Sandro Meira Ricci.

1

Mnóstwo tego miejsca zostawiają, jak się nie ogarną to bekną za to.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A jaki opis fajny :D

2

Myślałem że chodzi o piłkarza. A koledze chodziło o Lahoza.

0

Chyba Lovren.

2

Mądrego to aż miło posłuchać.

1

No tak ale mimo wszystko bym spróbował :P

0

I co źle się skończyło xD?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?