Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na szczęście to mniejszość.
4
No dla niektórych Mbappe jest słaby bo zagrał słabo z Realem.
0
No to prawda.
2
Fakt, bramka Rosjanina była przepiękna.
2
Może być wąskie i jednocześnie wcale nie musi być elitarne XD
1
Ani razu nie trafiłem z wynikiem xd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co to właśnie leciała za piosenka o Lewym na TVP Sport? XD
0
Że ludzie decydują się na takie kupony :P
0
Drugi gol był najbardziej do wyjęcia i tu nie ma żadnej dyskusji.
0
Też mam taką nadzieję ;D
3
A ja jestem pewny że jutro zagra słabo jak cała Argentyna. Chociaż mam nadzieję, że się pomylę.
0
Nie będzie? Poszedłbym o piwo że będzie.
1
Busi ledwo zdążył głowę zabrać.
0
Ale ebnął :p.
0
Serio? Ciężko ci przewinąć jedną stronę La Rambli? :D
1
Dopiero pierwszą połowę skończyłeś? :D
0
Quaresma spróbował w swoim stylu :P
1
I to jest futbol!
0
Po co. Zakład to zakład :)
0
No i to jest bramka :)
0
Znając ich reprezentację ledwo wyszarpią 1:0 po ciężkim meczu.
0
Najlepszy napastnik na świecie.
0
Oczywiście, że nie.
1
Super, najlepszy bramkarz na świecie.
0
Gdyby to wpadło to mocny kandydat do najładniejszej bramki mundialu chyba.
0
Nie było symulki.
2
Przecież został zahaczony.
0
Aplikacja TVP Sport i lecisz
1
XD.