0

Na szczęście to mniejszość.

4

No dla niektórych Mbappe jest słaby bo zagrał słabo z Realem.

0

No to prawda.

2

Fakt, bramka Rosjanina była przepiękna.

2

Może być wąskie i jednocześnie wcale nie musi być elitarne XD

1

Ani razu nie trafiłem z wynikiem xd.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co to właśnie leciała za piosenka o Lewym na TVP Sport? XD

0

Że ludzie decydują się na takie kupony :P

0

Drugi gol był najbardziej do wyjęcia i tu nie ma żadnej dyskusji.

0

Też mam taką nadzieję ;D

3

A ja jestem pewny że jutro zagra słabo jak cała Argentyna. Chociaż mam nadzieję, że się pomylę.

0

Nie będzie? Poszedłbym o piwo że będzie.

1

Busi ledwo zdążył głowę zabrać.

0

Ale ebnął :p.

0

Serio? Ciężko ci przewinąć jedną stronę La Rambli? :D

1

Dopiero pierwszą połowę skończyłeś? :D

0

Quaresma spróbował w swoim stylu :P

1

I to jest futbol!

0

Po co. Zakład to zakład :)

0

No i to jest bramka :)

0

Znając ich reprezentację ledwo wyszarpią 1:0 po ciężkim meczu.

0

Najlepszy napastnik na świecie.

0

Oczywiście, że nie.

1

Super, najlepszy bramkarz na świecie.

0

Gdyby to wpadło to mocny kandydat do najładniejszej bramki mundialu chyba.

0

Nie było symulki.

2

Przecież został zahaczony.

0

Aplikacja TVP Sport i lecisz

1

XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?