0

W dodatku wygląda na to, że Arthurem nikt poza Barceloną się nie interesuje.

0

No to wejdź na główną?

5

Fakt, pieniądz to jednak pieniądz.

2

Po transferze Coutinho to ja myślę, że długo nie będą chcieli nam sprzedać swojego zawodnika.

4

Firmino podpisał nowy kontrakt, także mogą żądać od groma. Chociaż nie sądzę, że chcą go sprzedawać.

1

Bardzo.

0

Co to jest? Żenada.

0

Co ten Griezmann?

0

Fifa 6T6BSV7V
TVP 0zurkcj6

1

Za 4 lata powtórzy :p

0

Nie można bo nie mam kiedy xd. Dojeżdżam do szkoły autobusem rano a po ostatniej lekcji mam jakieś 15 minut do ostatniego autobusu.

0

Ja o 10 także na luzie, jeszcze się zakupy na mecz zrobi ^^

0

Pewnie chciał zakisić.

19

"potrzymasz marchewkę?"

0

Rosja rozgromi przeciwnika 1-0.

1

Gratulacje w takim razie :)

0

Ja na pewno tak dużo meczów nie obejrzę, nie wiem czy dałbym radę siedzieć sam. Jakbym oglądał z kolegami to pewnie byśmy każdy mecz po kolei oglądali.

0

Na zawsze w naszych sercach. Nie miałem wtedy konta ale ostro przeglądałem stronę i Mikiego pamiętam.

1

Marzenia...

0

Nie, jeszcze się źle skończy. Myślałem że tylko mi się nie ładują zdjęcia.

0

Chciałbym, żeby Paco znalazł sobie klub w którym będzie regularnie grał.

1

Panie Generale, mam to samo pytanie

0

Faktycznie, ostatnio jakoś dużo wywiadów i innych rzeczy od któryś jakoś stronił.

0

86, w sumie nawet nie wiem za co dostał tyle herbów.

0

Chodziło mi o PS. Dzięki.

0

Giga sport kupowałem w gimnazjum hehe. A dostanę? I to normalnie z gazetą czy muszę dodatkowo poprosić?

1

Nigdy nie bardzo rozumiałem jak to ma brzmieć i z czego ten dźwięk ma się wziąć xd

0

I warto to zakupić?

1

Jak przejmie stery i strona dalej będzie istnieć to użytkownika z takim stażem trudno będzie nazwać sezonowcem :D

3

No trumny nie zaszkodzi już przyszykować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?