Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W dodatku wygląda na to, że Arthurem nikt poza Barceloną się nie interesuje.
0
No to wejdź na główną?
5
Fakt, pieniądz to jednak pieniądz.
2
Po transferze Coutinho to ja myślę, że długo nie będą chcieli nam sprzedać swojego zawodnika.
4
Firmino podpisał nowy kontrakt, także mogą żądać od groma. Chociaż nie sądzę, że chcą go sprzedawać.
1
Bardzo.
0
Co to jest? Żenada.
0
Co ten Griezmann?
0
Fifa 6T6BSV7V
TVP 0zurkcj6
1
Za 4 lata powtórzy :p
0
Nie można bo nie mam kiedy xd. Dojeżdżam do szkoły autobusem rano a po ostatniej lekcji mam jakieś 15 minut do ostatniego autobusu.
0
Ja o 10 także na luzie, jeszcze się zakupy na mecz zrobi ^^
0
Pewnie chciał zakisić.
19
"potrzymasz marchewkę?"
0
Rosja rozgromi przeciwnika 1-0.
1
Gratulacje w takim razie :)
0
Ja na pewno tak dużo meczów nie obejrzę, nie wiem czy dałbym radę siedzieć sam. Jakbym oglądał z kolegami to pewnie byśmy każdy mecz po kolei oglądali.
0
Na zawsze w naszych sercach. Nie miałem wtedy konta ale ostro przeglądałem stronę i Mikiego pamiętam.
1
Marzenia...
0
Nie, jeszcze się źle skończy. Myślałem że tylko mi się nie ładują zdjęcia.
0
Chciałbym, żeby Paco znalazł sobie klub w którym będzie regularnie grał.
1
Panie Generale, mam to samo pytanie
0
Faktycznie, ostatnio jakoś dużo wywiadów i innych rzeczy od któryś jakoś stronił.
0
86, w sumie nawet nie wiem za co dostał tyle herbów.
0
Chodziło mi o PS. Dzięki.
0
Giga sport kupowałem w gimnazjum hehe. A dostanę? I to normalnie z gazetą czy muszę dodatkowo poprosić?
1
Nigdy nie bardzo rozumiałem jak to ma brzmieć i z czego ten dźwięk ma się wziąć xd
0
I warto to zakupić?
1
Jak przejmie stery i strona dalej będzie istnieć to użytkownika z takim stażem trudno będzie nazwać sezonowcem :D
3
No trumny nie zaszkodzi już przyszykować.