0

A co odwalili?

0

Dzień dziecka był wczoraj :S

2

Wydaje mi się chodzi o kogoś innego, nick zaczyna się na L. Ale to tylko moje podejrzenia.

1

Kupię bilet na mecz Polska-Niemcy!

0

Ja mam, ale standardowo, nie po polsku. Jak będziesz potrzebował to się odezwij na priv ;)

0

Priv.

0

Jaka paczka :o.

2

Koledzy mówią, że wyglądam jak Paulinho. Ruszam się jak spora belka ale przynajmniej się staram. Ciekawe czy coś w tym jest. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tym razem wytrzymałem do połowy, może kiedyś to przeczytam całe :D

0

Pamiętam te słowa jak dziś. Na tamte czasy bardzo lubiłem Chilijczyka. Słowa Bartomeu były dla mnie uspokajające. A potem wbijam na Facebooka, Alexis w koszulce Arsenalu. Szok.

29

"Alexis nie jest na sprzedaż"

0

Doszła umowa?

4

Xiaomi słyną z tego, że są szybkie ale mają bardzo przeciętne aparaty.

0

Nie.

0

A co piszą?

5

Mądre słowa.

0

Nie ma problemu, poszły priv.

0

Priv.

0

Poszło na priv.

0

Nie ale zaraz mogę mieć jak potrzebujesz.

0

Też muszę się nauczyć :D

9

No i ? Dzień wolny w końcu...

0

Złoto.

0

W sensie w takiej dokładnie formie?

45

Raz. Dwa. Sprzedany za 4 mln!

0

Matryca?

1

Najbardziej to klub kocha Messi.

1

Nasze wersy opanowały Catenaccio
To jest dziwne, tak bardzo chce dawać zwroty
Pozytywne jak narkotest Maradony

XD

2

Tak naprawdę to cyrograf stracił ważność, więc zrobił wypad.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?