Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co odwalili?
0
Dzień dziecka był wczoraj :S
2
Wydaje mi się chodzi o kogoś innego, nick zaczyna się na L. Ale to tylko moje podejrzenia.
1
Kupię bilet na mecz Polska-Niemcy!
0
Ja mam, ale standardowo, nie po polsku. Jak będziesz potrzebował to się odezwij na priv ;)
0
Priv.
0
Jaka paczka :o.
2
Koledzy mówią, że wyglądam jak Paulinho. Ruszam się jak spora belka ale przynajmniej się staram. Ciekawe czy coś w tym jest. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tym razem wytrzymałem do połowy, może kiedyś to przeczytam całe :D
0
Pamiętam te słowa jak dziś. Na tamte czasy bardzo lubiłem Chilijczyka. Słowa Bartomeu były dla mnie uspokajające. A potem wbijam na Facebooka, Alexis w koszulce Arsenalu. Szok.
29
"Alexis nie jest na sprzedaż"
0
Doszła umowa?
4
Xiaomi słyną z tego, że są szybkie ale mają bardzo przeciętne aparaty.
0
Nie.
0
A co piszą?
5
Mądre słowa.
0
Nie ma problemu, poszły priv.
0
Priv.
0
Poszło na priv.
0
Nie ale zaraz mogę mieć jak potrzebujesz.
0
Też muszę się nauczyć :D
9
No i ? Dzień wolny w końcu...
0
Złoto.
0
W sensie w takiej dokładnie formie?
45
Raz. Dwa. Sprzedany za 4 mln!
0
Matryca?
1
Najbardziej to klub kocha Messi.
1
Nasze wersy opanowały Catenaccio
To jest dziwne, tak bardzo chce dawać zwroty
Pozytywne jak narkotest Maradony
XD
2
Tak naprawdę to cyrograf stracił ważność, więc zrobił wypad.