0

Co. Przecież Ronaldo nie strzelił xD

0

No to co, nie zmienia to faktu, że jest magikiem dzisiaj.

2

Kolejny magiczny występ Ronaldo.

0

Dokładnie. Dorównał Suarezowi.

0

Benzema jest Bogiem!

0

Będziemy sami ze sobą pisać xD

0

Salah chyba po meczu.

1

No jak to gdzie. Strzeli bramkę, pewnie z karnego.

0

Jest screen, trzymam cię za słowo.

0

Poszło.

0

Nie mogę ich przeczytać właśnie ;(
Edit: dobra działa

0

Priv.

0

Chodzi tylko o sam fakt, że są opinie oceanu? Czy można je przeczytać? XD

10

Bo Roma nie spuchła.

0

Wczoraj zjadłem chipsy, w dodatku darmowe :( a mogły być na dzisiaj, eh.

0

Jak się szuka po polsku to może tak być xD

2

Miłego grilla i smacznej kiełbaski, czy co tam jesz :D

0

A może jesteś śmietankowym pod przykryciem?

0

Jeśli ktoś potrzebuje linków na dzisiejszy mecz to zapraszam na priv. Posiadam trochę linków, po angielsku, hiszpańsku, włosku czy nawet arabsku. Działają na telefonie.

0

No przecież kibicowanie Barcelony jest równoznaczne z nienawiścią do Realu! Jeśli jest inaczej to poważnie się zastanów czy naprawdę kibicujesz Barcelonie!!

:V

2

Kurde, trzymaj się tam. :) Nic się nie stało?

1

XD. Przestań się czepiać. Nikt nie zrozumie mojej twórczości :(

0

A weź. Sprzedawali mi piwo i wodę, spotkałem no i paru ludzi skandujących Hala Madrid, jakaś laska robiła laskę dla ziomka, spotkałem dwóch facetów w szpilkach. Było ciekawie xd

0

No tak. Za zasługi dla klubu oddadzą go za darmo.

1

Cyrk na kółkach.

0

Nie zgubiłem się. Poszedłem na plażę około 7 km żeby posiedzieć tam z 15 minut xD.

0

Też mówiłem, że po meczu z Sociedad nie zasnę ale potem wróciłem do mieszkania o 4 rano. Dotknąłem tylko poduszki i odleciałem xD

1

Bankowo.

0

Ciekawe jak przejechali.

0

Tylko gdzie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?