Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co. Przecież Ronaldo nie strzelił xD
0
No to co, nie zmienia to faktu, że jest magikiem dzisiaj.
2
Kolejny magiczny występ Ronaldo.
0
Dokładnie. Dorównał Suarezowi.
0
Benzema jest Bogiem!
0
Będziemy sami ze sobą pisać xD
0
Salah chyba po meczu.
1
No jak to gdzie. Strzeli bramkę, pewnie z karnego.
0
Jest screen, trzymam cię za słowo.
0
Poszło.
0
Nie mogę ich przeczytać właśnie ;(
Edit: dobra działa
0
Priv.
0
Chodzi tylko o sam fakt, że są opinie oceanu? Czy można je przeczytać? XD
10
Bo Roma nie spuchła.
0
Wczoraj zjadłem chipsy, w dodatku darmowe :( a mogły być na dzisiaj, eh.
0
Jak się szuka po polsku to może tak być xD
2
Miłego grilla i smacznej kiełbaski, czy co tam jesz :D
0
A może jesteś śmietankowym pod przykryciem?
0
Jeśli ktoś potrzebuje linków na dzisiejszy mecz to zapraszam na priv. Posiadam trochę linków, po angielsku, hiszpańsku, włosku czy nawet arabsku. Działają na telefonie.
0
No przecież kibicowanie Barcelony jest równoznaczne z nienawiścią do Realu! Jeśli jest inaczej to poważnie się zastanów czy naprawdę kibicujesz Barcelonie!!
:V
2
Kurde, trzymaj się tam. :) Nic się nie stało?
1
XD. Przestań się czepiać. Nikt nie zrozumie mojej twórczości :(
0
A weź. Sprzedawali mi piwo i wodę, spotkałem no i paru ludzi skandujących Hala Madrid, jakaś laska robiła laskę dla ziomka, spotkałem dwóch facetów w szpilkach. Było ciekawie xd
0
No tak. Za zasługi dla klubu oddadzą go za darmo.
1
Cyrk na kółkach.
0
Nie zgubiłem się. Poszedłem na plażę około 7 km żeby posiedzieć tam z 15 minut xD.
0
Też mówiłem, że po meczu z Sociedad nie zasnę ale potem wróciłem do mieszkania o 4 rano. Dotknąłem tylko poduszki i odleciałem xD
1
Bankowo.
0
Ciekawe jak przejechali.
0
Tylko gdzie?