1

Poszło.

0

Może być nie Polsat Sport?

0

Malwarebytes. chociaż to już antywirus w sumie, ale malware ci usunie :)

4

Ja w sumie o tym zapomniałem :D

0

teraz nie ma czasów.

2

A ja coś czuję, że akurat dadzą radę. Nie wiem dlaczego.

1

Oczywiście, że nie :D

0

Serio są tu jacyś nowi? 3-4 kojarzę, są już od jakiegoś czasu.

2

Piękne :D.

0

Dziękuję panom bardzo :)

13

Dużo płacą to i gra w jednym klubie :D

0

La Ramblo, pomożecie? Co to za piosenka, która zaczyna się w 31:50?
https://www.cda.pl/video/2086941d8

Wiem, że ją kojarzę, wiem jak leci, ale nie pamiętam tytułu :D

1

Spróbuj użyć tej strony, serdecznie polecam:
https://soundiiz.com

1

Dokładnie, jednak chyba już z ławki. Ale trzeba uszanować jego decyzję.

1

Wybacz, ja z takich gier kojarzę tylko Mario, ale myślałem, że może się wstrzelę.

0

Nigdy nie grałem w takie gry, ale może Contra? xD

9

Tak, w tak krótkim czasie odzyska formę.

1

Na celebracji w niedzielę tydzień temu też było cabron:)

0

Jak coś znajdę to jeszcze podrzucę.

0

Znalazłem coś takiego:
https://www.uksoccershop.com/p-93418/2017-2018-barcelona-home-nike-football-shirt.html

Ale płacisz jak za koszulkę na 2018/2019.

1

Jeszcze jakieś 3-4 lata temu nie było żadnych wątpliwości, kto jest lepszy. Real był pośmiewiskiem. Ich jedyne osiągnięcia to były Puchar Króla i pojedyncza liga w 2012 roku (już nie liczę tych superpucharów) Teraz po zdobyciu 4 LM w ciągu 5 lat, 3 razy pod rząd. Robi wrażenie, nie ważne w jakich okolicznościach się to stało. Można się zastanawiać, która drużyna jest lepsza. Ale gdy Barca zdobywała dwa tryplety czy sekstet nikt nie negował, że jest najlepsza. Jak sam widzisz, z Realem jest troszkę inaczej. I choć doceniam to co dokonał Real, to jednak dalej w XXI wieku lekko lepsza wydaje się Blaugrana.

0

Przecież to jest pasta xd

0

Na 99% nie, ale jakiś stream na pewno będzie.

0

W punkt.

1

Może Andres zmienił zdanie :D

1

Żałuję strasznie, no ale nie dało rady. Trzeba było myśleć na szybko jak do domu wrócić...

0

Ciekawi mnie jak to będzie z tym Ronaldo. No i najpewniej odejdzie Bale.

0

Mieliśmy w planach iść na Tibidabo, ale Ryanair zepsuł nam troszkę plany.

1

Nawet nie wiedziałem o tej ścieżce xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?