Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Poszło.
0
Może być nie Polsat Sport?
0
https://pl.malwarebytes.com/adwcleaner/
0
Malwarebytes. chociaż to już antywirus w sumie, ale malware ci usunie :)
4
Ja w sumie o tym zapomniałem :D
0
teraz nie ma czasów.
2
A ja coś czuję, że akurat dadzą radę. Nie wiem dlaczego.
1
Oczywiście, że nie :D
0
Serio są tu jacyś nowi? 3-4 kojarzę, są już od jakiegoś czasu.
2
Piękne :D.
0
Dziękuję panom bardzo :)
13
Dużo płacą to i gra w jednym klubie :D
0
La Ramblo, pomożecie? Co to za piosenka, która zaczyna się w 31:50?
https://www.cda.pl/video/2086941d8
Wiem, że ją kojarzę, wiem jak leci, ale nie pamiętam tytułu :D
1
Spróbuj użyć tej strony, serdecznie polecam:
https://soundiiz.com
1
Dokładnie, jednak chyba już z ławki. Ale trzeba uszanować jego decyzję.
1
Wybacz, ja z takich gier kojarzę tylko Mario, ale myślałem, że może się wstrzelę.
0
Nigdy nie grałem w takie gry, ale może Contra? xD
9
Tak, w tak krótkim czasie odzyska formę.
1
Na celebracji w niedzielę tydzień temu też było cabron:)
0
Jak coś znajdę to jeszcze podrzucę.
0
Znalazłem coś takiego:
https://www.uksoccershop.com/p-93418/2017-2018-barcelona-home-nike-football-shirt.html
Ale płacisz jak za koszulkę na 2018/2019.
1
Jeszcze jakieś 3-4 lata temu nie było żadnych wątpliwości, kto jest lepszy. Real był pośmiewiskiem. Ich jedyne osiągnięcia to były Puchar Króla i pojedyncza liga w 2012 roku (już nie liczę tych superpucharów) Teraz po zdobyciu 4 LM w ciągu 5 lat, 3 razy pod rząd. Robi wrażenie, nie ważne w jakich okolicznościach się to stało. Można się zastanawiać, która drużyna jest lepsza. Ale gdy Barca zdobywała dwa tryplety czy sekstet nikt nie negował, że jest najlepsza. Jak sam widzisz, z Realem jest troszkę inaczej. I choć doceniam to co dokonał Real, to jednak dalej w XXI wieku lekko lepsza wydaje się Blaugrana.
0
Przecież to jest pasta xd
0
Na 99% nie, ale jakiś stream na pewno będzie.
0
W punkt.
1
Może Andres zmienił zdanie :D
1
Żałuję strasznie, no ale nie dało rady. Trzeba było myśleć na szybko jak do domu wrócić...
0
Ciekawi mnie jak to będzie z tym Ronaldo. No i najpewniej odejdzie Bale.
0
Mieliśmy w planach iść na Tibidabo, ale Ryanair zepsuł nam troszkę plany.
1
Nawet nie wiedziałem o tej ścieżce xd