Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No zdjęciem portu czy co to tam jest nie bardzo xD. Z samego Montjuic można zrobić fajniejsze fotki.
0
A tak serio przypomina mi to widok z zamku Montjuic, ale nie jestem pewny xd
0
Nieźle mają źródło:
https://zapodaj.net/c66c25234c6ab.png.html
XD
0
30 maja wysyłają. Znaczy planują.
0
Gdzie to? Bo kojarzę, ale pewnie tam nie byłem xD. Wiem, że to Barcelona, chodzi mi o konkretne miejsce.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
?
0
Dzięki.
0
W większości wypadków wystarczy, że masz dobrze widoczny kod QR, także bilet na telefonie powinien wystarczyć.
1
Komentarz dotyczący faulu Ramosa na Salahu na interi:
"W takich sytuacjach (ewidentna "pomoc" w kontuzji i chec zrobienia krzywdy przeciwnikowi) powinna byc zasada, ze trener druzyny sfaulowanego zawodnika nominuje zawodnika druzyny faulujacej do zmiany, nawet najlepszego na boisku, i ten musi z tego boiska zejsc, wtedy takie faule bylyby bardzo nieoplacalne, dodatkowo kartki nadal by obowiazywaly, wiec skonczylaby sie era rzeznikow na boisku."
XD
0
Co xd. Pokaż linka :D
0
Ja w ogóle na te strony nie wchodziłem xD kiedyś na wiedzę bezużyteczną (bezużyteczna.pl chyba) kiedy faktycznie były tam jakieś bezużyteczne ciekawostki. Teraz to opuszczona strona z memami.
0
No Salah dalej to samo: na mundialu nie zagra.
0
Odpisałem już komuś innemu, że to było głupie. Nie wiem co we mnie wstąpiło :v przepraszam.
9
Wbijam w link i dostaję powiadomienie o RODO ze strony xD
0
Pewnie kradnom.
1
Masz rację, to było głupie. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Tyle, że Paco jeśli dostaje szansę to strzela. Na zamiennika w Barcelonie jest idealny, ale jednocześnie jest na tyle dobry by grać w jakimś innym klubie w podstawowym składzie. A Gomes to jest jakiś żart, nawet nieśmieszny.
11
Wejście Andre Gomesa na uspokojenie gry z Romą to idealne podsumowanie występu Barcelony w tej edycji Ligi Mistrzów.
1
Oczywiście, że można. Streamy są. Mało ich jest, często w słabej jakości, ale jednak są.
0
W 2014 zasłużyli, tutaj nie będę się kłócił.
9
Będzie podczas tournee w USA :D
3
Podziękowali sędziom robiąc im szpaler xD.
Przestańcie już umniejszać temu Realowi, mnie też boli dupa, że to akurat oni, i to w takim stylu, piszą historię.
1
Na kanapie zajadał Laysy :v
0
A ja nie. Idealny moment, odszedłby zapamiętany jako ich bóg.
1
Skąd wiesz co stałoby się w półfinale?...
0
Tylko że ta dominacja Barcelony nie skończyła się 4 LM w 5 lat i trzema tytułami z rzędu.
0
Drugą zobacz.