0

No zdjęciem portu czy co to tam jest nie bardzo xD. Z samego Montjuic można zrobić fajniejsze fotki.

0

A tak serio przypomina mi to widok z zamku Montjuic, ale nie jestem pewny xd

0

Nieźle mają źródło:

https://zapodaj.net/c66c25234c6ab.png.html

XD

0

30 maja wysyłają. Znaczy planują.

0

Gdzie to? Bo kojarzę, ale pewnie tam nie byłem xD. Wiem, że to Barcelona, chodzi mi o konkretne miejsce.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

?

0

Dzięki.

0

W większości wypadków wystarczy, że masz dobrze widoczny kod QR, także bilet na telefonie powinien wystarczyć.

1

Komentarz dotyczący faulu Ramosa na Salahu na interi:
"W takich sytuacjach (ewidentna "pomoc" w kontuzji i chec zrobienia krzywdy przeciwnikowi) powinna byc zasada, ze trener druzyny sfaulowanego zawodnika nominuje zawodnika druzyny faulujacej do zmiany, nawet najlepszego na boisku, i ten musi z tego boiska zejsc, wtedy takie faule bylyby bardzo nieoplacalne, dodatkowo kartki nadal by obowiazywaly, wiec skonczylaby sie era rzeznikow na boisku."
XD

0

Co xd. Pokaż linka :D

0

Ja w ogóle na te strony nie wchodziłem xD kiedyś na wiedzę bezużyteczną (bezużyteczna.pl chyba) kiedy faktycznie były tam jakieś bezużyteczne ciekawostki. Teraz to opuszczona strona z memami.

0

No Salah dalej to samo: na mundialu nie zagra.

0

Odpisałem już komuś innemu, że to było głupie. Nie wiem co we mnie wstąpiło :v przepraszam.

9

Wbijam w link i dostaję powiadomienie o RODO ze strony xD

0

Pewnie kradnom.

1

Masz rację, to było głupie. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Tyle, że Paco jeśli dostaje szansę to strzela. Na zamiennika w Barcelonie jest idealny, ale jednocześnie jest na tyle dobry by grać w jakimś innym klubie w podstawowym składzie. A Gomes to jest jakiś żart, nawet nieśmieszny.

11

Wejście Andre Gomesa na uspokojenie gry z Romą to idealne podsumowanie występu Barcelony w tej edycji Ligi Mistrzów.

1

Oczywiście, że można. Streamy są. Mało ich jest, często w słabej jakości, ale jednak są.

0

W 2014 zasłużyli, tutaj nie będę się kłócił.

9

Będzie podczas tournee w USA :D

3

Podziękowali sędziom robiąc im szpaler xD.
Przestańcie już umniejszać temu Realowi, mnie też boli dupa, że to akurat oni, i to w takim stylu, piszą historię.

1

Na kanapie zajadał Laysy :v

0

A ja nie. Idealny moment, odszedłby zapamiętany jako ich bóg.

1

Skąd wiesz co stałoby się w półfinale?...

0

Tylko że ta dominacja Barcelony nie skończyła się 4 LM w 5 lat i trzema tytułami z rzędu.

0

Drugą zobacz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?