Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pięknie ;).
0
https://www.dailymotion.com/video/x6kytgi
Jakość [*]
6
Neymar, no no.
2
I jeszcze mu płacą za to :D
0
Po za tym, że jest na głównej to Bartomeu jest idiotą.
0
Przecież wyleczył kontuzję niedawno. Zagra może w drugiej połowie.
0
On już dawno ma najlepsze lata za sobą.
0
Nie no co ty. To dzięki nam, Polakom.
0
Masz w lewym górnym rogu. Football Manager 2018.
3
Wchodzisz na meczyki a potem dziwisz się, że przeczytałeś gówno. Sam sobie jesteś winny :D
1
Brazylia. Nie lubię siatki, obejrzałem jeden mecz tylko.
1
Też tak myślałem, ale Mario właśnie to wyjaśnił.
1
Mate 10 Lite 6/10.
0
Ja myślę, że to jednak przez nazwisko.
4
Zgaduję, że nigdzie nie pójdzie.
6
Nawet ten język czy coś będzie malował. Podziwiam za wytrwałość.
0
Ja bym go zostawił, może odpali.
0
Przecież chcą wpłacić więcej niż tylko 100 mln.
18
Chciałbym o takiej godzinie jeść obiad a nie śniadanie :D
0
Ogarnij sobie airbnb czy coś i się nie martw. Ja użyłem tej strony i byłem pozytywnie zaskoczony.
2
Zobacz Samuel jaka niesprawiedliwość. Dwie osoby podały info wcześniej od ciebie a to ty dostałeś herb.
1
Myślę, że 1/3 spokojnie mu wystarczy, można by do Eriksena dołożyć.
6
Jak dla mnie nic nie traci. Może poza miejscem w składzie.
1
Jedyne co jest tam ekstra to klapa.
1
Dokładnie, genialnie wypowiedziane.
2
Na maj?!
0
Cristiano ciągle jest jakiś przewrotny.
0
Po czym wywnioskowałeś, że wyśmiewają się z herbu?
0
Nie wiem czy zespoły muzyczne też się liczą :v
0
Dzięki, ogarnę.