0

Pięknie ;).

0

6

Neymar, no no.

2

I jeszcze mu płacą za to :D

0

Po za tym, że jest na głównej to Bartomeu jest idiotą.

0

Przecież wyleczył kontuzję niedawno. Zagra może w drugiej połowie.

0

On już dawno ma najlepsze lata za sobą.

0

Nie no co ty. To dzięki nam, Polakom.

0

Masz w lewym górnym rogu. Football Manager 2018.

3

Wchodzisz na meczyki a potem dziwisz się, że przeczytałeś gówno. Sam sobie jesteś winny :D

1

Brazylia. Nie lubię siatki, obejrzałem jeden mecz tylko.

1

Też tak myślałem, ale Mario właśnie to wyjaśnił.

1

Mate 10 Lite 6/10.

0

Ja myślę, że to jednak przez nazwisko.

4

Zgaduję, że nigdzie nie pójdzie.

6

Nawet ten język czy coś będzie malował. Podziwiam za wytrwałość.

0

Ja bym go zostawił, może odpali.

0

Przecież chcą wpłacić więcej niż tylko 100 mln.

18

Chciałbym o takiej godzinie jeść obiad a nie śniadanie :D

0

Ogarnij sobie airbnb czy coś i się nie martw. Ja użyłem tej strony i byłem pozytywnie zaskoczony.

2

Zobacz Samuel jaka niesprawiedliwość. Dwie osoby podały info wcześniej od ciebie a to ty dostałeś herb.

1

Myślę, że 1/3 spokojnie mu wystarczy, można by do Eriksena dołożyć.

6

Jak dla mnie nic nie traci. Może poza miejscem w składzie.

1

Jedyne co jest tam ekstra to klapa.

1

Dokładnie, genialnie wypowiedziane.

2

Na maj?!

0

Cristiano ciągle jest jakiś przewrotny.

0

Po czym wywnioskowałeś, że wyśmiewają się z herbu?

0

Nie wiem czy zespoły muzyczne też się liczą :v

0

Dzięki, ogarnę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?