0

Klauzula dopiero od 1 lipca wynosi 100 mln.

0

A orientujesz się czy w takiej sytuacji mogę domagać się zwrotu pieniędzy? Kartę wysyłałem na reklamację ale w takiej sytuacji nie chcę żeby cokolwiek naprawiali. Na dodatek czekałem miesiąc, gdzie niby mają dwa tygodnie.

0

Nie było mnie w Domu i odebrał tata, Nawet nie wiedziałem że wraca paczka bo mieli mnie poinformować mailowo.

0

Ok, dzięki za pomoc panowie.

0

W sensie do kuriera pisać?

0

Dobra tak zrobię.

0

Do sklepu w którym kupiłem czyli morele.net.

0

Panowie, może ktoś ma większe doświadczenie i pomoże. Wysłałem na początku maja kartę graficzną w oryginalnym opakowaniu na reklamację. Dzisiaj dostałem przesyłkę ze sklepu. Karta jest powyginana, dodatkowo nie była zabezpieczona prawie wcale, w jakimś zwykłym kartonie. Dla mnie to jakieś jaja. Co robić? Od razu pisać do nich, wraz ze zdjęciami i żądać nowej sztuki?

0

To ja także chętnie. Chociaż mam nadzieję, że jednak zdecydujesz się pisać to na La Rambli

0

A tak serio to napisz priv może pomogę xd.

9

Zasilacz z czarnej listy. Temat do zamknięcia.

0

Też muszę się uczyć bo przypał będzie xd

0

Z czego piszesz egzaminy? XD

0

Czemu piszesz o sobie w trzeciej osobie Antek?

0

Ja rzadko jem kebsa, tylko 2 razy w życiu jadłem. Ale jadłem w piątek i w sumie bym sobie zjadł.

0

Może kolega też się czymś wspomógł (^^)

1

No i widzisz? Jak tak możesz? Chyba trzeba się poprawić kolego :(

1

Też w to nie wierzę. Ale założyć się można :D

0

https://www.fcbarca.com/mobile/81861-paulinho-od-roku-nie-mial-odpoczynku.html

Artykuł z lutego, uważasz, że taki maraton nie miał żadnego wpływu na jego formę? Sam nie uważam go za dobry transfer, ale jestem w stanie uwierzyć w przeciążanie jego organizmu.

4

0 bo najbliższy McDonalds jakieś 50 km stąd :D ale za to 2 dni jedzenie z grilla i ogniska :)

1

Pewnie sobie dorobię w Gdańsku :)

0

Wydawało mi się, że za 15 :D

0

XDDDD.

0

Mama dostaje od znajomych, więc kupiła ten album za 15 zł i brakuje nam tylko pojedynczych naklejek :D

0

Najwidoczniej jest to bardziej atrakcyjny klub niż Barcelona dla młodych graczy.

0

Yeeey, wolność słowa.

0

Ten konkurs to tak na serio?

0

Dobra już nie spinaj, bo po co?

1

Amen.

0

Nie znam ale niezły wynik faktycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?