Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klauzula dopiero od 1 lipca wynosi 100 mln.
0
A orientujesz się czy w takiej sytuacji mogę domagać się zwrotu pieniędzy? Kartę wysyłałem na reklamację ale w takiej sytuacji nie chcę żeby cokolwiek naprawiali. Na dodatek czekałem miesiąc, gdzie niby mają dwa tygodnie.
0
Nie było mnie w Domu i odebrał tata, Nawet nie wiedziałem że wraca paczka bo mieli mnie poinformować mailowo.
0
Ok, dzięki za pomoc panowie.
0
W sensie do kuriera pisać?
0
Dobra tak zrobię.
0
Do sklepu w którym kupiłem czyli morele.net.
0
Panowie, może ktoś ma większe doświadczenie i pomoże. Wysłałem na początku maja kartę graficzną w oryginalnym opakowaniu na reklamację. Dzisiaj dostałem przesyłkę ze sklepu. Karta jest powyginana, dodatkowo nie była zabezpieczona prawie wcale, w jakimś zwykłym kartonie. Dla mnie to jakieś jaja. Co robić? Od razu pisać do nich, wraz ze zdjęciami i żądać nowej sztuki?
0
To ja także chętnie. Chociaż mam nadzieję, że jednak zdecydujesz się pisać to na La Rambli
0
A tak serio to napisz priv może pomogę xd.
9
Zasilacz z czarnej listy. Temat do zamknięcia.
0
Też muszę się uczyć bo przypał będzie xd
0
Z czego piszesz egzaminy? XD
0
Czemu piszesz o sobie w trzeciej osobie Antek?
0
Ja rzadko jem kebsa, tylko 2 razy w życiu jadłem. Ale jadłem w piątek i w sumie bym sobie zjadł.
0
Może kolega też się czymś wspomógł (^^)
1
No i widzisz? Jak tak możesz? Chyba trzeba się poprawić kolego :(
1
Też w to nie wierzę. Ale założyć się można :D
0
https://www.fcbarca.com/mobile/81861-paulinho-od-roku-nie-mial-odpoczynku.html
Artykuł z lutego, uważasz, że taki maraton nie miał żadnego wpływu na jego formę? Sam nie uważam go za dobry transfer, ale jestem w stanie uwierzyć w przeciążanie jego organizmu.
4
0 bo najbliższy McDonalds jakieś 50 km stąd :D ale za to 2 dni jedzenie z grilla i ogniska :)
1
Pewnie sobie dorobię w Gdańsku :)
0
Wydawało mi się, że za 15 :D
0
XDDDD.
0
Mama dostaje od znajomych, więc kupiła ten album za 15 zł i brakuje nam tylko pojedynczych naklejek :D
0
Najwidoczniej jest to bardziej atrakcyjny klub niż Barcelona dla młodych graczy.
0
Yeeey, wolność słowa.
0
Ten konkurs to tak na serio?
0
Dobra już nie spinaj, bo po co?
1
Amen.
0
Nie znam ale niezły wynik faktycznie.