Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Podróbki na bank.
0
Czekaj, ktoś już pisał taki komentarz chyba. Nie skopiowałeś tego?
26
Na początku nie chciałem tego transferu. Ale patrząc na coraz częstszą słabą grę naszego urugwajskiego napastnika uważam, że ten transfer jest potrzebny. Luisowi przyda się rywalizacja, bo Paco gra za mało, by można było powiedzieć, że rywalizuje on z Gryzoniem.
0
Ok, dzięki wielkie.
1
Prawdopodobnie 19 maja. Być może nawet zagrają w nich w ostatnim meczu z Realem Sociedad.
0
Mam pytanie, można wam gdzieś podesłać potwierdzenie wykonania przelewu? Bo wykonałem go w piątek, a jeszcze nie zaksięgowane z tego co widzę.
0
Ludzie sobie jakość chwalą, także zamówiłem jedną. Jak będzie źle to po prostu więcej nie zamówię :,D
18
Co? Przecież jeśli z Sociedad wygramy wysoko to jedyne co tutaj będzie to narzekanie w stylu "a z Levante nie mogli tak zagrać?"...
0
Ja wiem, że Suarez dzisiaj słabo (irytuje mnie on strasznie) ale za gola i asystę jednak coś więcej niż 1 się należy.
0
Widzieliście oceny użytkowników FCBarca.com? :v
1
https://www.facebook.com/ogladamlaliga/photos/a.2061588667455783.1073741828.2061565380791445/2096869887260994/?type=3&theater :D
0
Jeszcze niedawno wszyscy sadzali Dembele po przyjściu Antka.
0
No o to mi chodzi właśni.
0
Druga była lepsza, na pewno tragiczna nie była. Strzelili 4 bramki w końcu.
0
Pomyliły mi się bramki, na pewno był na 4:1 spalony.
0
Nie jest. Dalej bronicie tego Suareza, a on naprawdę wygląda ostatnio jak parodysta.
0
Co racja, to racja. Rekordy to tylko dodatki mimo wszystko. Ale szkoda też, że przegrali w przedostatnim meczu.
0
Pierwsza połowa tragiczna w wykonaniu Blaugrany.
0
Ogólnie to jakoś głupio się takie rzeczy pisze patrząc na statystyki Luisa, ale on naprawdę często kopie się po czole. Takich meczów jak dzisiaj rozegrał bardzo dużo i nie ty pierwszy to zauważasz.
2
No nic, i tak tyle meczów bez porażki robi wrażenie. Bywa, lecimy dalej.
1
Ostatnio coraz częściej się zdarza coś takiego :(
https://zapodaj.net/be40d2ce383cd.png.html
1
coś a'la "klasyczny Tottenham".
1
Dobra, Levante spuchnie. Wszyscy wiecie, że wygramy.
0
wysłałem na priv.
0
wysłałem ci w wiadomości prywatnej xD
0
mistrz xD
0
Ja też nie potrzebuję, bo mam TV i półroczne elevensports.pl :P ale może ktoś potrzebuje, a jestem w posiadaniu :v
0
Ktoś potrzebuje linka? Jeśli tak to pisać na priv do rozpoczęcia drugiej połowy :)
0
Przecież przed meczem CI wysłałem :D
0
nie pisz o reddicie bo pozbawisz mnie "pracy" :D