1

Sto lat! :) Wszystkiego najlepszego :D

1

Dembele!

0

Kabel mu pewnie przerywa, bo w tv też czysto.

1

Tak samo, priv.

1

Poszło na priv.

1

Wysłałem, ale bez polskich.

1

Ja pomacham na Sociedad :D

1

Oby tak było, bardzo w niego wierzę :)

0

"Zbyt ofensywnie" czy coś takiego.

6

Ależ formę ma Andres pod koniec przygody z Barceloną.

0

Dostałaś na priv.

0

Wszystkich chętnych na linki do meczu zapraszam na priv. Jestem dostępny do 5. minuty meczu.

0

Poszło na priv.

0

priv.

0

Wszystkich chętnych na linki do dzisiejszego meczu zapraszam priv (nie będą to linki polskie). Jestem dostępny do 5 minuty meczu. :)

1

Z tego co pamiętam, ktoś mówił, że jeśli Oblak już nie zagra do końca sezonu i utrzyma przewagę nad Marciem to i tak dostanie nagrodę. Chyba, że nie o to ci chodzi.

0

Fajny skład, idealnie wyważony bym powiedział.

0

Wie ktoś jak można otrzymać zaproszenie na pożegnanie Iniesty 18 maja? Będę wtedy w Barcelonie na mecz z Sociedad, więc fajnie by było być także i na tym wydarzeniu.

0

Także będę w Barcelonie, ktoś wie jak to zaproszenie zdobyć?

3

Piłkarsko jest za słaby na Barcelonę, przynajmniej takie wrażenie sprawia.
Ale po ludzku jest mi go szkoda, mu też to na pewno nie pasuje, że prezentuje się jak się prezentuje. Życzę mu jak najlepiej, oby udało mu się w innym klubie.

3

Tak jak niżej. Oby bez kontuzji, niepotrzebnych kartek, w końcu chłopaki już niedługo mają mundial.
Mam nadzieję, że zagra Paco i Dembele no i oczywiście Coutinho. Na występ Miny również bym się nie obraził.

0

Czerwona kartka była zasłużona, ale aż 4 mecze zawieszenia? Śmiem wątpić.

8

Teraz już za późno na rotacje, niech dograją sezon i spróbują wygrać ligę bez porażki.

1

Bardzo ładny. Fajnie się takie rzeczy ogląda.

0

Użyłeś tego kodu promocyjnego?

0

No masz napisane, że za na pół roku.

4

Najlepsze jest pisanie np. 2k18, zamiast normalnie 2018.

0

Dzięki wielkie, oba wydają się ciekawe. Któryś z tych dwóch na pewno obejrzę.

1

Jakiś przyjemny thriller na wieczór polecicie?

0

Już jakiś czas temu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?