Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Może to głupie, ale nam brakuje takiego lidera na boisku i nie mówię tu o umiejętnościach piłkarskich.
0
Niesamowicie szybko czas przy takich spotkaniach leci. Miło się mecz oglądało, mimo negatywnych emocji związanych z drużyną Realu i irytującym Ronaldo. Oby więcej takich.
1
Co jak co, ale tej zawziętości Realowi odmówić nie można. Oglądałem każdy ich mecz w LM od 1/8 i oni po prostu walczą.
0
Ja tam jeszcze jakiś film sobie obejrzę :D
0
Dobra, komentarz sprzed 4 minut był ostatnim na temat dzisiejszego meczu.
Już mi przeszło, emocje opadły XD.
2
Niech sobie popełniają te błędy, karny może dużo zmienić w meczu.
4
Ja też miałem nadzieję, że Neymar czy Lewandowski ich załatwi, ale coś kurka nie wychodzi.
1
Nie no co ty, Real jest niesamowicie silny.
0
Końcówka pierwszej połowy.
0
I tak co mecz. "Jeszcze dwumeczu/meczu nie wygrali".
1
Dalej się łudźmy, że ktoś pamięta sposób/styl w jaki zdobywa się trofea.
1
Do końca 2018, potem faza grupowa się kończy a zaczyna faza pucharowa.
0
Nie ma się co oszukiwać, Bayern gdyby wykorzystał to co miał to spokojnie by wygrał dwumecz jakimiś 2-3 bramkami. Ale boli strasznie ten nieodgwizdany karny... Tak słabej drużyny od Chelsea w 2012 w finale chyba nie było.
1
Złota piłka jest za rok kalendarzowy, skoro wtedy zasłużył to miał do tego prawo.
7
Niezły komentarz na c+, ledwo się powstrzymują od świętowania z Realem.
4
No niestety...
1
Hahahahahahahahahaha, nie wierzę w to co widzę. :D
0
Tak, jeden powiedział, że nie lubi takich karnych "no bo jak niby ma się zachować piłkarz w powietrzu?"
3
Trudno nie patrzeć na sędziego, skoro znowu odgrywa główną rolę.
0
Canal plus już druga połowa będzie leciała, nie włączyłeś canal plus 1?
0
Widzi każdy poza "kibicami Realu" bo nie wierzę, że można tego nie widzieć.
0
Wysłałem kolego.
1
Alibi.com
Coś z Kevinem Hartem poszukaj :)
0
Uwielbiam twoje komentarze :D
0
Najlepsi są "kibice Realu" którzy widzą tylko wyniki na flashscore, a jak mu powiesz, że znowu sędzia pomógł to cię wyśmieje, że na pewno przez tyle lat to zawsze zasługa sędziów.
0
Komuś jeszcze linka to priv. Mam parę po angielsku, na telefon i na PC.
1
Ah, musiał zaznaczyć, że nielegalnie. :D
"Jak można mieć coś za darmo to czemu mam za to płacić" :v
0
Niestety zostaje tylko Internet.
0
Morele, x-kom. Ogarnij na Ceneo, Chyba że bez pudełka chcesz to wtedy cdkeys.com albo instant-gaming.com.
1
Szczerość, poczucie humoru.