3

Może to głupie, ale nam brakuje takiego lidera na boisku i nie mówię tu o umiejętnościach piłkarskich.

0

Niesamowicie szybko czas przy takich spotkaniach leci. Miło się mecz oglądało, mimo negatywnych emocji związanych z drużyną Realu i irytującym Ronaldo. Oby więcej takich.

1

Co jak co, ale tej zawziętości Realowi odmówić nie można. Oglądałem każdy ich mecz w LM od 1/8 i oni po prostu walczą.

0

Ja tam jeszcze jakiś film sobie obejrzę :D

0

Dobra, komentarz sprzed 4 minut był ostatnim na temat dzisiejszego meczu.
Już mi przeszło, emocje opadły XD.

2

Niech sobie popełniają te błędy, karny może dużo zmienić w meczu.

4

Ja też miałem nadzieję, że Neymar czy Lewandowski ich załatwi, ale coś kurka nie wychodzi.

1

Nie no co ty, Real jest niesamowicie silny.

0

Końcówka pierwszej połowy.

0

I tak co mecz. "Jeszcze dwumeczu/meczu nie wygrali".

1

Dalej się łudźmy, że ktoś pamięta sposób/styl w jaki zdobywa się trofea.

1

Do końca 2018, potem faza grupowa się kończy a zaczyna faza pucharowa.

0

Nie ma się co oszukiwać, Bayern gdyby wykorzystał to co miał to spokojnie by wygrał dwumecz jakimiś 2-3 bramkami. Ale boli strasznie ten nieodgwizdany karny... Tak słabej drużyny od Chelsea w 2012 w finale chyba nie było.

1

Złota piłka jest za rok kalendarzowy, skoro wtedy zasłużył to miał do tego prawo.

7

Niezły komentarz na c+, ledwo się powstrzymują od świętowania z Realem.

4

No niestety...

1

Hahahahahahahahahaha, nie wierzę w to co widzę. :D

0

Tak, jeden powiedział, że nie lubi takich karnych "no bo jak niby ma się zachować piłkarz w powietrzu?"

3

Trudno nie patrzeć na sędziego, skoro znowu odgrywa główną rolę.

0

Canal plus już druga połowa będzie leciała, nie włączyłeś canal plus 1?

0

Widzi każdy poza "kibicami Realu" bo nie wierzę, że można tego nie widzieć.

0

Wysłałem kolego.

1

Alibi.com
Coś z Kevinem Hartem poszukaj :)

0

Uwielbiam twoje komentarze :D

0

Najlepsi są "kibice Realu" którzy widzą tylko wyniki na flashscore, a jak mu powiesz, że znowu sędzia pomógł to cię wyśmieje, że na pewno przez tyle lat to zawsze zasługa sędziów.

0

Komuś jeszcze linka to priv. Mam parę po angielsku, na telefon i na PC.

1

Ah, musiał zaznaczyć, że nielegalnie. :D

"Jak można mieć coś za darmo to czemu mam za to płacić" :v

0

Niestety zostaje tylko Internet.

0

Morele, x-kom. Ogarnij na Ceneo, Chyba że bez pudełka chcesz to wtedy cdkeys.com albo instant-gaming.com.

1

Szczerość, poczucie humoru.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?