0

Nie ma problemu :D

0

Poszło do każdego z was.

1

Chcesz zobaczyć moje? XD oglądając mecz w TV tylko takie mam tytuły PW :P

1

Nie, ale działają na telefonie z Androidem.

0

Poszło na priv panowie, mobilne i na PC.

0

Poszło.

0

No ta też ładna.

1

Najładniejsza z ostatnich lat to ta z poprzedniego sezonu. Moim zdaniem przyjemniej :D

2

Ta strona jest genialna :D zawsze mnie śmieszyła.

7

No i "ma ktoś linka?".

0

Streamy mobilne lub aplikacje typu Acestream (polecam). Jeśli chcesz to podeślę parę linków zarówno na przeglądarkę mobilną lub do Acestream.

0

46.

0

Ma problem, bo już to zrobił podobno i dalej mu nie działa.

0

Serio, to wina samej gry a nie sprzętu. Sprawdzałeś w innych grach?

0

Sterowniki na bank najnowsze? Wersja 397.31?

0

Rozumiem, że czegoś takiego próbowałeś?

0

Zależy. Jak boli mnie gardło to sobie podgrzewam, a tak to leję zimne.

0

Trzeba sobie jakoś radzić.

1

Dobry pomysł, muszę spróbować.

0

Najpierw płatki, potem mleko. Muszę wiedzieć ile mleka wlać.

0

Po angielsku, ale łatwe:
From NVIDIA Control Panel
3D Settings->Manage 3D Settings
Tab "Global setttings"
Preferred Graphics Processor
Select : High performance NVIDIA rocessor

6

Komentarz usunięty

0

Jaki laptop?

0

Wyłącz w BIOS najlepiej i tyle.

0

Nic się nie dzieje niestety...

1

Zdrowia dla maluchów :)

0

Swoją drogą niezła żenada.

1

Do zobaczenia na meczu w takim razie :D

2

Salami za to jest pyszne:D

0

Z Żabki wziąłeś? XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?