Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma problemu :D
0
Poszło do każdego z was.
1
Chcesz zobaczyć moje? XD oglądając mecz w TV tylko takie mam tytuły PW :P
1
Nie, ale działają na telefonie z Androidem.
0
Poszło na priv panowie, mobilne i na PC.
0
Poszło.
0
No ta też ładna.
1
Najładniejsza z ostatnich lat to ta z poprzedniego sezonu. Moim zdaniem przyjemniej :D
2
Ta strona jest genialna :D zawsze mnie śmieszyła.
7
No i "ma ktoś linka?".
0
Streamy mobilne lub aplikacje typu Acestream (polecam). Jeśli chcesz to podeślę parę linków zarówno na przeglądarkę mobilną lub do Acestream.
0
46.
0
Ma problem, bo już to zrobił podobno i dalej mu nie działa.
0
Serio, to wina samej gry a nie sprzętu. Sprawdzałeś w innych grach?
0
Sterowniki na bank najnowsze? Wersja 397.31?
0
Rozumiem, że czegoś takiego próbowałeś?
0
Zależy. Jak boli mnie gardło to sobie podgrzewam, a tak to leję zimne.
0
Trzeba sobie jakoś radzić.
1
Dobry pomysł, muszę spróbować.
0
Najpierw płatki, potem mleko. Muszę wiedzieć ile mleka wlać.
0
Po angielsku, ale łatwe:
From NVIDIA Control Panel
3D Settings->Manage 3D Settings
Tab "Global setttings"
Preferred Graphics Processor
Select : High performance NVIDIA rocessor
6
Komentarz usunięty
0
Jaki laptop?
0
Wyłącz w BIOS najlepiej i tyle.
0
Nic się nie dzieje niestety...
1
Zdrowia dla maluchów :)
0
Swoją drogą niezła żenada.
1
Do zobaczenia na meczu w takim razie :D
2
Salami za to jest pyszne:D
0
Z Żabki wziąłeś? XD