Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
+2,5 gola wejdzie w meczu Manchester United-Arsenal?
0
Jaki klub wygrał LM w roku, w którym się urodziliście? W moim przypadku to Real Madryt.
0
Mirosławski jak rymuje xd
0
No i po ptokach.
1
Napoli, Napoli zawsze coś spier**li.
0
A, pomyliło mi się. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
0
Wraca chyba do Bayernu.
0
Brawo Inter!
1
Cyrk w Mediolanie, brak kartki dla Pjanicia.
1
Jak mecz LM ze środy...
6
"pić, jeść, spać bo wchodzimy w Serie A".
0
Taka kolej rzeczy niestety...
2
Nie wiem czy to tobie już polecałem ale trudno, napiszę jeszcze raz.
Alibi.com xD
Ewentualnie Wszystko zostanie w rodzinie 1/2 (tak się nazywa po polsku) lub Wszytko zostanie w rodzinie (a to druga część)
0
Dalej chyba kosztują coś koło 1,50.
0
Ja z big milków to najbardziej lubię te z polewą czekoladową: https://www.bigmilk.pl/smaki/big-milk-choco
0
Klasyfikacja ZB. Nie oddalił się Messiemu.
1
Ludzie przecież Roberto ma czerwoną kartkę :D
0
Dzięki.
0
Są jakieś zmiany w porównaniu do poprzedniego trenera?
0
Jaka trybuna?
0
Ja też się wybieram, tyle że ja we wtorek 15 maja przylatuję a we wtorek 22 odlatuję :P
0
Ja miałem na myśli poniedziałek za 2 dni xD.
0
Można. Tylko pani od biologii mówiła mi, że jeśli w takim młodym wieku ma się zawał to się go nie przeżywa. Ale nie wiem na ile to prawda.
0
Już w poniedziałek? :O co ty tam będziesz robił tyle czasu xD. Na Sociedad jedziesz? :)
0
Na centrum jadą w poniedziałek, jeśli zapewnią sobie mistrzostwo jutro.
0
Coś ktoś tam pewnie znajdzie, może nawet ja sobie obejrzę.
2
Ja już nie wiem co mam myśleć o tym Realu. W 2014 wygrali, bo byli lepsi. Walczyli do końca i dostali za to nagrodę. Ale ostatnia i obecna edycja... Nie wiem, prawie każdy awans w świetle jakiejś kontrowersji. Mniejszej lub większej. Gdyby to był jeden mecz - wtedy faktycznie można to wziąć za przypadek. Ale to się powtarza... Dziwne to.
0
O kurde :D.
0
Fitatu.
0
Eh, a mogło być tak pięknie. :/