0

+2,5 gola wejdzie w meczu Manchester United-Arsenal?

0

Jaki klub wygrał LM w roku, w którym się urodziliście? W moim przypadku to Real Madryt.

0

Mirosławski jak rymuje xd

0

No i po ptokach.

1

Napoli, Napoli zawsze coś spier**li.

0

A, pomyliło mi się. Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

0

Wraca chyba do Bayernu.

0

Brawo Inter!

1

Cyrk w Mediolanie, brak kartki dla Pjanicia.

1

Jak mecz LM ze środy...

6

"pić, jeść, spać bo wchodzimy w Serie A".

0

Taka kolej rzeczy niestety...

2

Nie wiem czy to tobie już polecałem ale trudno, napiszę jeszcze raz.
Alibi.com xD
Ewentualnie Wszystko zostanie w rodzinie 1/2 (tak się nazywa po polsku) lub Wszytko zostanie w rodzinie (a to druga część)

0

Dalej chyba kosztują coś koło 1,50.

0

Ja z big milków to najbardziej lubię te z polewą czekoladową: https://www.bigmilk.pl/smaki/big-milk-choco

0

Klasyfikacja ZB. Nie oddalił się Messiemu.

1

Ludzie przecież Roberto ma czerwoną kartkę :D

0

Dzięki.

0

Są jakieś zmiany w porównaniu do poprzedniego trenera?

0

Jaka trybuna?

0

Ja też się wybieram, tyle że ja we wtorek 15 maja przylatuję a we wtorek 22 odlatuję :P

0

Ja miałem na myśli poniedziałek za 2 dni xD.

0

Można. Tylko pani od biologii mówiła mi, że jeśli w takim młodym wieku ma się zawał to się go nie przeżywa. Ale nie wiem na ile to prawda.

0

Już w poniedziałek? :O co ty tam będziesz robił tyle czasu xD. Na Sociedad jedziesz? :)

0

Na centrum jadą w poniedziałek, jeśli zapewnią sobie mistrzostwo jutro.

0

Coś ktoś tam pewnie znajdzie, może nawet ja sobie obejrzę.

2

Ja już nie wiem co mam myśleć o tym Realu. W 2014 wygrali, bo byli lepsi. Walczyli do końca i dostali za to nagrodę. Ale ostatnia i obecna edycja... Nie wiem, prawie każdy awans w świetle jakiejś kontrowersji. Mniejszej lub większej. Gdyby to był jeden mecz - wtedy faktycznie można to wziąć za przypadek. Ale to się powtarza... Dziwne to.

0

O kurde :D.

0

Fitatu.

0

Eh, a mogło być tak pięknie. :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?