0

Jezu Salah... :O.

0

Teraz nawet mistrz będzie niczym, bo "nie zagrali z takim samym zaangażowaniem z Romą w Rzymie". Było, minęło.

0

Wysłałem wcześniej :D

1

Masz wyżej, ale na priv też wysłałem.

1

Obczaj priv.

4

Co ty kocią karmę jesz? :D

0

Jakie orzeszki? Te nicnacsy?

0

Zgadzam się.

17

Kurde, dobre te prażynki za 1,60 z żabki xd

1

Poszło.

1

Priv.

0

Tam 95% linków są po angielsku.

0

Nie ma problemu.

1

Ciekawe co mówi Neymarowi, który nawet się nie kryje się z tym, że nie traktuje PSG poważnie :S

1

1:0 Roma.

1

Poszło.

1

Bzyg xd.

7

Nie, lepiej wspominać odpadnięcie.

1

Na kiedy? W maju spędzę nocleg u rodziny z airbnb, jak uda się wrócić to mogę napisać czy dobry nocleg :v o ile w ogóle wrócę.

0

Ale mam lenia dzisiaj :D nic mi się nie chce, niech ten mecz się już zaczyna.

0

A pucharu nie dają na początek następnego sezonu?

1

Nie ale właśnie pobierane, bo wygląda ciekawie :D

0

Fajny pomysł, ale cholera nigdy nie lubiłem dzielenia rocka na inne podgatunki itp itd. bo nigdy nie rozróżniam xD.

1

A, jeszcze OBS.

0

AMD też miało chyba swój odpowiednik.

0

Jeśli masz kartę NVIDIA to shadowplay i nic ci do życia więcej nie jest potrzebne.

0

1:0 dla Barcelony! Tak jest!

4

Ile Puig ma wzrostu?

0

O widzisz, będzie co oglądać. Świetnie :)

0

Złoty But, nie Złota Piłka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?