Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jezu Salah... :O.
0
Teraz nawet mistrz będzie niczym, bo "nie zagrali z takim samym zaangażowaniem z Romą w Rzymie". Było, minęło.
0
Wysłałem wcześniej :D
1
Masz wyżej, ale na priv też wysłałem.
1
Obczaj priv.
4
Co ty kocią karmę jesz? :D
0
Jakie orzeszki? Te nicnacsy?
0
Zgadzam się.
17
Kurde, dobre te prażynki za 1,60 z żabki xd
1
Poszło.
1
Priv.
0
Tam 95% linków są po angielsku.
0
Nie ma problemu.
1
Ciekawe co mówi Neymarowi, który nawet się nie kryje się z tym, że nie traktuje PSG poważnie :S
1
1:0 Roma.
1
Poszło.
1
Bzyg xd.
7
Nie, lepiej wspominać odpadnięcie.
1
Na kiedy? W maju spędzę nocleg u rodziny z airbnb, jak uda się wrócić to mogę napisać czy dobry nocleg :v o ile w ogóle wrócę.
0
Ale mam lenia dzisiaj :D nic mi się nie chce, niech ten mecz się już zaczyna.
0
A pucharu nie dają na początek następnego sezonu?
1
Nie ale właśnie pobierane, bo wygląda ciekawie :D
0
Fajny pomysł, ale cholera nigdy nie lubiłem dzielenia rocka na inne podgatunki itp itd. bo nigdy nie rozróżniam xD.
1
A, jeszcze OBS.
0
AMD też miało chyba swój odpowiednik.
0
Jeśli masz kartę NVIDIA to shadowplay i nic ci do życia więcej nie jest potrzebne.
0
1:0 dla Barcelony! Tak jest!
4
Ile Puig ma wzrostu?
0
O widzisz, będzie co oglądać. Świetnie :)
0
Złoty But, nie Złota Piłka.