2

Ja to bym prażynki sobie zjadł bekonowe :D

0

No to musisz wiedzieć, że nie wszędzie to działa. Na YT normalnie działa, po prostu na górze filmiku pojawia ci się taka ikonka i ją klikasz.

0

Jakie? To z filmikiem?

0

No już otworzyłem raz, ale nie wiem czy tego twórca nie musi ustawić, żeby to zostało.

0

Windows Phone - ty ku**o.



Nigdy więcej nie chcę tego systemu ;D

0

Ciekawe czy będzie można tę transmisję potem odtworzyć na YT.

1

Nawet znalazłem, proszę:
https://jbzdy.pl/obr/733915/gucci-gang

0

Na jbzdy było na głównej.

1

Za Skillet props :)

I za Shinedown też, ale jednak Jestem Panhead i cieszy, że ktoś ten zespół zna xD. Szkoda, że najczęściej jest to właśnie ten utwór:P
O i TDG też fajne :):):)::)

Mamy podobny gust muzyczny :D

0

Warmińsko-mazurskie i u mnie nie leje jeszcze ale się powoli zanosi.

0

Wysłałem ci parę linków.

0

Eh, znowu nie mogę meczu oglądać dzisiaj :/ trzeba jakoś nie poznać wyniku do jutra.

0

Poszło priv. O wiele lepszy program i bezpieczniejszy niż motioninjoy od kolegi wyżej.

0

Zaraz podeślę genialny programik do dualshocka 3 :)

0

Można sobie urwać, ale pomysł genialny mimo wszystko :P.

1

1

Capon ma polskie linki :)
http://www.fcbarca.com/mobile/user/capoN

0

No bywa :D.

0

Jakoś inaczej to szło i brzmiało lepiej xD.

1

UPS, no to over 2,5 był lepszym pomysłem niż bts xd

1

Nie chcę być chamski, ale tak na przyszłość.

Śrubki,a nie sróbki.

0

Taki mamy plan :)

0

Tak, rekord to 95 punktów.

0

Ciekawe czy Benevento wejdzie ;D

2

The west.

0

Ja od mojej osiemnastki obstawiam (lekko ponad miesiąc temu) i nic jeszcze nie weszło. Najbliżej był pierwszy kupon i na mecze towarzyskie reprezentacji, zabrakło po jednej bramce w dwóch meczach xD.

0

Da się, ale ciężko :P ja nawet teraz jak jadę z mamą to się nie udało obok siebie, ale mamy blisko siebie także jest git.

1

Na surowo nie, ale w potrawach tak.

0

Mozilla, albo Microsoft Edge z tym, że na tej przeglądarce coś YouTube dziwnie działa.

0

Ja od miesiąca gram kuponiki za 5 zł, takie postanowienie, żeby to była tylko zabawa xd. No i żadnego kuponu jeszcze nie wygrałem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?