Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja to bym prażynki sobie zjadł bekonowe :D
0
No to musisz wiedzieć, że nie wszędzie to działa. Na YT normalnie działa, po prostu na górze filmiku pojawia ci się taka ikonka i ją klikasz.
0
Jakie? To z filmikiem?
0
No już otworzyłem raz, ale nie wiem czy tego twórca nie musi ustawić, żeby to zostało.
0
Windows Phone - ty ku**o.
Nigdy więcej nie chcę tego systemu ;D
0
Ciekawe czy będzie można tę transmisję potem odtworzyć na YT.
1
Nawet znalazłem, proszę:
https://jbzdy.pl/obr/733915/gucci-gang
0
Na jbzdy było na głównej.
1
Za Skillet props :)
I za Shinedown też, ale jednak Jestem Panhead i cieszy, że ktoś ten zespół zna xD. Szkoda, że najczęściej jest to właśnie ten utwór:P
O i TDG też fajne :):):)::)
Mamy podobny gust muzyczny :D
0
Warmińsko-mazurskie i u mnie nie leje jeszcze ale się powoli zanosi.
0
Wysłałem ci parę linków.
0
Eh, znowu nie mogę meczu oglądać dzisiaj :/ trzeba jakoś nie poznać wyniku do jutra.
0
Poszło priv. O wiele lepszy program i bezpieczniejszy niż motioninjoy od kolegi wyżej.
0
Zaraz podeślę genialny programik do dualshocka 3 :)
0
Można sobie urwać, ale pomysł genialny mimo wszystko :P.
1
Odezwij się do niego
http://www.fcbarca.com/mobile/user/capoN
1
Capon ma polskie linki :)
http://www.fcbarca.com/mobile/user/capoN
0
No bywa :D.
0
Jakoś inaczej to szło i brzmiało lepiej xD.
1
UPS, no to over 2,5 był lepszym pomysłem niż bts xd
1
Nie chcę być chamski, ale tak na przyszłość.
Śrubki,a nie sróbki.
0
Taki mamy plan :)
0
Tak, rekord to 95 punktów.
0
Ciekawe czy Benevento wejdzie ;D
2
The west.
0
Ja od mojej osiemnastki obstawiam (lekko ponad miesiąc temu) i nic jeszcze nie weszło. Najbliżej był pierwszy kupon i na mecze towarzyskie reprezentacji, zabrakło po jednej bramce w dwóch meczach xD.
0
Da się, ale ciężko :P ja nawet teraz jak jadę z mamą to się nie udało obok siebie, ale mamy blisko siebie także jest git.
1
Na surowo nie, ale w potrawach tak.
0
Mozilla, albo Microsoft Edge z tym, że na tej przeglądarce coś YouTube dziwnie działa.
0
Ja od miesiąca gram kuponiki za 5 zł, takie postanowienie, żeby to była tylko zabawa xd. No i żadnego kuponu jeszcze nie wygrałem xD