0

Nie ma problemu, pewnie i tak nie w porę zadałem pytanie :D

2

Dzisiaj pobrałem wymaz i zapisałem się do rejestru DKMS :) udało się komuś z was już pomóc jakiejś osobie dzięki tej fundacji?

0

Koniec. Pierwszy raz oglądałem mecz na elevensports.pl, bałem się niemiłosiernie o stabilność transmisji a tutaj tylko raz mi wywaliło stronę, nie wiem czemu. Było dobrze, nie to co na nc+ plus go.

0

Sergi... Co ty zrobiłeś...

0

Jeśli ktoś chce linka to pisać jeszcze do rozpoczęcia meczu priv, odpiszę tak szybko jak to możliwe.

0

Poszło priv.

0

O, żyjesz.

1

Właśnie zobaczyłem te koszulki od fcbarca.com. Fajne bardzo, moim zdaniem są bardzo ładne :D

1

Cholercia, faktycznie jest teraz https. :D

1

Szpaler Gate ciąg dalszy.

0

To wiele by wyjaśniało. Czyli nadal to robi. Ciekawa sprawa. Dzięki za sprostowanie.

0

Poprawione, powinno działać

2

Właśnie się dowiedziałem, że Coutinho wycina/wycinał w butach takie kwadraciki, żeby nie mieć odcisków. Dalej to robi? :D to w ogóle prawda?



https://1.bp.blogspot.com/-vQM4QRRtMwk/WPzkBohNBRI/AAAAAAABJ64/LbWZiOFZA18Lj7YKcq1_2wLfGLy-Cz9QQCLcB/s1600/coutinho-cuts-big-hole-in-nike-mercurial-vapor-xi-boots%2B%25282%2529.jpg

0

To pokazuje jaki ten karzełek jest przereklamowany!

21

Niech nikogo nie zastępuje. Niech po prostu będzie Coutinho.

2

Dużo to pewnie nie zmieni. Jeśli asystent nie uzna, że decyzja jest wątpliwa to VAR i tak nie zostanie użyty.

0

Posiada ktoś link do tego fantastycznego zwodu z wczorajszego meczu Lechii? Nie mogę znaleźć.

Edit: Dobra już znalazłem

0

Nie czytam całego, ale przypomniałeś mi że muszę skończyć ten serial :D

0

Oby jak najlepiej dla ciebie :P

1

Muszę przyznać, że niezła akcja :D

0

Nie działa link :(

0

Normalnie, ogarnij jak to zrobić i lecisz. Nie jest to trudne a może pomoże ci z twoim problemem.

2

Odpal na maszynie wirtualnej.

0

No nic, wystarczy życzyć sobie niezapomnianych wrażeń :)

0

I Atletico jako zwycięzca LE :D

2

Z tych dwóch to Griezmann.

0

Ten Rodrygo to dobry pomysł? Jeśli się wyróżnia to niech zrobią jak Real, że przejdzie do nas ale za 2-3 sezony.

4

Szkoda Franciszka, fajny chłop się wydawał.

1

Poproszę skrzynkę wódki i dwie oranżady.

1

No tak, jeśli tych bramek na wyjeździe by nie było to dogrywka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?