Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma problemu, pewnie i tak nie w porę zadałem pytanie :D
2
Dzisiaj pobrałem wymaz i zapisałem się do rejestru DKMS :) udało się komuś z was już pomóc jakiejś osobie dzięki tej fundacji?
0
Koniec. Pierwszy raz oglądałem mecz na elevensports.pl, bałem się niemiłosiernie o stabilność transmisji a tutaj tylko raz mi wywaliło stronę, nie wiem czemu. Było dobrze, nie to co na nc+ plus go.
0
Sergi... Co ty zrobiłeś...
0
Jeśli ktoś chce linka to pisać jeszcze do rozpoczęcia meczu priv, odpiszę tak szybko jak to możliwe.
0
Poszło priv.
0
O, żyjesz.
1
Właśnie zobaczyłem te koszulki od fcbarca.com. Fajne bardzo, moim zdaniem są bardzo ładne :D
1
Cholercia, faktycznie jest teraz https. :D
1
Szpaler Gate ciąg dalszy.
0
To wiele by wyjaśniało. Czyli nadal to robi. Ciekawa sprawa. Dzięki za sprostowanie.
0
Poprawione, powinno działać
2
Właśnie się dowiedziałem, że Coutinho wycina/wycinał w butach takie kwadraciki, żeby nie mieć odcisków. Dalej to robi? :D to w ogóle prawda?
https://1.bp.blogspot.com/-vQM4QRRtMwk/WPzkBohNBRI/AAAAAAABJ64/LbWZiOFZA18Lj7YKcq1_2wLfGLy-Cz9QQCLcB/s1600/coutinho-cuts-big-hole-in-nike-mercurial-vapor-xi-boots%2B%25282%2529.jpg
0
To pokazuje jaki ten karzełek jest przereklamowany!
21
Niech nikogo nie zastępuje. Niech po prostu będzie Coutinho.
2
Dużo to pewnie nie zmieni. Jeśli asystent nie uzna, że decyzja jest wątpliwa to VAR i tak nie zostanie użyty.
0
Posiada ktoś link do tego fantastycznego zwodu z wczorajszego meczu Lechii? Nie mogę znaleźć.
Edit: Dobra już znalazłem
0
Nie czytam całego, ale przypomniałeś mi że muszę skończyć ten serial :D
0
Oby jak najlepiej dla ciebie :P
1
Muszę przyznać, że niezła akcja :D
0
Nie działa link :(
0
Normalnie, ogarnij jak to zrobić i lecisz. Nie jest to trudne a może pomoże ci z twoim problemem.
2
Odpal na maszynie wirtualnej.
0
No nic, wystarczy życzyć sobie niezapomnianych wrażeń :)
0
I Atletico jako zwycięzca LE :D
2
Z tych dwóch to Griezmann.
0
Ten Rodrygo to dobry pomysł? Jeśli się wyróżnia to niech zrobią jak Real, że przejdzie do nas ale za 2-3 sezony.
4
Szkoda Franciszka, fajny chłop się wydawał.
1
Poproszę skrzynkę wódki i dwie oranżady.
1
No tak, jeśli tych bramek na wyjeździe by nie było to dogrywka.