Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam z rana. Czy ktoś kto posiada telefon Huawei może mi napisać czy wam także przy wysyłaniu SMS znikają polskie znaki? Chodzi o to, że w wiadomości którą planuję wysłać normalnie mam literki ł, ę, ą, ć ż itp. ale gdy kliknę wyślij to te znaki znikają. Mój telefon to Huawei Mate 10 Lite, siostra ma któryś z starszych P8, czy P9 lite i też ma ten problem. Ktoś się z tym spotkał?
Edit: naprawione, okazało się, że to częsty błąd w Huawei.
0
Tak myślałem. Dzięki wielkie.
0
Nie, tak źle nie jest. Już i tak 5 kg zrzuciłem :P dzięki za troskę.
0
Nie mogę wziąć tego samego bo mi się przytyło xD coś wykombinuję, dzięki.
0
Ogólnie to nie ogarniam o co całe to zamieszanie, ale w tle leciała Eurowizja i spodobała mi się piosenka Ukrainy.
PS. Co mu się stało z okiem?
1
Oby tylko na wierze się skończyło.
17
Najlepiej to niech Coutinho stworzy po prostu swoją historię, w której będzie sobą a nie nowym Iniestą.
PS. Ktoś zjadł "ę" w zdaniu: "Musze myśleć też o rodzinie."
3
Ach, apko wróć :(
0
Dobra dzięki, najwyżej zapodam sobie dwie :) a rozmiarowo jak? Te wymiary na stronie się pokrywają z tym co później przyjeżdża?
1
A co tam, może dwie sobie sprawić :o 40 zł za koszulkę to całkiem przystępna moim zdaniem cena :D
1
Dopiero dzisiaj ją usłyszałem :D ogólnie jestem przeciw takim "wyzywankom" ale to im wyszło niesamowicie, wpada w ucho. Te werble dodają "uroku".
0
Zamawiał już ktoś kiedyś koszulki okolicznościowe fcbarca.com? Jak wyglądają jakościowo?
PS. Czy ktoś orientuje się czy redakcja zamierza wydać koszulki okolicznościowe związane z ew. ligą bez porażki? W takim wypadku bardziej przygarnąłbym taką koszuleczkę.
1
Jeśli chodzi o zacinanie się facebooka niespowodowane internetem to mi nawet na drogim komputerze zacina :D
1
mi śmiga normalnie.
1
Tzn.? Wolno działa?
0
bezpieczne, bezpieczne.
0
Pożegnanie Andresa Iniesty jest 18 maja (wejście na stadion za okazaniem zaproszenia), a po meczu zapewne jakaś feta :)
0
Zna się ktoś tutaj na Barcelonie a konkretnie na ulicach? Potrzebowałbym pomocy, prosiłbym o wiadomość na priv.
0
Tooles.pl
Robił ktoś tam zakupy? Patrzę opinie fajne, ale może ktoś tam kupował i ma opinię własną?
0
Pod tym względem faktycznie masz rację.
0
Na PC gry kosztują teraz tyle samo, także naprawdę opłaca się mieć konsolę.
0
To, że akurat ty nie miałeś nie znaczy, że nie nikt inny nie ma.
0
Wygląda, że wszystko jest ok. Tak jak mówię, 99% użycia karty jest dobre, to znaczy że procesor nie ogranicza ci karty graficznej i może ona wykorzystywać pełnię swoich możliwości. Wszystko jest w porządku.
0
Przestańcie gadać. Parę razy konsola potrafiła się zawiesić i włączyć jeszcze raz. I nie mówię tego, żeby hejtować.
0
regsvr32 /i shell32
Tak jak kolega napisał.
0
https://www.dailymotion.com/video/x6j722r
2
No tak, oczywiście. Na konsolach przecież wcale nie ma problemów.
0
Wykorzystanie karty graficznej w 99% w grach jest pożądanym zjawiskiem. Gorzej jakbyś miał mniej. Procka masz mocnego, zestaw masz dobrze wyważony. Ja na przykład mam za słabego procka do karty i karta rzadko osiąga pełną moc.
0
Ogólnie zagrał świetne spotkanie, widać znaczną poprawę.
9
Dembele wczoraj świetnie wyglądał, zwłaszcza w drugiej połowie. Mam nadzieję, że powoli ogarnia co i jak.