0

Piękne :D

Btw. Co to za marka Trasher xD? To jakaś przenośnia, że to śmieć czy o co chodzi?

0

Przynajmniej spełniają swoje marzenia :D

13

Chyba na dramat xD

0

Jeśli ktoś nie oglądał to na Canal Plus Sport właśnie zaczyna się powtórka wczorajszego meczu Realu.

2

Wypowiadają się tak jakby piłkę ostatni raz oglądali rok temu. Przynajmniej niektórzy :D.

0

Szczerze to jak patrzę na stronę kupna biletów to nie ma takiej trybuny xD.

4

Ma rezerwy, dlatego liczę na jego poprawę w następnym sezonie. Przepracuje presezon z drużyną i mam nadzieję, że zobaczymy już lepszą wersję Ousmane.

4

Tak z ciekawości, bez żadnego jadu. Przypomnisz mi jakieś sytuacje w których sędzia pomylił się na niekorzyść Realu w LM? Bo poza golem ze spalonego Lewego nie mogę sobie nic przypomnieć.

0

Oczywiście najlepiej przed meczem, bo w trakcie może być różnie.

0

Nie martw się, przed meczami ja czy capoN dzielimy się linkami znalezionymi w internecie, także jak ci nc+ go padnie to będziesz miał alternatywę, wystarczy, że odezwiesz się do któregoś z nas lub do kogoś innego kto oferuje pomoc.

1

Genialne, krótkie a jak trafia w punkt...

0

Dokładnie, jeśli faktycznie ma brać 20 mln to niech sobie tam zostanie, bo to już wcale nie będzie okazja.

1

"Messi jest kimś, kto ma niesamowity wrodzony talent, kto nie musiał tak ciężko pracować."

To jest najgorsze co można powiedzieć, przecież to nie ma żadnego sensu...

1

A no to zmienia postać rzeczy. Tam oglądanie meczów to istna ruletka, lepiej ogarnąć coś lepszego, choćby pirackiego streama.

0

O, Arsenal dostał jakiś inny?
W Hiszpanii pewnie jak w lesie i nawet się na to nie przygotowali :D

0

Gdzie ci padło? W TV działało normalnie przecież.

1

Pamiętam jakby to było wczoraj :D

1

Nie. Takie uroki tego sportu po prostu :D

1

No i o to chodzi. Trzymam kciuki.

0

Lubię VAR, bo to dodatkowe emocje :D podchodzi sędzia do takiego ekraniku, a ty czekasz jaką decyzję podejmie :D

2

Ładna strona mobilna, brakuje tylko możliwości założenia konta. Ale zapamiętam sobie stronę :)

0

Mnie tam to denerwuje, ale to też część taktyki.

1

Kojarzę z Facebooka. :).

1

Racja, Real dużo okazji nie miał a sprytnie wykorzystał błędy przeciwnika. Co Ulreich miał w głowie to chyba nigdy się nie dowiemy.

0

Ja z rewanżu pamiętam takie dziwne podanie któregoś z Bawarczyków ze skraju pola karnego do bodajże Lewego. Ledwie doszło do adresata. W drugiej połowie. Albo podanie Hummelsa do Polaka zamiast strzału.

0

Jak teraz sobie pomyślę co spartolił James, co robił Ribery w polu karnym, o tej setce dla Lewego, o Mullerze... Spokojnie ten mecz mogli wygrać 2-3 bramkami przewagi. Ale znowu czegoś rywalowi Realu zabrakło.

0

Ja podobnie. Real w fazie pucharowej w tym sezonie był lepszy tylko od PSG. Dwumecz z Juventusem - w pierwszym meczu lepszy był Real a w drugim Juventus, a dwumecz z Bayernem zdominowała drużyna z Monachium. Ale w futbolu nie wygrywa lepszy, tylko ten kto zdobywa więcej bramek.

0

Ostatnio tę zawziętość Barcelony w LM widziałem chyba w poprzednim sezonie, szczególnie w meczu z PSG. Szkoda, że ta remontada nie doprowadziła ich dalej.

1

VAR nic nie da, jeśli sędziowie nie będą chcieli go używać.

1

Pamiętam jak mówiło się, że Real przegra z PSG, z Juventusem, i z Bayernem. No i coś kurna nie wychodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?