Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękne :D
Btw. Co to za marka Trasher xD? To jakaś przenośnia, że to śmieć czy o co chodzi?
0
Przynajmniej spełniają swoje marzenia :D
13
Chyba na dramat xD
0
Jeśli ktoś nie oglądał to na Canal Plus Sport właśnie zaczyna się powtórka wczorajszego meczu Realu.
2
Wypowiadają się tak jakby piłkę ostatni raz oglądali rok temu. Przynajmniej niektórzy :D.
0
Szczerze to jak patrzę na stronę kupna biletów to nie ma takiej trybuny xD.
4
Ma rezerwy, dlatego liczę na jego poprawę w następnym sezonie. Przepracuje presezon z drużyną i mam nadzieję, że zobaczymy już lepszą wersję Ousmane.
4
Tak z ciekawości, bez żadnego jadu. Przypomnisz mi jakieś sytuacje w których sędzia pomylił się na niekorzyść Realu w LM? Bo poza golem ze spalonego Lewego nie mogę sobie nic przypomnieć.
0
Oczywiście najlepiej przed meczem, bo w trakcie może być różnie.
0
Nie martw się, przed meczami ja czy capoN dzielimy się linkami znalezionymi w internecie, także jak ci nc+ go padnie to będziesz miał alternatywę, wystarczy, że odezwiesz się do któregoś z nas lub do kogoś innego kto oferuje pomoc.
1
Genialne, krótkie a jak trafia w punkt...
0
Dokładnie, jeśli faktycznie ma brać 20 mln to niech sobie tam zostanie, bo to już wcale nie będzie okazja.
1
"Messi jest kimś, kto ma niesamowity wrodzony talent, kto nie musiał tak ciężko pracować."
To jest najgorsze co można powiedzieć, przecież to nie ma żadnego sensu...
1
A no to zmienia postać rzeczy. Tam oglądanie meczów to istna ruletka, lepiej ogarnąć coś lepszego, choćby pirackiego streama.
0
O, Arsenal dostał jakiś inny?
W Hiszpanii pewnie jak w lesie i nawet się na to nie przygotowali :D
0
Gdzie ci padło? W TV działało normalnie przecież.
1
Pamiętam jakby to było wczoraj :D
1
Nie. Takie uroki tego sportu po prostu :D
1
No i o to chodzi. Trzymam kciuki.
0
Lubię VAR, bo to dodatkowe emocje :D podchodzi sędzia do takiego ekraniku, a ty czekasz jaką decyzję podejmie :D
2
Ładna strona mobilna, brakuje tylko możliwości założenia konta. Ale zapamiętam sobie stronę :)
0
Mnie tam to denerwuje, ale to też część taktyki.
1
Kojarzę z Facebooka. :).
1
Racja, Real dużo okazji nie miał a sprytnie wykorzystał błędy przeciwnika. Co Ulreich miał w głowie to chyba nigdy się nie dowiemy.
0
Ja z rewanżu pamiętam takie dziwne podanie któregoś z Bawarczyków ze skraju pola karnego do bodajże Lewego. Ledwie doszło do adresata. W drugiej połowie. Albo podanie Hummelsa do Polaka zamiast strzału.
0
Jak teraz sobie pomyślę co spartolił James, co robił Ribery w polu karnym, o tej setce dla Lewego, o Mullerze... Spokojnie ten mecz mogli wygrać 2-3 bramkami przewagi. Ale znowu czegoś rywalowi Realu zabrakło.
0
Ja podobnie. Real w fazie pucharowej w tym sezonie był lepszy tylko od PSG. Dwumecz z Juventusem - w pierwszym meczu lepszy był Real a w drugim Juventus, a dwumecz z Bayernem zdominowała drużyna z Monachium. Ale w futbolu nie wygrywa lepszy, tylko ten kto zdobywa więcej bramek.
0
Ostatnio tę zawziętość Barcelony w LM widziałem chyba w poprzednim sezonie, szczególnie w meczu z PSG. Szkoda, że ta remontada nie doprowadziła ich dalej.
1
VAR nic nie da, jeśli sędziowie nie będą chcieli go używać.
1
Pamiętam jak mówiło się, że Real przegra z PSG, z Juventusem, i z Bayernem. No i coś kurna nie wychodzi.