0

Są jakieś sklepy, które sprzedają koszulki klubowe sprzed paru sezonów? Dokładniej chodzi mi o sezon 2013/2014.

0

Dzięki.

0

Co na Fortunie oznacza typ V oraz 1-5? Rozumiem że chodzi o wygraną oraz miejsce od 1 do 5?

1

Kurde, aktywności rozrywkowe. Ciekawe co tam przygotują.

1

Dokładnie, te z 2012/2013. Bardzo podobne.

0

Mi tam się podobają koszulki w Croppie najbardziej. Ale tak jak wyżej, jak kto woli.

0

No dokładnie, co kto woli.

4

Cropp bardzo fajne ubrania ma, mam sporo rzeczy od nich i dalej się dobrze trzymają.

0

Też mnie to zastanawiało :P

0

Piękne. Jeśli tak będą oficjalne wyglądały to chyba sprawię sobie kolejną koszulkę :D

4

Najlepiej niech dalej siedzi na przestarzałym systemie, niech sobie jeszcze XP zainstaluje.

0

Dlatego windowsa 10 się nie aktualizuje.
Spróbuj jak tutaj:

1

Xbox One S to po prostu lekko ulepszony zwykły Xbox One. Wszystkie gry na Xbox One ci pójdą, bo to dalej ta sama konsola.

0

Prawdo to :)

0

a no faktycznie, było coś takiego.

0

dla niektórych jeszcze liczą się pudełka, po części rozumiem, ale pudełko można kupić na necie w sumie :D

0

no właśnie czytam, że na 100g bardzo dużo tego tam jest.

0

cholera, mam przechlapane.

4

Tosta chętnie zjem.

0

Właśnie jem sobie pestki dyni, stwierdziłem sobie że poczytam sobie o nich co nieco. Faktycznie są takie zdrowe czy to zwykłe wymysły?

0

chociaż uważam, że do La Rambli również się przyzwyczaisz :)

0

Ja czasów forum nie pamiętam, ale gdyby poprawili szatę graficzną to chętnie bym tam zaglądał bo fora są po prostu o wiele czytelniejsze ;)

WItamy z powrotem :)

0

Skillet demoniczny rock? Czy ja o czymś nie wiem? xD

w ogóle fajnie, że ktoś wie że to zespół chrześcijański :D

14

Oj, polecą łzy na Realu Sociedad, oj polecą.

Dzięki za wszystko Andres :)

0

Wie ktoś czy Bank Millenium księguje przelewy w soboty?

1

Może film Przeznaczenie się nada?
http://www.filmweb.pl/film/Przeznaczenie-2014-656595

12

"Jeśli nie podoba ci się Iniesta, nie lubisz piłki. Pomyliłeś się, wybierając sport."

Mocne słowa Ivana.

0

No zobaczymy co z tego wyjdzie :D

0

Polski wokal to przecież był żart xD.

1

Wszedłem w wiadomościach w ustawienia, potem zaawansowane i wyłączyłem optymalizację 7-bitową. Później wyjdź bezpośrednio do ekranu głównego, nie klikaj wstecz, tylko od razu wyjdź na ekran główny. Powinno działać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?