Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
priv.
0
A xD
No to sorry :D
1
Nie ma multiligi:
niedziela, 13 maja
15:55 Southampton - Manchester City, CANAL+
komentarz: Marcin Rosłoń, Rafał Nahorny
15:55 Mecz+Mecz (Liverpool - Brighton i Newcastle - Chelsea), CANAL+ SPORT2
moderator: Piotr Domagała
15:55 Liverpool - Brighton w techonologii 4k, CANAL+ NOW
komentarz: Przemysław Pełka, Michał Gutka
Eleven dzisiaj:
17:55 Atalanta - MIlan Eleven Sports 1
20:40 Levante - Barcelona Eleven Sports 1 oraz Eleven Sports 4
14:55 Crotone - Lazio Eleven Sports 2
17:55 KAA Gent - RSC Anderlecht Eleven Sports 2
20:40 AS Roma - Juventus Eleven Sports 2
18:10 Shrewsbury Town F.C. - Charlton Athletic F.C. Eleven Sports 3
20:40 Sampdoria - Napoli Eleven Sports 3
15:25 Holstein Kiel - Eintracht Brunszwik Eleven Sports 4
0
To, że AccuWeather czy inna apka pogodowa tak mówi, to nie znaczy, że tak jest. :)
0
Właśnie tak samo pomyślałem.
41
Barcelona powinna stanowczo postawić na swoim: 35 mln albo nara. Zgaduję, że po tym jak Rafinha zaprezentował się w drużynie z Mediolanu znajdzie się na niego paru chętnych. Mam nadzieję, że nasz zarząd przestanie robić z Barcelony sklep, w którym można kupić wszystko za "piątaka".
0
Kiedy jest ten mecz w RPA? Myślicie, że ze względu na ten mecz Leo nie został powołany?
0
Z tego co jest napisane w regulaminie to tak. Mnie tylko ciekawi czy zdążą mój przelew z piątku zaksięgować.
2
Atmosfera w jakiej odszedł z klubu przekreśla moim zdaniem szansę na powrót.
17
Jego decyzja była o tyle dziwniejsza, że naprawdę wyglądało, że jest w Barcelonie szczęśliwy.
0
Ja też się wybieram i także po raz pierwszy :) w ogóle coś dużo osób z La Rambli jedzie na ten mecz :D
5
Tak jak niżej, zamiast dwóch meczów to rozegrać jeden na neutralnym stadionie i po problemie.
3
Skyrim, Wiedźmin 3, Red Faction: Guerilla, Minecraft, Assassin's Creed IV, Far Cry 3, 4, 5.
2
Ale co?
0
Z tego co czytam on może, ale jego koledzy się wysypali.
1
Polska odpadła w półfinale xD.
6
Już po ogłoszeniu punktów publiczności dla Niemców było wiadomo, że kobieta kurczak wygra.
10
Jednak Izrael :(
0
Znaczy ten tłumacz powiedział, że piosenka napisana po zamachach terrorystycznych, więc coś w deseń problemów na świecie.
0
Czyli Włochy wygrywają?
0
Nawet dwie są.
0
W sumie mogłem się domyślić. Dzięki.
0
Czyli śpiew na żywo ale obraz już nie?
1
Ta Eurowizja leci na żywo? XD włączyłem sobie występ Irlandii z półfinału i nawet udało się zsynchronizować z telewizorem i leci dokładnie tak samo.
0
Mi się bardzo podoba piosenka Ukrainy, jak dla mnie najlepsza ze stawki.
0
W sensie ja? XD skądże, nie piję.
1
Przecież jest 12 maja, jeszcze można zamawiać.
0
Ja kupiłem Campions. Ładniejsza po prostu.
0
Ktoś mi pisał, że warto. Poszukaj u mnie na profilu, bo wczoraj pytałem i dostałem odpowiedź.
0
Sprawdziłem przed chwilą. Jak weźmiesz dwie takie same to nie liczą po 40 za sztukę, tylko po 45 :)