Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Oby remis. :).
0
No tego bubble football to bym spróbował :D
0
Fajna zabawa przed meczem :D
0
Nie, Niemcy sobie postrzelają.
4
Nie wiem czy taka niespodzianka, można się było tego spodziewać.
4
Fani z Kostaryki przed hotelem ich reprezentacji :D
0
No ośmieszają ale pieniądze zainwestowane w mundial muszą się jakoś zwrócić :D
1
No jakby nie patrzeć to tak :D
0
Dlatego nawet jeśli Argentyna wyjdzie z grupy to daleko nie zajdzie, ta obrona to jakiś żart
0
Zobaczymy jak dzisiaj zaprezentują się Nigeria i Chorwacja.
1
Przecież to drużyna z Afryki, a to zawsze wariaty są :D
0
Pamiętam jak w 2014 po każdym lepszym meczu na mundialu gorszej reprezentacji powstawały na Facebooku strony o nazwie "przegrali mecz, ale wygrali nasze serca" :D
2
O tak, Algieria to było coś. Człowiek chciał, żeby zaszli jak najdalej a przez chwilę nawet wierzyłem, że wywalą Niemców.
0
Mundial a człowiek się musi na E12 uczyć ;(
0
Zna ktoś podobne piosenki?
0
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_FgJrz3PnJfDTQnPpQNmZEx6z44RY6EkJ.jpg
;/
0
Jaja...
0
Kupowanie kont na Allegro nie jest legalne.
0
W sumie kolor koszulek się zgadza.
1
Co jak co ale wyszedł Iwański na swoje.
0
Nie strzelił karnego bo ładuje bramkę w 73 minucie, mówię wam.
1
Leo...
0
Jest zakaz mówienie dobrze o Ronaldo bo wtedy jest się kryptofanem Realu i w ogóle.
0
XD Iwański gada o cs'ie.
3
Dobra, Messi w 73 minucie ładuje bramę i pozamiatane.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cóż za poziom dyskusji :o
https://x.com/Czupo1906/status/1007976333597642752
0
"my nawet nie mamy pomocy zasługującej na miano "druga linia reprezentacji Argentyny". Lucas Biglia... na Boga, jakim cudem w ogóle zakłada reprezentacyjną koszulkę?! Nikt się nas nie boi."
Znalezione w Skarbie Kibica.
0
Biglia chciał się zrekompensować.
5
Maradona wiedział co mówi o Bigli.