7

Oby remis. :).

0

No tego bubble football to bym spróbował :D

0

Fajna zabawa przed meczem :D

0

Nie, Niemcy sobie postrzelają.

4

Nie wiem czy taka niespodzianka, można się było tego spodziewać.

4

Fani z Kostaryki przed hotelem ich reprezentacji :D

0

No ośmieszają ale pieniądze zainwestowane w mundial muszą się jakoś zwrócić :D

1

No jakby nie patrzeć to tak :D

0

Dlatego nawet jeśli Argentyna wyjdzie z grupy to daleko nie zajdzie, ta obrona to jakiś żart

0

Zobaczymy jak dzisiaj zaprezentują się Nigeria i Chorwacja.

1

Przecież to drużyna z Afryki, a to zawsze wariaty są :D

0

Pamiętam jak w 2014 po każdym lepszym meczu na mundialu gorszej reprezentacji powstawały na Facebooku strony o nazwie "przegrali mecz, ale wygrali nasze serca" :D

2

O tak, Algieria to było coś. Człowiek chciał, żeby zaszli jak najdalej a przez chwilę nawet wierzyłem, że wywalą Niemców.

0

Mundial a człowiek się musi na E12 uczyć ;(

0

Zna ktoś podobne piosenki?

0

Jaja...

0

Kupowanie kont na Allegro nie jest legalne.

0

W sumie kolor koszulek się zgadza.

1

Co jak co ale wyszedł Iwański na swoje.

0

Nie strzelił karnego bo ładuje bramkę w 73 minucie, mówię wam.

1

Leo...

0

Jest zakaz mówienie dobrze o Ronaldo bo wtedy jest się kryptofanem Realu i w ogóle.

0

XD Iwański gada o cs'ie.

3

Dobra, Messi w 73 minucie ładuje bramę i pozamiatane.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

0

"my nawet nie mamy pomocy zasługującej na miano "druga linia reprezentacji Argentyny". Lucas Biglia... na Boga, jakim cudem w ogóle zakłada reprezentacyjną koszulkę?! Nikt się nas nie boi."

Znalezione w Skarbie Kibica.

0

Biglia chciał się zrekompensować.

5

Maradona wiedział co mówi o Bigli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?