0

No twój nick źle im się teraz kojarzy ;D

0

No ładnie, chyba nie jesteś mile widziany przez kolegę. :D

0

Żubr i bramka! :)

1

Ale Douglasa to ty szanuj.

0

Myślę, że większość dziewczyn raczej nie twierdzi, że wygląda jak g*wno xD

0

Bo Messi by się obraził.

0

Ktoś niedawno napisał, że jeśli wykupiłby się z PSG i przyszedł do Barcelony na piechotę to byłby w stanie nawet mu wybaczyć. Chyba się podpisuję :D

0

A tak serio to masz, znalazłem
6T6BSV7V

2

Podaję hasło: okoń.

0

Też tak czuję :S

0

Neymar wygląda z tym fryzem komicznie :D

2

Myślę, że jeśli faktycznie wytrzyma do 40-tki to na następny pojedzie.

3

Chodzi mu o Fantasy :p

0

Ja chyba też wezmę z tego lekcję i już nie postawię żadnego kuponu :D

0

Ja myślę, że walnie jedną brameczkę, i tyle.

28

A premium wykupiłeś?

1

Mądrego to aż miło posłuchać :D

5

Dwa czujniki w México City odnotowały sztuczne trzęsienie ziemi o 11:32 - moment strzelenia gola Niemcom przez Lozano.

https://x.com/rafa_lebiedz24/status/1008390301667512320

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Broniący się? Przecież oni mogli spokojnie jeszcze im z 2-3 bramki załadować...

0

Ctrl+Shift?

0

Finał Panama Iran.

1

Dzisiaj nie wygrają.

0

Szybko zacząłeś z alkoholem.

0

Dali radę! :).

0

No, to też by mu się przydało.

0

Historia lubi zataczać koło :)

0

TVP Sport.

2

No typowe Janusze, co zrobisz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?