Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No twój nick źle im się teraz kojarzy ;D
0
No ładnie, chyba nie jesteś mile widziany przez kolegę. :D
0
Żubr i bramka! :)
1
Ale Douglasa to ty szanuj.
0
Myślę, że większość dziewczyn raczej nie twierdzi, że wygląda jak g*wno xD
0
Bo Messi by się obraził.
0
Ktoś niedawno napisał, że jeśli wykupiłby się z PSG i przyszedł do Barcelony na piechotę to byłby w stanie nawet mu wybaczyć. Chyba się podpisuję :D
0
A tak serio to masz, znalazłem
6T6BSV7V
2
Podaję hasło: okoń.
0
Też tak czuję :S
0
Neymar wygląda z tym fryzem komicznie :D
2
Myślę, że jeśli faktycznie wytrzyma do 40-tki to na następny pojedzie.
3
Chodzi mu o Fantasy :p
0
Ja chyba też wezmę z tego lekcję i już nie postawię żadnego kuponu :D
0
Ja myślę, że walnie jedną brameczkę, i tyle.
28
A premium wykupiłeś?
1
Mądrego to aż miło posłuchać :D
5
Dwa czujniki w México City odnotowały sztuczne trzęsienie ziemi o 11:32 - moment strzelenia gola Niemcom przez Lozano.
https://x.com/rafa_lebiedz24/status/1008390301667512320
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Broniący się? Przecież oni mogli spokojnie jeszcze im z 2-3 bramki załadować...
0
Ctrl+Shift?
0
Finał Panama Iran.
1
Dzisiaj nie wygrają.
0
Szybko zacząłeś z alkoholem.
0
Piękno futbolu.:)
https://www.instagram.com/p/BkIZtazgbOS/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=78urb6h42eiy
0
Dali radę! :).
0
No, to też by mu się przydało.
0
Historia lubi zataczać koło :)
0
TVP Sport.
2
No typowe Janusze, co zrobisz :)