Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W 2024 to będzie EURO a nie mistrzostwa świata.
0
Na Syberię.
2
Widzieliście przyśpiewkę kibiców z Brazylii?
https://www.instagram.com/p/BkU8aRgB15J/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1d66otzm768gd
0
I napisał to typ z konta pan_waldek czy coś takiego. Fejk.
0
Nie wiem, na to wygląda. Ale wcale się nie dziwię.
0
Pierwszy raz trafiłem wynik w typerze, koniec świata!
0
No właśnie to mam na myśli :D
0
Przede wszystkim wydaje się spoko osobą ;)
0
Co ty gadasz, przecież Brazylia jest lepsza mimo wszystko od Kostaryki.
0
Brawo Coutinho! :)
2
Mi się wydaje, że to faworyci są słabi po prostu...
13
Hahahahahahahahahaha, pięknie! Kocham ten VAR, jakby za takie coś odgwizdali karnego...
1
https://www.instagram.com/p/BkU_vSXHnaI/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=19cw3fkhop2ba
:(
0
Ten gest o którym mówi Szpaku nie był związany z jego byłą dziewczyną?
0
Serio? Co za bezsens...
7
Ci to zawsze coś przemycą.
https://www.instagram.com/p/BkUnNHRg5Yg/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1130bhnzyl960
1
Nikt nie neguje tego, że dzisiaj Messi zagrał słabo :)
0
Te wrzutki Acuni były straszne...
2
Messi przed meczem, podczas hymnu, już wiedział co się święci. Może wtedy zrezygnował?
7
Otamendi powinien z czerwoną skończyć...
1
Na pewno nie ta z wtorku.
0
Oglądałem, co w związku z tym. I tu i tu parodia.
2
Co oni robią XD przecież to jest jakaś parodia futbolu
0
Ma szansę, ale i tak nie wyjdzie.
0
Może się przyda jak będę miał problemy ze zdaniem programowania :D
0
[*]
Ile masz?
1
5 punktów w lidze typerów :( chyba jakiś znak.
0
Wincyj kropek.
0
Ja to nie wiem czy przeżyję do jutra, zaraz chyba jakieś tornado będzie :D
0
Też mnie to zastanawia.