0

W 2024 to będzie EURO a nie mistrzostwa świata.

0

Na Syberię.

2

0

I napisał to typ z konta pan_waldek czy coś takiego. Fejk.

0

Nie wiem, na to wygląda. Ale wcale się nie dziwię.

0

Pierwszy raz trafiłem wynik w typerze, koniec świata!

0

No właśnie to mam na myśli :D

0

Przede wszystkim wydaje się spoko osobą ;)

0

Co ty gadasz, przecież Brazylia jest lepsza mimo wszystko od Kostaryki.

0

Brawo Coutinho! :)

2

Mi się wydaje, że to faworyci są słabi po prostu...

13

Hahahahahahahahahaha, pięknie! Kocham ten VAR, jakby za takie coś odgwizdali karnego...

0

Ten gest o którym mówi Szpaku nie był związany z jego byłą dziewczyną?

0

Serio? Co za bezsens...

1

Nikt nie neguje tego, że dzisiaj Messi zagrał słabo :)

0

Te wrzutki Acuni były straszne...

2

Messi przed meczem, podczas hymnu, już wiedział co się święci. Może wtedy zrezygnował?

7

Otamendi powinien z czerwoną skończyć...

1

Na pewno nie ta z wtorku.

0

Oglądałem, co w związku z tym. I tu i tu parodia.

2

Co oni robią XD przecież to jest jakaś parodia futbolu

0

Ma szansę, ale i tak nie wyjdzie.

0

Może się przyda jak będę miał problemy ze zdaniem programowania :D

0

[*]

Ile masz?

1

5 punktów w lidze typerów :( chyba jakiś znak.

0

Wincyj kropek.

0

Ja to nie wiem czy przeżyję do jutra, zaraz chyba jakieś tornado będzie :D

0

Też mnie to zastanawia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?