Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
B30 zdane chyba co xd?
0
https://biznes.radiozet.pl/Newsy/Ruszyl-pilotaz-SMS-owego-systemu-ostrzegania-przed-gwaltownymi-zjawiskami-meteorologicznymi
Chodzi o to?
0
It's coming home!
0
A nic, wróciłem z egzaminu zawodowego i odpoczywam :D
0
Mama to jeszcze pół biedy bo naprawdę dużo meczów Barcelony ze mną ogląda także już nie jest taką Grażyną. Ale tata... Wypisz wymaluj Janusz z memów. To co on podczas meczów wygadywał xd
0
Moja mama wrzuciła cytat Fergusona xd
0
https://www.instagram.com/p/BkijImghfP1/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=3jfk5swc84ft
Proszę bardzo. Z resztą każdy go widział już.
1
Isco chyba dostał.
0
Bierzesz, płacisz z góry i możesz od razu anulować subskrypcję. Po trzech miesiącach Spotify premium się skończy i zostaniesz z darmowym kontem.
16
Ale soczyste "ja pie*dolę" XD
2
I Howajsiura też nie gra :/
0
Hm, do blendera nie lepsze będą Ryzeny od AMD?
0
Ja mam tylko że część 2.
10
Czy on powiedział Paulinho Alcantara? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i Niemcy zaraz strzelają.
0
Tak dla zasady?
0
Co tam Szwecja wyprawia? :O tylko powiadomienia z sofa Score
0
O ile powątpiewam z tym pytaniem o zmianę, to sytuacja w przerwie w tunelu wydaje się być dość jednoznaczna.
1
Hiszpania z Rosją
Portugalia z Urugwajem
Argentyna z Francją
Chorwacja z Danią
0
Francja jest do przejścia moim zdaniem. Też nie grała jakiegoś porywającego futbolu w grupie. Będzie ciekawie.
0
Bardzo fajny. Chociaż czekam znowu na senyere bo nie miałem okazji kupić a teraz już dostać gdzieś graniczy z cudem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Turku, kończ ten mecz!
0
No to po mundialu dla Argentyny.
0
Są jeszcze jakieś ciekawe strony poza Empikiem gdzie kupię albumy CD?
0
O czym mówisz?
0
Niestety nie każdy rozumie fenomen Oliviera, ale to przychodzi z czasem.
1
Dobra, ogarnąłem. Cyrk na kółkach...