2

B30 zdane chyba co xd?

0

It's coming home!

0

A nic, wróciłem z egzaminu zawodowego i odpoczywam :D

0

Mama to jeszcze pół biedy bo naprawdę dużo meczów Barcelony ze mną ogląda także już nie jest taką Grażyną. Ale tata... Wypisz wymaluj Janusz z memów. To co on podczas meczów wygadywał xd

0

Moja mama wrzuciła cytat Fergusona xd

0

1

Isco chyba dostał.

0

Bierzesz, płacisz z góry i możesz od razu anulować subskrypcję. Po trzech miesiącach Spotify premium się skończy i zostaniesz z darmowym kontem.

16

Ale soczyste "ja pie*dolę" XD

2

I Howajsiura też nie gra :/

0

Hm, do blendera nie lepsze będą Ryzeny od AMD?

0

Ja mam tylko że część 2.

10

Czy on powiedział Paulinho Alcantara? XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i Niemcy zaraz strzelają.

0

Tak dla zasady?

0

Co tam Szwecja wyprawia? :O tylko powiadomienia z sofa Score

0

O ile powątpiewam z tym pytaniem o zmianę, to sytuacja w przerwie w tunelu wydaje się być dość jednoznaczna.

1

Hiszpania z Rosją
Portugalia z Urugwajem
Argentyna z Francją
Chorwacja z Danią

0

Francja jest do przejścia moim zdaniem. Też nie grała jakiegoś porywającego futbolu w grupie. Będzie ciekawie.

0

Bardzo fajny. Chociaż czekam znowu na senyere bo nie miałem okazji kupić a teraz już dostać gdzieś graniczy z cudem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Turku, kończ ten mecz!

0

No to po mundialu dla Argentyny.

0

Są jeszcze jakieś ciekawe strony poza Empikiem gdzie kupię albumy CD?

0

O czym mówisz?

0

Niestety nie każdy rozumie fenomen Oliviera, ale to przychodzi z czasem.

1

Dobra, ogarnąłem. Cyrk na kółkach...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?