0

Tak, henox niżej podlinkował. Obowiązkowy wykup.

0

No i prawidłowo.

0

No i koniec, nie zdążyłem kupić sobie koszulki z jego nazwiskiem, eh :(

1

Bo w Hiszpanii jeszcze jest 8 lipca a podobno mieli ogłosić 9. W Chinach już jest XD

4

Co masz zrobić dzisiaj zrób pojutrze.

1

No u mnie już tylko Chorwacja została :D

2

Brawo Rakieta! :)

0

Jezu, weź nie spojleruj.

3

Z tego co czytam to każdy mecz jest tym najnudniejszym.

5

Przecież to by było chyba wydarzenie roku gdyby sędzia załadował bramę pod samą poprzeczką XD

1

Brawo, właśnie wkraczasz w piękną cześć internetu. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Witaj.

0

O proszę, jaka brameczka ładna.

1

Zaraz mały jubileusz będzie :D

1

Dzięki, somsiad pytał akurat to mu powiem.

5

Sofa Score na przykład.

17

Przypomina mi to z scenę z takiego jednego filmu, taka mała blondynka tam grała.

2

Ale poprawili. Wiem bo mam taką :D

0

Ja mam 5,9 cala. Wcześniej miałem 4,5 i też na początku miałem spore problemy, tym bardziej że mam małe ręce. Przyzwyczaisz się w końcu.

4

Te mistrzostwa są nudne, autobusy przechodzą dalej!!!1

1

No wiadomo. Co tam mundial przy tym. Nie ma porównania.

22

Mundial mundialem ale prawdziwe emocje jesienią w TVP. I reklama Dziewczyn z Lwowa xd

1

Dzisiaj jakiś hattrick pewnie będzie.

0

No nie da się właśnie. Szkoda, bo nie mam na czym oglądać na TVP Sport. Ale dobrze wiedzieć.

0

Co? Gdzie?

0

U mnie wszystko śmiga po polsku.

0

Również byłem w maju, możesz się odezwać jak chcesz.

2

Wygląda na AC:Origins.

0

No tak, to też :D

8

No to zdrowia dla córki i dla matki ^^ gratulacje :D

1

Kocham Internet! XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?