Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, henox niżej podlinkował. Obowiązkowy wykup.
0
No i prawidłowo.
0
No i koniec, nie zdążyłem kupić sobie koszulki z jego nazwiskiem, eh :(
1
Bo w Hiszpanii jeszcze jest 8 lipca a podobno mieli ogłosić 9. W Chinach już jest XD
4
Co masz zrobić dzisiaj zrób pojutrze.
1
No u mnie już tylko Chorwacja została :D
2
Brawo Rakieta! :)
0
Jezu, weź nie spojleruj.
3
Z tego co czytam to każdy mecz jest tym najnudniejszym.
5
Przecież to by było chyba wydarzenie roku gdyby sędzia załadował bramę pod samą poprzeczką XD
1
Brawo, właśnie wkraczasz w piękną cześć internetu. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Witaj.
0
O proszę, jaka brameczka ładna.
1
Zaraz mały jubileusz będzie :D
1
Dzięki, somsiad pytał akurat to mu powiem.
5
Sofa Score na przykład.
17
Przypomina mi to z scenę z takiego jednego filmu, taka mała blondynka tam grała.
2
Ale poprawili. Wiem bo mam taką :D
0
Ja mam 5,9 cala. Wcześniej miałem 4,5 i też na początku miałem spore problemy, tym bardziej że mam małe ręce. Przyzwyczaisz się w końcu.
4
Te mistrzostwa są nudne, autobusy przechodzą dalej!!!1
1
No wiadomo. Co tam mundial przy tym. Nie ma porównania.
22
Mundial mundialem ale prawdziwe emocje jesienią w TVP. I reklama Dziewczyn z Lwowa xd
1
Dzisiaj jakiś hattrick pewnie będzie.
0
No nie da się właśnie. Szkoda, bo nie mam na czym oglądać na TVP Sport. Ale dobrze wiedzieć.
0
Co? Gdzie?
0
U mnie wszystko śmiga po polsku.
0
Również byłem w maju, możesz się odezwać jak chcesz.
2
Wygląda na AC:Origins.
0
No tak, to też :D
8
No to zdrowia dla córki i dla matki ^^ gratulacje :D
1
Kocham Internet! XD