0

Ale mi tak od niedawna, jakoś od tygodnia.

0

Czy tylko mi tak tragicznie działa La Rambla na telefonie?

1

Pojechał do McDonald's żeby skorzystać z darmowego wi-fi.

2

Czyli "tak jak zawsze"

0

No teraz zaczyna się coś dziać, nie będę narzekał bo zaczyna się robić fajnie.

0

I jak na razie ssie mocno :/

1

Melduję się :D

9

Czyli stawiamy na odwrót xd

0

Pirlo.

0

Na później :).

2

Będziesz mógł.

0

Czemuż to mielibyśmy wiedzieć o tobie?

1

Każdy mówi, że nie cheatuje a jakoś VAC'i przychodzą.

3

Nóżka jak nóżka.

0

Edgy rock zawsze spoko

0

0

Ja to rozumiem, ale mogli wrzucić chociaż zdjęcie ze świętowania mistrzostwa xd

2

Czepianie się, tak jakby między kwietniem a lipcem było jakoś niewiadomo ile różnicy XD

7

Spokojnie. Gomes odpali, Denis powinien dostać szansę. Trzeba im dać jeszcze trochę czasu.

Z resztą co się dziwić, że nikt ich nie chce skoro to szrot najgorszego sortu.

0

Jakiś edgy rock. Skillet, Three Days Grace, Papa Roach, Red, thousand foot krutch itp itd.

0

O Griezmanna chyba.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No to na telefonie trzeba jechać :)

1

Oj chyba nie tylko to xd

1

Kalinka kalinka maja

2

Za to pani już chyba z xd

0

Pewnie Anglia.

0

Ja tak samo dużo na pamiątki xd. 2 koszulki po 25 euro, koszulka 2018/2019, breloczek, pocztówki xd. Jakoś się uzbierało :D

0

Jak masz normalnego neta to nie ścina, reklamy nie wyskakują. Z resztą sporą część sezonu podsyłałem linki stamtąd i ludzie sobie chwalili. Tyle, że brak polskiego komentarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?