Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale mi tak od niedawna, jakoś od tygodnia.
0
Czy tylko mi tak tragicznie działa La Rambla na telefonie?
1
Pojechał do McDonald's żeby skorzystać z darmowego wi-fi.
2
Czyli "tak jak zawsze"
0
No teraz zaczyna się coś dziać, nie będę narzekał bo zaczyna się robić fajnie.
0
I jak na razie ssie mocno :/
1
Melduję się :D
9
Czyli stawiamy na odwrót xd
0
Pirlo.
0
Na później :).
2
Będziesz mógł.
0
Czemuż to mielibyśmy wiedzieć o tobie?
1
Każdy mówi, że nie cheatuje a jakoś VAC'i przychodzą.
3
Nóżka jak nóżka.
0
Edgy rock zawsze spoko
0
0
Ja to rozumiem, ale mogli wrzucić chociaż zdjęcie ze świętowania mistrzostwa xd
2
Czepianie się, tak jakby między kwietniem a lipcem było jakoś niewiadomo ile różnicy XD
7
Spokojnie. Gomes odpali, Denis powinien dostać szansę. Trzeba im dać jeszcze trochę czasu.
Z resztą co się dziwić, że nikt ich nie chce skoro to szrot najgorszego sortu.
0
Jakiś edgy rock. Skillet, Three Days Grace, Papa Roach, Red, thousand foot krutch itp itd.
0
O Griezmanna chyba.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No to na telefonie trzeba jechać :)
1
Oj chyba nie tylko to xd
1
Kalinka kalinka maja
2
Za to pani już chyba z xd
0
Pewnie Anglia.
0
Ja tak samo dużo na pamiątki xd. 2 koszulki po 25 euro, koszulka 2018/2019, breloczek, pocztówki xd. Jakoś się uzbierało :D
0
Jak masz normalnego neta to nie ścina, reklamy nie wyskakują. Z resztą sporą część sezonu podsyłałem linki stamtąd i ludzie sobie chwalili. Tyle, że brak polskiego komentarza.