Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Bilet to około 75 euro pewnie. Ja za Real Sociedad płaciłem około 90, ale to trochę droższe miejsca były. Loty ogarniesz za 600 zł w dwie strony dla 2 osób nawet. Noclegi ogarnij na airbnb i też dużo nie zapłacisz.
0
Jaki abonament? Tam udostępniane są darmowe linki.
1
Reddit soccer streams i jazda z tematem.
4
Wow, spokojnie chuliganie.
0
Mi np głupio by było takie rzeczy pisać xd
0
Podobno oddają, ale w postaci bonów na zakupy w ich sklepach.
6
Już lepiej miej tę 1050ti niż 16 GB ramu.
0
Alibi.com
1
Było do przewidzenia XD
7
Anglicy jak obrażone dzieciaczki i teraz protestują bo przecież finał im się należał :( biedaczki.
5
Wszyscy kłamio :(
1
O 17:00.
6
Taa, już jeden miał sobie rękę uciąć...
0
Po co? Lubisz oglądać masturbujących się kolesi? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
end samtajms kopas w dupas.
7
Umtiti też nie był nikim znanym a jak jest teraz widzimy. Najlepszych zawodników teraz bardzo ciężko wyjąć, więc trzeba próbować z tych utalentowanych zawodników zrobić topowych graczy.
0
Alba?
0
Ten co Arthura przywiózł.
1
Na żywo jeszcze ładniej wygląda :) polecam zainwestować.
0
Faktycznie, wygląda jak prywatne konto :D
1
Ja byłem na koncercie i się bawiłem a potem pojawił się prawie godzinny skrót w pięknej jakości na YT. Żyć nie umierać :D
1
Misiaczku, jeszcze trochę wytrzymaj.
0
Zawsze jakieś pocieszenie XD.
0
Nawet wiem który xd.
2
Anglia 2 strzały celne XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakie mają szansę w takiej grupie? Dadzą radę?
0
Przecież to było do przewidzenia, że nikt go nie będzie chciał. Zwłaszcza po jego wyznaniu, że nie radzi sobie z presją.
0
Sugerujesz, że Socjopata to kibic Barcelony?