2

Bilet to około 75 euro pewnie. Ja za Real Sociedad płaciłem około 90, ale to trochę droższe miejsca były. Loty ogarniesz za 600 zł w dwie strony dla 2 osób nawet. Noclegi ogarnij na airbnb i też dużo nie zapłacisz.

0

Jaki abonament? Tam udostępniane są darmowe linki.

1

Reddit soccer streams i jazda z tematem.

4

Wow, spokojnie chuliganie.

0

Mi np głupio by było takie rzeczy pisać xd

0

Podobno oddają, ale w postaci bonów na zakupy w ich sklepach.

6

Już lepiej miej tę 1050ti niż 16 GB ramu.

0

Alibi.com

1

Było do przewidzenia XD

7

Anglicy jak obrażone dzieciaczki i teraz protestują bo przecież finał im się należał :( biedaczki.

5

Wszyscy kłamio :(

1

O 17:00.

6

Taa, już jeden miał sobie rękę uciąć...

0

Po co? Lubisz oglądać masturbujących się kolesi? XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

end samtajms kopas w dupas.

7

Umtiti też nie był nikim znanym a jak jest teraz widzimy. Najlepszych zawodników teraz bardzo ciężko wyjąć, więc trzeba próbować z tych utalentowanych zawodników zrobić topowych graczy.

0

Alba?

0

Ten co Arthura przywiózł.

1

Na żywo jeszcze ładniej wygląda :) polecam zainwestować.

0

Faktycznie, wygląda jak prywatne konto :D

1

Ja byłem na koncercie i się bawiłem a potem pojawił się prawie godzinny skrót w pięknej jakości na YT. Żyć nie umierać :D

1

Misiaczku, jeszcze trochę wytrzymaj.

0

Zawsze jakieś pocieszenie XD.

0

Nawet wiem który xd.

2

Anglia 2 strzały celne XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakie mają szansę w takiej grupie? Dadzą radę?

0

Przecież to było do przewidzenia, że nikt go nie będzie chciał. Zwłaszcza po jego wyznaniu, że nie radzi sobie z presją.

0

Sugerujesz, że Socjopata to kibic Barcelony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?