0

Szkoda im było Coutinho i zmienili przepisy po transferze :D

4

Jak gra to źle, jak nie gra to też źle.

1

No tu też racja.

1

Spokojnie, jeszcze na pewno odkupisz. Obserwuj wydarzenie na Facebooku.

3

Oho, Generale co Pan tu napisał. Taktyk na później :)

0

Oj no nieważne ale swoje Pan osiągnął :)

0

W Legii na pewno grał, kiedyś opowiadał :)

8

Na tym etapie nie ma już słabych drużyn.

0

Bombowo.

4

Do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że zrobił to "siii" na gali :D

0

7 jest wolna :v.

0

Albo 5 :D.

0

A kto będzie taki śmieszny mecz oglądał jak w tym samym czasie będzie leciał półfinał mundialu.

1

Ronaldo oficjalnie? :O

0

Ten pierwszy to pół biedy, ale to zdjęcie z Pinteresta jest okropne...

0

W sumie nigdy nie grałem więc spróbuję sobie.

1

No to już trochę większy sens, ale tylko Suareza bym zrozumiał.

0

Odezwij się przed meczem to coś Ci ogarnę :)

0

Mi też się bardzo podobają. Jeszcze takie z dzieckiem było fajne, coś tam 240kg na nogi XD

13

Faktycznie, interes życia. Zamiast trzech zawodników mieć jednego. W dodatku 2 z nich to jeszcze młodzi piłkarze.

2

A, to Mario jest. Nie poznałem xd

0

Tylko ja nie rozumiem? XD

7

0

Olivier Giroud skończy karierę?

0

To chyba był trzeci odcinek XD

0

Naruto.wbijam.pl jest tam wszystko. I to oni tłumaczą te odcinki. Tylko tam jest z napisami.
Jak masz pytania to wal.

3

Robię tak ale jakoś nic się nie dzieje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

...
Brak słów. Dymają ich bez gumy.

7

Nie zapomnimy bo to obowiązkowy wykup.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?