Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda im było Coutinho i zmienili przepisy po transferze :D
4
Jak gra to źle, jak nie gra to też źle.
1
No tu też racja.
1
Spokojnie, jeszcze na pewno odkupisz. Obserwuj wydarzenie na Facebooku.
3
Oho, Generale co Pan tu napisał. Taktyk na później :)
0
Oj no nieważne ale swoje Pan osiągnął :)
0
W Legii na pewno grał, kiedyś opowiadał :)
8
Na tym etapie nie ma już słabych drużyn.
0
Bombowo.
4
Do dzisiaj nie mogę uwierzyć, że zrobił to "siii" na gali :D
0
7 jest wolna :v.
0
Albo 5 :D.
0
A kto będzie taki śmieszny mecz oglądał jak w tym samym czasie będzie leciał półfinał mundialu.
1
Ronaldo oficjalnie? :O
0
Ten pierwszy to pół biedy, ale to zdjęcie z Pinteresta jest okropne...
0
W sumie nigdy nie grałem więc spróbuję sobie.
1
No to już trochę większy sens, ale tylko Suareza bym zrozumiał.
0
Odezwij się przed meczem to coś Ci ogarnę :)
0
Mi też się bardzo podobają. Jeszcze takie z dzieckiem było fajne, coś tam 240kg na nogi XD
13
Faktycznie, interes życia. Zamiast trzech zawodników mieć jednego. W dodatku 2 z nich to jeszcze młodzi piłkarze.
2
A, to Mario jest. Nie poznałem xd
0
Tylko ja nie rozumiem? XD
7
https://jbzdy.pl/obr/774542/strejlau
Świetnie.
0
Olivier Giroud skończy karierę?
0
To chyba był trzeci odcinek XD
0
Naruto.wbijam.pl jest tam wszystko. I to oni tłumaczą te odcinki. Tylko tam jest z napisami.
Jak masz pytania to wal.
3
Robię tak ale jakoś nic się nie dzieje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
...
Brak słów. Dymają ich bez gumy.
7
Nie zapomnimy bo to obowiązkowy wykup.