4

Wiem wiem, ale myślałem, że Socjopata ma jakieś dostępy do wiedzy zakazanej.

3

Jeszcze powiedz, że Święty Mikołaj nie istnieje...

1

W ogóle włoski fajnie brzmi, jakiś czas temu spodobała mi się piosenka z Fify, chyba z 17

0

Też fajne :D.

1

Ej fajne to chociaż nie słucham w ogóle rapu XD

0

Naprawdę genialna robota z tym podsumowaniem, bardzo wygodne.

0

Odpadamy w ćwierćfinale, zgadza się.

0

Strzelili więcej bramek i jadą do domu :(

0

Kogo? Udziela się jeszcze? Bo jakoś go nie kojarzę.

0

Wzór jak u Hajto.

0

Komentarz usunięty

0

Długo już nie pogra, więc trzeba się cieszyć.

0

Nie wiedziałem, nie interesuję się siatkówką ale postanowiłem, że obejrzę. Dzięki wszystkim za odpowiedź.

0

Dlaczego tak mało osób na trybunach? Mówię o meczu Polska-Rosja w siatkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oj wtedy będziesz miał rozdarte serce chyba co?

3

Ja nie rozumiem troszkę skąd nagle to poruszenie. Od dawna bramkarze nie stoją na linii przy karnych, odskakują do przodu też nie od wczoraj.

6

Niestety.

11

"Hahahahaha"
Dariusz Szpakowski, 2018

0

Futbol chyba nie wraca do domu :D

0

Oby nie Enrique, kolejny wuefista...

1

Widać, widać :D

Dzięki, jak na razie pierwszy zawodowy zdany także liczę, że mature też zdam za jakiś czas.

2

Gratulacje kolego :)

0

było do przewidzenia :D

3

Nie, okropnie się go słucha.

3

Wypuścił demona.

0

W ciągu kilku następnych godzin.

0

Mówi o Layunie, który najpierw sam wyśmiał Neymara a potem sam nie miał ochoty podnieść się z murawy po starciu z bodajże Mirandą?

10

Wiadomo, odszedł w sposób karygodny, potem jeszcze to sądzenie się z klubem... Ale zaprzeczanie jego umiejętnościom i życzenie mu kontuzji to ostra przesada.

1

Dobrze wiedzieć, chociaż ja matury dopiero za 2 lata ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?