Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wiem wiem, ale myślałem, że Socjopata ma jakieś dostępy do wiedzy zakazanej.
3
Jeszcze powiedz, że Święty Mikołaj nie istnieje...
1
W ogóle włoski fajnie brzmi, jakiś czas temu spodobała mi się piosenka z Fify, chyba z 17
0
Też fajne :D.
1
Ej fajne to chociaż nie słucham w ogóle rapu XD
0
Naprawdę genialna robota z tym podsumowaniem, bardzo wygodne.
0
Odpadamy w ćwierćfinale, zgadza się.
0
Strzelili więcej bramek i jadą do domu :(
0
Kogo? Udziela się jeszcze? Bo jakoś go nie kojarzę.
0
Wzór jak u Hajto.
0
Komentarz usunięty
0
Długo już nie pogra, więc trzeba się cieszyć.
0
Nie wiedziałem, nie interesuję się siatkówką ale postanowiłem, że obejrzę. Dzięki wszystkim za odpowiedź.
0
Dlaczego tak mało osób na trybunach? Mówię o meczu Polska-Rosja w siatkę.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oj wtedy będziesz miał rozdarte serce chyba co?
3
Ja nie rozumiem troszkę skąd nagle to poruszenie. Od dawna bramkarze nie stoją na linii przy karnych, odskakują do przodu też nie od wczoraj.
6
Niestety.
11
"Hahahahaha"
Dariusz Szpakowski, 2018
0
Futbol chyba nie wraca do domu :D
0
Oby nie Enrique, kolejny wuefista...
1
Widać, widać :D
Dzięki, jak na razie pierwszy zawodowy zdany także liczę, że mature też zdam za jakiś czas.
2
Gratulacje kolego :)
0
było do przewidzenia :D
3
Nie, okropnie się go słucha.
3
Wypuścił demona.
0
W ciągu kilku następnych godzin.
0
Mówi o Layunie, który najpierw sam wyśmiał Neymara a potem sam nie miał ochoty podnieść się z murawy po starciu z bodajże Mirandą?
10
Wiadomo, odszedł w sposób karygodny, potem jeszcze to sądzenie się z klubem... Ale zaprzeczanie jego umiejętnościom i życzenie mu kontuzji to ostra przesada.
1
Dobrze wiedzieć, chociaż ja matury dopiero za 2 lata ;P