2

O kurde, brać z pocałowaniem ręki.

1

Myślałem, że też na CKE :D

0

Już widzę jak sprawdzicie na necie, ostatnio im po teorii z zawodowych serwery wysiadły a co dopiero teraz :D

0

Akurat da się zrozumieć co mówi, ale sam sens wypowiedzi jest żaden.

0

Według mnie wejdzie, ale typer ze mnie żaden :D
W każdym razie powodzenia

4

O proszę, Alban Lafont w Fiorentinie.

4

Generalnie to nigdzie nie jest napisane, że strona jest tylko dla kibiców Barcelony. Ale robiąc sobie tu konto jako fan Realu trzeba liczyć się właśnie z wrogością dużej części użytkowników, chociaż uważam to za durnotę, skoro normalnie dyskutują i nie są prowokującymi trollami to co im taki fan Realu przeszkadza na tej stronie.

1

Też byłem na tym meczu :) Fantastyczne przeżycie. Również pierwszy raz na Camp Nou, ale na pewno nie ostatni.

1

Transfer kwestią godzin.

0

Już widzę jak szejk go puszcza. Chociaż jak skończy mu się kontrakt to nadal będzie młodym zawodnikiem :D

0

Może i nie będzie, co z tego? Z resztą Coutinho to nie jest typowy Brazylijczyk, także bardzo bym się zdziwił, gdyby odszedł tak szybko.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

Oczywiście, że Belgia. Japonia dzisiaj parę ciosów wyrwie, skończy się pewnie jakimś 3:0.

14

Myślę, że Messi w 2022 roku dalej będzie dawał więcej jako piłkarz niż 80% piłkarzy, więc jeśli jakimś cudem Argentyna zakwalifikuje się do Mundialu w Katarze to mam nadzieję, że Messi pojedzie z kadrą walczyć o Puchar za Mistrzostwo Świata ten ostatni raz.

1

Nie mogli bo byli słabi dzisiaj.

1

Ups, a ja znowu zapomniałem o typerze :v

3

Willian fajnie dzisiaj wyglądał, szkoda że już zaraz 30 lat.

3

Myślę, że można było lepiej wydać te 40 milionów.

1

Mi tam się pierwszy komplet podoba w sumie :D
Drugi taki sobie, pasy w złą stronę no i ten napis Rakuten jakoś dziwnie wygląda.

0

Ja tam liczę jeszcze na Brazylię i Urugwaj. Nie pogniewałbym się też, gdyby Rakitic został mistrzem świata.

1

Dokładnie, są już składanki z Gomesem i nie wiem czy one zostały stworzone tak na serio czy tylko, żeby go wyśmiać :D

2

Real ma fajnie obsadzone boki obrony.

0

Trochę jak Villareal :D

1

Willian spoko piłkarz, ale chyba trochę za późno na ten transfer.

0

W sumie to Marc mógłby polecieć z nimi, nic by mu się nie stało raczej. Ale Hiszpanie powinni odpocząć.

2

Hm, wzrośnie jego wartość i będzie można opchnąć go za grubszy hajs.

0

To był gol na 2-1, ale reszta całkowita racja.

0

0

No ale wtedy też ryzykownie uderzył, bo pod poprzeczkę chciał zmieścić.

0

No jasne, dużo szczęścia miał, bardzo niewiele brakowało a znowu by nie trafił.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?