Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
O kurde, brać z pocałowaniem ręki.
1
Myślałem, że też na CKE :D
0
Już widzę jak sprawdzicie na necie, ostatnio im po teorii z zawodowych serwery wysiadły a co dopiero teraz :D
0
Akurat da się zrozumieć co mówi, ale sam sens wypowiedzi jest żaden.
0
Według mnie wejdzie, ale typer ze mnie żaden :D
W każdym razie powodzenia
4
O proszę, Alban Lafont w Fiorentinie.
4
Generalnie to nigdzie nie jest napisane, że strona jest tylko dla kibiców Barcelony. Ale robiąc sobie tu konto jako fan Realu trzeba liczyć się właśnie z wrogością dużej części użytkowników, chociaż uważam to za durnotę, skoro normalnie dyskutują i nie są prowokującymi trollami to co im taki fan Realu przeszkadza na tej stronie.
1
Też byłem na tym meczu :) Fantastyczne przeżycie. Również pierwszy raz na Camp Nou, ale na pewno nie ostatni.
1
Transfer kwestią godzin.
0
Już widzę jak szejk go puszcza. Chociaż jak skończy mu się kontrakt to nadal będzie młodym zawodnikiem :D
0
Może i nie będzie, co z tego? Z resztą Coutinho to nie jest typowy Brazylijczyk, także bardzo bym się zdziwił, gdyby odszedł tak szybko.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
Oczywiście, że Belgia. Japonia dzisiaj parę ciosów wyrwie, skończy się pewnie jakimś 3:0.
14
Myślę, że Messi w 2022 roku dalej będzie dawał więcej jako piłkarz niż 80% piłkarzy, więc jeśli jakimś cudem Argentyna zakwalifikuje się do Mundialu w Katarze to mam nadzieję, że Messi pojedzie z kadrą walczyć o Puchar za Mistrzostwo Świata ten ostatni raz.
1
Nie mogli bo byli słabi dzisiaj.
1
Ups, a ja znowu zapomniałem o typerze :v
3
Willian fajnie dzisiaj wyglądał, szkoda że już zaraz 30 lat.
3
Myślę, że można było lepiej wydać te 40 milionów.
1
Mi tam się pierwszy komplet podoba w sumie :D
Drugi taki sobie, pasy w złą stronę no i ten napis Rakuten jakoś dziwnie wygląda.
0
Ja tam liczę jeszcze na Brazylię i Urugwaj. Nie pogniewałbym się też, gdyby Rakitic został mistrzem świata.
1
Dokładnie, są już składanki z Gomesem i nie wiem czy one zostały stworzone tak na serio czy tylko, żeby go wyśmiać :D
2
Real ma fajnie obsadzone boki obrony.
0
Trochę jak Villareal :D
1
Willian spoko piłkarz, ale chyba trochę za późno na ten transfer.
0
W sumie to Marc mógłby polecieć z nimi, nic by mu się nie stało raczej. Ale Hiszpanie powinni odpocząć.
2
Hm, wzrośnie jego wartość i będzie można opchnąć go za grubszy hajs.
0
To był gol na 2-1, ale reszta całkowita racja.
0
Tu jest kawałek
https://www.dailymotion.com/video/x6nc640
0
No ale wtedy też ryzykownie uderzył, bo pod poprzeczkę chciał zmieścić.
0
No jasne, dużo szczęścia miał, bardzo niewiele brakowało a znowu by nie trafił.