Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co ma jedno do drugiego, bo nie rozumiem?
9
Szacun za Modricia, po tym pierwszym nietrafionym karnym zdecydował się podejść do następnego i to jeszcze w serii jedenastek. Mocną psychę ma naprawdę
0
Mi to tam też się podoba :D
0
Przestań ja dostałem bloka na komentarze za komentarz, i tutaj cytuję: "haha, a stać cię na bilety do Madrytu? :D". XD
2
Właśnie zobaczyłem wynik Rosji. Co to się dzieje na tym mundialu :D sensacja za sensacją.
0
Byle go tylko mądrze poprowadzić, ale to będzie gracz.
0
Najlepsze jest to, że gdyby Rojo go nie faulował to nic groźnego by z tego rajdu nie wyszło.
1
Decyzje Sampaoliego dotyczące zmian nie zostaną wyjaśnione chyba do końca świata...
3
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Sampaoli to jakiś sabotażysta jest.
0
Koniec meczu :).
0
Już nie chodzi o tę sytuację. Tutaj zgadzam się, że to była łatwa piłka do wyjęcia.
5
Niektórzy dalej będą twierdzić, że Mbappe jest słaby bo nie wyszedł mu dwumecz z Realem... 19 lat ma dopiero.
1
Grają tragicznie.
3
Argentyna jeszcze nie wygrała tego meczu, spokojnie :D
0
Eh, jestem w mniejszości :(
2
Di Maria
https://www.dailymotion.com/video/x6n8lve
0
I tak pewnie nieźle się sprzeda, Januszeria już o to zadba.
1
Jakiś transfer był?
0
Wyszła taka książka? XD
1
Ale dalej grają jak paralitycy.
0
Jest i Maradona :).
1
:OOOOOOOOOOOOO.
0
XD, było do przewidzenia
0
Seven Nation Army? Nie słyszałem akurat teraz ale chyba ta zawsze leci.
0
O, Daruś komentuje.
0
Ile miałeś podejść bo ja dwa i doszedłem do połowy drugiego sezonu xd
0
XD też prawda.
1
Wikingowie.
1
Ja dzisiaj zniszczyłem praktykę E.12 ale był tak prosty że szkoda gadać. Powodzenia jutro :D