4

Co ma jedno do drugiego, bo nie rozumiem?

9

Szacun za Modricia, po tym pierwszym nietrafionym karnym zdecydował się podejść do następnego i to jeszcze w serii jedenastek. Mocną psychę ma naprawdę

0

Mi to tam też się podoba :D

0

Przestań ja dostałem bloka na komentarze za komentarz, i tutaj cytuję: "haha, a stać cię na bilety do Madrytu? :D". XD

2

Właśnie zobaczyłem wynik Rosji. Co to się dzieje na tym mundialu :D sensacja za sensacją.

0

Byle go tylko mądrze poprowadzić, ale to będzie gracz.

0

Najlepsze jest to, że gdyby Rojo go nie faulował to nic groźnego by z tego rajdu nie wyszło.

1

Decyzje Sampaoliego dotyczące zmian nie zostaną wyjaśnione chyba do końca świata...

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Sampaoli to jakiś sabotażysta jest.

0

Koniec meczu :).

0

Już nie chodzi o tę sytuację. Tutaj zgadzam się, że to była łatwa piłka do wyjęcia.

5

Niektórzy dalej będą twierdzić, że Mbappe jest słaby bo nie wyszedł mu dwumecz z Realem... 19 lat ma dopiero.

1

Grają tragicznie.

3

Argentyna jeszcze nie wygrała tego meczu, spokojnie :D

0

Eh, jestem w mniejszości :(

2

0

I tak pewnie nieźle się sprzeda, Januszeria już o to zadba.

1

Jakiś transfer był?

0

Wyszła taka książka? XD

1

Ale dalej grają jak paralitycy.

0

Jest i Maradona :).

1

:OOOOOOOOOOOOO.

0

XD, było do przewidzenia

0

Seven Nation Army? Nie słyszałem akurat teraz ale chyba ta zawsze leci.

0

O, Daruś komentuje.

0

Ile miałeś podejść bo ja dwa i doszedłem do połowy drugiego sezonu xd

0

XD też prawda.

1

Wikingowie.

1

Ja dzisiaj zniszczyłem praktykę E.12 ale był tak prosty że szkoda gadać. Powodzenia jutro :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?