Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poczytam ale później
0
No to tak jak mówię, to nie jest pierwsza sprawa i jeszcze nic jej nie zrobili a po sądach już chodziła. Ale nie wiem.
0
Nie wiem, ale wiem że osoba która to udostępniała ma doświadczenie z tą sprawą i nigdy nie dostała żadnej kary za udostępnienie wizerunku. Ale może masz rację i niepotrzebnie to udostępniłem.
0
Jest ktoś z Gdańska i może kojarzy typa?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2146721408701441&id=100000908083991
7
Przecież widać i słychać, że to było dla żartów. Zluzuj trochę.
15
Kibice Egiptu pogonili Ruska XD
https://www.instagram.com/p/BkP994AgfBq/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=ob23yv8uppr2
0
Wiadomo, mundial najważniejszy :D
https://www.instagram.com/p/BkQHL-9gsWU/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=17nrbgtsyc4ii
0
Nie dzięki, mam już taką
0
Kane.
3
Barcelona to mistrzowie szantażu.
0
Normalnie spodziewałbym się gradu bramek, ale patrząc na poprzednie mecze tego mundialu pewnie skończy się na 1-0.
1
No to jakby udało się odsprzedać to nie byłoby tak źle.
0
A jak dostaniemy to piwo? Będziesz wysyłał kurierem? :D
1
I jak? Mógł zwrócić? XD
7
Nur Pepe, jakby ktoś chciał
https://x.com/FlFAWC2018/status/1009434524499898368
0
Podobno zrobili konto na długo przed wprowadzeniem licznika i dlatego tak pokazuje.
2
Daniel Gudjohnsen opuszcza La Masię i przechodzi do akademii Realu Madryt. @albert_roge
[neurophate]
0
Główką z różnego.
0
Można wyłączyć :D
2
Również mam ten problem
0
Odpali jak Gomes? :D
3
Nie każdy siedzi w internecie połowę swojego czasu jak my :D
0
To dobrze :D.
5
Też to we mnie uderzyło, w tym momencie było mi go strasznie szkoda...
0
Ja w ogóle inna kwalifikacja :D ale zastanawiam się czy jak zdam teorie, obleję praktykę to zdaje oba czy tylko praktykę w styczniu.
0
No praktykę obleję raczej ;/ w styczniu wtedy muszę podchodzić do teorii jeszcze raz?
0
Co tam
0
B.33 tylko jest niestety.
1
Rosja na wesoło widzę.
0
Jak niżej.