Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, mundial ważniejszy.
0
Wpadnie na luzie, Szwecja bez gumy dzisiaj jedzie z nimi.
0
Fryzura Alvesa była przepiękna, nie wiem o co ci chodzi :D
8
Jeżeli kogoś ciekawi o której godzinie Meksyk skończył zabawę w Moskwie to odpowiadam: jeszcze nie skończył. Dobrze, że w knajpach są stoliki i krzesła, można się czegoś złapać. Inaczej by się chłopaki poprzewracali
[Mateusz Skwierawski]
8
Niektórzy mają zbyt wysokie mniemanie o sobie.
3
Znalazłem coś takiego:
0
Nawet goal.com cytuje, także nie wiem...
0
Rosja idzie na mistrza, mówię wam.
45
Diego Maradona: "I missed five penalties in a row and I was still Diego Armando Maradona. The game and the two points lost by the team are not down to Messi's penalty. He showed his face and gave everything he had to give. He did his duty."
3
A Rosja? :V.
1
Jest o tym mnóstwo artykułów, poradników. Na pewno używając Google coś znajdziesz.
2
Nie wiem czy było.
Meksykański komentator, niezły wariat :D
https://x.com/waldemar_kowal/status/1008434189459513344
0
No jak na razie wszystko jest ok, tylko w jednym meczu mieli przez chwilę problemy z transmisją w TV, a to i tak tylko na jednym z dwóch kanałów. Studio nie oglądam, bo zajmuję się wtedy innymi rzeczami a na komentarz rzadko aż tak bardzo zwracam uwagę. Ogólnie na plus.
2
Pięknie go wyjaśniłeś. :D
38
Też się ich wstydzę xd
0
Premier League na Barbadosie gra ale 82 minuta już :(
0
W sumie to ostatni kupon, rzucam to w cholerę xd
2
Niby cały dzień, ale żeby mnie zbrechtać że Kupon nie wchodzi akurat znalazłeś czas xd
80
Strollowany xD
https://www.instagram.com/p/BkJAnn9gueO/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=1v3qzhjj5ayqo
0
Przecież napisałem że to tylko żart, nic mi do tego że chcesz sobie pofarbować włosy :v
7
Może po prostu jest homo? :D
Oczywiście żart, proszę się nie unosić.
0
Dokładnie, podchodzi do jedenastki i wiesz, że będzie gol.
3
No trzeba się cieszyć, ale irytuje mnie czasem Ronaldo tymi swoimi gestami i zachowaniem.
1
Chyba troszkę więcej razy niż 3 :D
12
Róbcie screeny bo coś czuję, że to może się spełnić :D
0
Właśnie ogarnąłem że wytypowałem 2:0 dla Kostaryki. Nic nie piłem.
XD
2
Myśl co chcesz, jutro under 1,5 i remis albo wygrana Tunezji/Panamy xd
0
Nawiązałem do 2014, dokładnie do meczu z Niemcami (bo podejrzewam, że o to ci chodziło pisząc "W 2014 było to widać dobitnie") gdzie nawet jeśli Neymar by grał to dużo by to nie zmieniło bo Niemcy zwyczajnie wydymali Brazylię.
0
W tamtym meczu obecność Neymara niewiele by zmieniła.
0
A to takich rzeczy nie wiem.