1

Dobra. Ja się poddaję:D

8

Super śmieszne :(

0

Mogę ci zapodać zdjęcie i sam się przekonasz, że go nie ma XD.

0

Powinna, ale niestety nie widać nic. Poczekam jeszcze chwilę, bo komary strasznie koszą.

0

Na wsi, na lekkiej górce.

0

U mnie tylko dwie gwiazdy widać xd

0

Stoję od 10 minut i nic nie widzę :(

0

Chyba ktoś z Warmii zabrał Księżyc bo kompletnie nic nie ma.

4

Zaćmienie a u mnie nawet Księżyca nie widać :D

0

Dokładnie, myśliwi najlepsi :D

0

Tak jak Striker napisał, trochę zajmie zanim załadują się awatary ale znowu wszystko jest w porządku. Nie wiem tylko jak pasek nawigacji, ale wygląda, że też wróciło do normy.

Edit. Pasek jednak dalej się zawiesza.

0

To że Araby mówią po polsku i nazywają się Andrzej.

0

Dobranoc :D.

0



A tu moja playlista, tyle że na Tidalu.
http://tidal.com/playlist/3f1243e2-8e8e-4a04-8eff-534f9fab9b10

0

Jakieś tam mam. Mogę zapytać.

0

Podesłać ci swoje czy nie bardzo?

2

Socjopata
Uwielbiam jego komentarze
Pozdro kociaku :*

1

Ale jeden plakat Ronaldo jest :D

0

Zastanawia mnie tylko dlaczego ta sama płyta ma raz wpisanego normalnie dystrybutora i kosztuje np. 100 zł i jest też z dystrybutorem nieznanym i kosztuje np. 60 zł. I chodzi o tę samą płytę.

0

Dobra, nie ogarnąłem :D

0

A to nie jest w nocy z soboty na niedzielę?

1

Generalnie to zamówiłbym z oficjalnej strony artysty (płyta za 15 dolarów każda) ale przesyłka kosztuje tyle samo. Dzięki wielkie za polecenie sklepu.

0

Faktycznie. Niektóre płyty w super cenach, ale dalej są niektóre płyty w okolicach 100 zł. Ale już mam jakiś wybór :) zamawiałeś tam kiedyś?

0

Gdzie mogę kupić albumy muzyczne poza empikiem? Myślałem nad allegro, bo czasem taniej ale zastanawiam się czy gdzieś jeszcze nie prowadzą sprzedaży.

0

No będzie okienko najwyżej no trudno xd

0

No raczej już nie będzie xd

9

Że sznurek mu wytrzymał

1

Nie pamiętam jak wcześnie są, ale dość wcześnie. Nie sprecyzuję, bo nie chcę skłamać.
Co do drugiego punktu to możesz mieć je na telefonie (aplikacja PassWallet) lub wydrukowane.

0

Na oficjalnej stronie Barcelony

0

Będzie tak jak byś odpalił pierwszy raz po prostu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?