Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dobra. Ja się poddaję:D
8
Super śmieszne :(
0
Mogę ci zapodać zdjęcie i sam się przekonasz, że go nie ma XD.
0
Powinna, ale niestety nie widać nic. Poczekam jeszcze chwilę, bo komary strasznie koszą.
0
Na wsi, na lekkiej górce.
0
U mnie tylko dwie gwiazdy widać xd
0
Stoję od 10 minut i nic nie widzę :(
0
Chyba ktoś z Warmii zabrał Księżyc bo kompletnie nic nie ma.
4
Zaćmienie a u mnie nawet Księżyca nie widać :D
0
Dokładnie, myśliwi najlepsi :D
0
Tak jak Striker napisał, trochę zajmie zanim załadują się awatary ale znowu wszystko jest w porządku. Nie wiem tylko jak pasek nawigacji, ale wygląda, że też wróciło do normy.
Edit. Pasek jednak dalej się zawiesza.
0
To że Araby mówią po polsku i nazywają się Andrzej.
0
Dobranoc :D.
0
A tu moja playlista, tyle że na Tidalu.
http://tidal.com/playlist/3f1243e2-8e8e-4a04-8eff-534f9fab9b10
0
Jakieś tam mam. Mogę zapytać.
0
Podesłać ci swoje czy nie bardzo?
2
Socjopata
Uwielbiam jego komentarze
Pozdro kociaku :*
1
Ale jeden plakat Ronaldo jest :D
0
Zastanawia mnie tylko dlaczego ta sama płyta ma raz wpisanego normalnie dystrybutora i kosztuje np. 100 zł i jest też z dystrybutorem nieznanym i kosztuje np. 60 zł. I chodzi o tę samą płytę.
0
Dobra, nie ogarnąłem :D
0
A to nie jest w nocy z soboty na niedzielę?
1
Generalnie to zamówiłbym z oficjalnej strony artysty (płyta za 15 dolarów każda) ale przesyłka kosztuje tyle samo. Dzięki wielkie za polecenie sklepu.
0
Faktycznie. Niektóre płyty w super cenach, ale dalej są niektóre płyty w okolicach 100 zł. Ale już mam jakiś wybór :) zamawiałeś tam kiedyś?
0
Gdzie mogę kupić albumy muzyczne poza empikiem? Myślałem nad allegro, bo czasem taniej ale zastanawiam się czy gdzieś jeszcze nie prowadzą sprzedaży.
0
No będzie okienko najwyżej no trudno xd
0
No raczej już nie będzie xd
9
Że sznurek mu wytrzymał
1
Nie pamiętam jak wcześnie są, ale dość wcześnie. Nie sprecyzuję, bo nie chcę skłamać.
Co do drugiego punktu to możesz mieć je na telefonie (aplikacja PassWallet) lub wydrukowane.
0
Na oficjalnej stronie Barcelony
0
Będzie tak jak byś odpalił pierwszy raz po prostu.