Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja nie wiem Pusshi, masz ty honor i godność człowieka?
0
Jesteś głupkiem bo nie wierzysz w wielkiego Pepa.
0
No i o to chodzi.
4
Hehe
https://jbzdy.pl/obr/794277/paulinho-vidal
0
Jak byłem w Barcelonie to ani razu nie widziałem osoby w koszulce Espanyolu, ale w koszulce Barcelony już tak:D
0
W sumie to i tak zamierzam go oddać na reklamację, więc może jak mi naprawią/wymienią na nowy to będzie aktualizacja :D
0
Coo. Dostałeś 8? Ja mam telefon z Playa i nic nie dostałem :(
0
Airbnb.
0
To jest najlepsze wyjście i też tak robię.
1
Poszło.
1
A najpierw nie ma sprzedaży dla socios przypadkiem?
0
Niecałe 700 zł za tydzień, dwie osoby. Przynajmniej ja tyle płaciłem.
0
Napisz priv, coś ogarnę.
0
Priv.
2
No i dobrze.
0
W sumie to nic xd
2
Jeśli będziesz to robił regularnie to lepiej zmień godzinę, bo o 20 to Kajtek wjeżdża z ciekawostkami historycznymi.
4
Tak, na pewno Rakitic usiądzie na ławkę kosztem Arthura.
0
Mi to wygląda na plastikowy kubek bardziej. To na pewno puszka?
0
Jasne, myślałem tylko że podasz jakieś irracjonalne argumenty. :D
4
Ale nie ma napisane, że mimo bycia zmiennikiem Alby dalej regularnie będzie występował w Barcelonie B.
0
Nie chce mi się wierzyć, że ktoś kupi go z kontuzją. Ale wolę się mile zaskoczyć niż rozczarować.
7
Może on minął się z powołaniem? Gada o tym DNA jak jakiś naukowiec.
0
Jak na razie to dalej wałki.
1
A jeszcze niektórzy, że Gomes odejdzie w tym okienku.
4
Jesteście nienormalni XD
0
Dlaczego nie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak trzeba namiary to pisz XD
0
Nie spotkałem jeszcze kobiety o imieniu Piotr :D