0

Ja nie wiem Pusshi, masz ty honor i godność człowieka?

0

Jesteś głupkiem bo nie wierzysz w wielkiego Pepa.

0

No i o to chodzi.

4

0

Jak byłem w Barcelonie to ani razu nie widziałem osoby w koszulce Espanyolu, ale w koszulce Barcelony już tak:D

0

W sumie to i tak zamierzam go oddać na reklamację, więc może jak mi naprawią/wymienią na nowy to będzie aktualizacja :D

0

Coo. Dostałeś 8? Ja mam telefon z Playa i nic nie dostałem :(

0

Airbnb.

0

To jest najlepsze wyjście i też tak robię.

1

Poszło.

1

A najpierw nie ma sprzedaży dla socios przypadkiem?

0

Niecałe 700 zł za tydzień, dwie osoby. Przynajmniej ja tyle płaciłem.

0

Napisz priv, coś ogarnę.

0

Priv.

2

No i dobrze.

0

W sumie to nic xd

2

Jeśli będziesz to robił regularnie to lepiej zmień godzinę, bo o 20 to Kajtek wjeżdża z ciekawostkami historycznymi.

4

Tak, na pewno Rakitic usiądzie na ławkę kosztem Arthura.

0

Mi to wygląda na plastikowy kubek bardziej. To na pewno puszka?

0

Jasne, myślałem tylko że podasz jakieś irracjonalne argumenty. :D

4

Ale nie ma napisane, że mimo bycia zmiennikiem Alby dalej regularnie będzie występował w Barcelonie B.

0

Nie chce mi się wierzyć, że ktoś kupi go z kontuzją. Ale wolę się mile zaskoczyć niż rozczarować.

7

Może on minął się z powołaniem? Gada o tym DNA jak jakiś naukowiec.

0

Jak na razie to dalej wałki.

1

A jeszcze niektórzy, że Gomes odejdzie w tym okienku.

4

Jesteście nienormalni XD

0

Dlaczego nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak trzeba namiary to pisz XD

0

Nie spotkałem jeszcze kobiety o imieniu Piotr :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?