Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
no to nc+go i jazda z kolejnym meczem :D
0
Gdzie nie możesz obstawiać?
7
Jakbyście byli ciekawi jak wygląda sprawa z prawami do transmisji La Liga na świecie:
https://www.laliga.es/en/audiovisual-rights/internationals/pl
3
Ups, pierwszy mecz się kończy a w lidze typerów niewytypowane :D
1
Dodałem sobie do zakładeczek właśnie. Bardzo fajna rozpiska.
0
Instastory Umtitiego
Nie wiem czy można oglądać bez bycia zarejestrowanym, ale trzeba kliknąć w avatar
https://www.instagram.com/samumtiti/
0
Zapewne końcówka września.
0
Ile minut trwają mecze skoro następny mecz grają już jutro?
6
Super rozpiska, dzięki redakcjo :)
0
https://www.bet-at-home.com/
0
Mi tam działa.
0
No i strollowałeś kolegę ;(
0
Oglądałem na telefonie streama z oficjalnej strony Barcelony i również bez zastrzeżeń.
0
Dało się jeszcze bardziej to rozpieprzyć?
0
Też mam takie wrażenie, że ich piosenki są do siebie strasznie podobne.
0
No te starsze albumy zdecydowanie bardziej mi podchodzą, ale ta nutka nie jest zła moim zdaniem.
0
Ja sam zacząłem słuchać od niedawna :D
0
No proszę, Disturbed wypuszcza nowy album w pażdzierniku. Słucha ktoś? :D
0
Napisz do LuisaSalvano, on podobno kiedyś kogoś dorwał :D
3
Tak, Denis i tak nie będzie grał a byłby zmiennik dla Gryzonia przynajmniej.
4
A on dalej z tym Karemem
6
Gareth Benzema!
3
Straciłem kogo przez co?
1
Na YT też ma być, jak i na Facebooku.
0
Znowu pytanie :D
Kupował ktoś z Amazon.de? Miałbym jedno pytanie, jakbym mógł prosić to priv.
0
No i super, gratulacje :)
1
Chyba spróbuję z płytką za 20 zł, bo nie wiem gdzie jeszcze kupić. Na Amazonie jeszcze luknę.
1
No właśnie o to chodzi xD.
1
Kupował ktoś z was na stronie fan.pl? Szata graficzna trochę odstrasza, ale na Ceneo ludzie sobie chwalą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika