2

no to nc+go i jazda z kolejnym meczem :D

0

Gdzie nie możesz obstawiać?

7

Jakbyście byli ciekawi jak wygląda sprawa z prawami do transmisji La Liga na świecie:
https://www.laliga.es/en/audiovisual-rights/internationals/pl

3

Ups, pierwszy mecz się kończy a w lidze typerów niewytypowane :D

1

Dodałem sobie do zakładeczek właśnie. Bardzo fajna rozpiska.

0

Instastory Umtitiego
Nie wiem czy można oglądać bez bycia zarejestrowanym, ale trzeba kliknąć w avatar
https://www.instagram.com/samumtiti/

0

Zapewne końcówka września.

0

Ile minut trwają mecze skoro następny mecz grają już jutro?

6

Super rozpiska, dzięki redakcjo :)

0

0

Mi tam działa.

0

No i strollowałeś kolegę ;(

0

Oglądałem na telefonie streama z oficjalnej strony Barcelony i również bez zastrzeżeń.

0

Dało się jeszcze bardziej to rozpieprzyć?

0

Też mam takie wrażenie, że ich piosenki są do siebie strasznie podobne.

0

No te starsze albumy zdecydowanie bardziej mi podchodzą, ale ta nutka nie jest zła moim zdaniem.

0

Ja sam zacząłem słuchać od niedawna :D

0

No proszę, Disturbed wypuszcza nowy album w pażdzierniku. Słucha ktoś? :D

0

Napisz do LuisaSalvano, on podobno kiedyś kogoś dorwał :D

3

Tak, Denis i tak nie będzie grał a byłby zmiennik dla Gryzonia przynajmniej.

4

A on dalej z tym Karemem

6

Gareth Benzema!

3

Straciłem kogo przez co?

1

Na YT też ma być, jak i na Facebooku.

0

Znowu pytanie :D
Kupował ktoś z Amazon.de? Miałbym jedno pytanie, jakbym mógł prosić to priv.

0

No i super, gratulacje :)

1

Chyba spróbuję z płytką za 20 zł, bo nie wiem gdzie jeszcze kupić. Na Amazonie jeszcze luknę.

1

No właśnie o to chodzi xD.

1

Kupował ktoś z was na stronie fan.pl? Szata graficzna trochę odstrasza, ale na Ceneo ludzie sobie chwalą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?