Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obrona.
0
Nie napisałem, że jestem tego pewny. Ale skoro trener go nie powołuje to coś musi być na rzeczy.
5
Jak zasłuży.
9
Dokładnie, ale jednak Rakitić zdobył najładniejszą bramkę moim zdaniem. Głos oddany na Ivana.
0
Ja się mocno zastanawiam czy nie kupić sobie tego nowego FM'a. To byłby mój pierwszy kontakt z serią, ale wygląda ciekawie.
2
No i super, będzie na co zwalić jak nie wygramy.
0
Mam nadzieję, że to nieprawda. To brzmi jakby przepychali się jak dzieci chcąc przy tym udowodnić swoją rację. Sytuacja nie jest jeszcze tak zła, żeby obwiniać się nawzajem o niepowodzenia.
0
Suarez na szczęście powoli zaczyna przyzwoicie wyglądać.
0
Akurat płatność kartą/przelewem to nie problem w moim przypadku. Dzięki wielkie za informacje :)
0
Ma nauczkę za to, że nie wierzył w swoje własne dzieło.
0
Pierwszy raz słyszę o tej stronie, ale na pierwszy rzut oka wygląda ok. No za 140 zł to byłoby ok, zastanowię się jeszcze. Dzięki wielkie.
37
Ale to śmierdzi fejkiem na kilometr.
1
Ja leciałem w maju, miałem bilety w dwie strony. Lot do Barcelony się odbył, ale lot powrotny odwołali dwa dni przed wylotem...
0
Dużo różnią się poszczególne części Football Managera od siebie? Bo nigdy nie grałem a chętnie bym spróbował, tylko nie wiem czy opłaca mi się kupować najnowszą 19 po premierze czy poczekać na świąteczne promocje i kupić sobie FM 18.
Ktoś się chce wypowiedzieć?
29
Twoje zdanie też nikogo nie obchodzi - taka prawda.
4
Sprzedać i po problemie.
3
Akurat dzisiaj wyglądał dobrze, i na dodatek mówi prawdę. Barcelona jest uzależniona od Messiego i jego formy.
0
Spokojnie, też tak miałem jak byłem na Sociedad w maju XD
1
Trzeba się przyzwyczajać do gry bez Messiego :v
0
Chcieliście rotacje to macie rotacje :D
2
Nie wiem czy zmiana była potrzebna, ale nie jest źle.
0
Jakieś zastosowanie szczególne sobie życzysz?
2
Zasłużona czerwona.
0
Ktoś z Warszawy wie może który klub jest większy pod względem pojemności? Stodoła czy Progresja? Znalazłem info, że Stodoła może zmieścić około 2200 osób, ale nie wiem na ile to prawdziwe.
0
Można na miesiąc.
1
Każdy tak śpiewa przed meczem :v
0
Nie uwierzę dopóki nie zobaczę :D
0
No to masz Reddita.
2
Ja mam już dwie takie, nic z tym nie zrobisz. Naucz się z tym żyć :D
7
Dokładnie, Neymar obniżył loty i jest paru grajków na jego poziomie.