0

Obrona.

0

Nie napisałem, że jestem tego pewny. Ale skoro trener go nie powołuje to coś musi być na rzeczy.

5

Jak zasłuży.

9

Dokładnie, ale jednak Rakitić zdobył najładniejszą bramkę moim zdaniem. Głos oddany na Ivana.

0

Ja się mocno zastanawiam czy nie kupić sobie tego nowego FM'a. To byłby mój pierwszy kontakt z serią, ale wygląda ciekawie.

2

No i super, będzie na co zwalić jak nie wygramy.

0

Mam nadzieję, że to nieprawda. To brzmi jakby przepychali się jak dzieci chcąc przy tym udowodnić swoją rację. Sytuacja nie jest jeszcze tak zła, żeby obwiniać się nawzajem o niepowodzenia.

0

Suarez na szczęście powoli zaczyna przyzwoicie wyglądać.

0

Akurat płatność kartą/przelewem to nie problem w moim przypadku. Dzięki wielkie za informacje :)

0

Ma nauczkę za to, że nie wierzył w swoje własne dzieło.

0

Pierwszy raz słyszę o tej stronie, ale na pierwszy rzut oka wygląda ok. No za 140 zł to byłoby ok, zastanowię się jeszcze. Dzięki wielkie.

37

Ale to śmierdzi fejkiem na kilometr.

1

Ja leciałem w maju, miałem bilety w dwie strony. Lot do Barcelony się odbył, ale lot powrotny odwołali dwa dni przed wylotem...

0

Dużo różnią się poszczególne części Football Managera od siebie? Bo nigdy nie grałem a chętnie bym spróbował, tylko nie wiem czy opłaca mi się kupować najnowszą 19 po premierze czy poczekać na świąteczne promocje i kupić sobie FM 18.
Ktoś się chce wypowiedzieć?

29

Twoje zdanie też nikogo nie obchodzi - taka prawda.

4

Sprzedać i po problemie.

3

Akurat dzisiaj wyglądał dobrze, i na dodatek mówi prawdę. Barcelona jest uzależniona od Messiego i jego formy.

0

Spokojnie, też tak miałem jak byłem na Sociedad w maju XD

1

Trzeba się przyzwyczajać do gry bez Messiego :v

0

Chcieliście rotacje to macie rotacje :D

2

Nie wiem czy zmiana była potrzebna, ale nie jest źle.

0

Jakieś zastosowanie szczególne sobie życzysz?

2

Zasłużona czerwona.

0

Ktoś z Warszawy wie może który klub jest większy pod względem pojemności? Stodoła czy Progresja? Znalazłem info, że Stodoła może zmieścić około 2200 osób, ale nie wiem na ile to prawdziwe.

0

Można na miesiąc.

1

Każdy tak śpiewa przed meczem :v

0

Nie uwierzę dopóki nie zobaczę :D

0

No to masz Reddita.

2

Ja mam już dwie takie, nic z tym nie zrobisz. Naucz się z tym żyć :D

7

Dokładnie, Neymar obniżył loty i jest paru grajków na jego poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?