Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jest to gdzieś na nc+?
0
Podejrzewam, że to komentarz ironia. Ale nawet jeśli za te "brednie odnośnie bukmacherki" oddał na niego głos to co w tym złego?
1
W TV polskiej nie, trzeba oglądać w internecie.
1
Cytuję komentarz (mój) z 2 grudnia. Był to dzień meczu z Villarealem:
""CANAL+ i ELEVEN SPORTS będą się wymieniać prawem wyboru pierwszego meczu co każdą kolejkę."
w 13. kolejce pierwszeństwo miało C+, więc wybrali Barcelonę.
Teraz pierwszeństwo miało Eleven, wybrali mecz Realu, więc C+ wzięło Barcelonę
w 15. kolejce znowu pierwszeństwo ma C+, więc wybrali Barcelonę zamiast Realu."
1
Oby to znaczyło, że będzie dostawał więcej szans.
0
No faktycznie, przecież Dembele i Suarez to ta sama pozycja.
0
Też mam nadzieję, że kiedyś rozegra pełny sezon. Ale raczej nie w Barcelonie.
6
Nawet nie wiedziałem, że ta ZP dzisiaj jest XD
2
Zabierasz Kajtkowi robotę, no proszę.
1
W TV, nagrałem sobie odcineczek na History.
tutaj znalazłem:
http://www.efilmy.tv/serial,630,Vikings-2013,sezon-5,odcinek-11.html
1
Tak w ogóle ogląda ktoś najnowszy sezon Wikingów? Czy tylko mnie śmieszy charakteryzacja Lagerthy? :D
0
Brzydkie zachowanie Busquetsa.
0
Messi po którymś z fauli dłużej przystanął w miejscu, ciekawe czy jakiegoś urazu się nie nabawił.
2
Chyba inny mecz oglądałeś.
0
"CANAL+ i ELEVEN SPORTS będą się wymieniać prawem wyboru pierwszego meczu co każdą kolejkę."
w 13. kolejce pierwszeństwo miało C+, więc wybrali Barcelonę.
Teraz pierwszeństwo miało Eleven, wybrali mecz Realu, więc C+ wzięło Barcelonę
w 14. kolejce znowu pierwszeństwo ma C+, więc wybrali Barcelonę zamiast Realu.
0
mi to rybka też, ale widziałem tu oburzenie dzisiaj to ciekawe co będzie za tydzień :v
1
No i następny mecz w lidze Barcelony również w Canal+ :)
Zadowoleni?
0
Bardzo ładnie Dembouz
1
Demebele ale zakręcił :o
szkoda tylko że wrzutka nie wyszła
1
Niech go sprzedadzą, nawet za grosze.
1
Moim zdaniem wypożyczenie jakiegoś obrońcy byłoby spoko opcją.
3
Kurde bele, naprawdę fajne statystyki. Chętnie zobaczyłbym je i teraz.
0
Nominuję:
ViscaBarca123 - świetne komentarze na temat młodzieży, naprawdę ciekawe informacje.
BarcaInfo - dużo informacji z Twittera, którego nie używam. Bez niego ominęłoby mnie wiele ciekawych informacji
Kajtek77 - ciekawostki historyczne
Colon - ciekawe rozważania
GenerałXavi -
0
Kod rozdany, jak zdobędę kolejny to również go rozdam. Tylko tym razem w komentarzach :D
0
Mam do rozdania kod na Polsat Sport Premium na ipli na miesiąc. Kto pierwszy odezwie się na priv ten dostanie kodzik ;)
0
Strona internetowa graliga.pl ;)
1
Mając 0 punktów w gralidze najprawdopodobniej wygram kod na Polsat sport Premium na ipli na miesiąc XD
Zostało 20 minut, wygrywa najlepsze 17400 osób a jestem 11900 :v
0
Odczuwa dyskomfort w kolanie i jednak (najprawdopodobniej) będzie musiał przejść operację, której chciano uniknąć.
5
koledzy niżej chyba nie wyczuli ironii :/
1
pamiętam Stilgara jak jeszcze letsplaye nagrywał, jego początki z YT :D