1

Jest to gdzieś na nc+?

0

Podejrzewam, że to komentarz ironia. Ale nawet jeśli za te "brednie odnośnie bukmacherki" oddał na niego głos to co w tym złego?

1

W TV polskiej nie, trzeba oglądać w internecie.

1

Cytuję komentarz (mój) z 2 grudnia. Był to dzień meczu z Villarealem:

""CANAL+ i ELEVEN SPORTS będą się wymieniać prawem wyboru pierwszego meczu co każdą kolejkę."



w 13. kolejce pierwszeństwo miało C+, więc wybrali Barcelonę.

Teraz pierwszeństwo miało Eleven, wybrali mecz Realu, więc C+ wzięło Barcelonę

w 15. kolejce znowu pierwszeństwo ma C+, więc wybrali Barcelonę zamiast Realu."

1

Oby to znaczyło, że będzie dostawał więcej szans.

0

No faktycznie, przecież Dembele i Suarez to ta sama pozycja.

0

Też mam nadzieję, że kiedyś rozegra pełny sezon. Ale raczej nie w Barcelonie.

6

Nawet nie wiedziałem, że ta ZP dzisiaj jest XD

2

Zabierasz Kajtkowi robotę, no proszę.

1

W TV, nagrałem sobie odcineczek na History.

tutaj znalazłem:
http://www.efilmy.tv/serial,630,Vikings-2013,sezon-5,odcinek-11.html

1

Tak w ogóle ogląda ktoś najnowszy sezon Wikingów? Czy tylko mnie śmieszy charakteryzacja Lagerthy? :D

0

Brzydkie zachowanie Busquetsa.

0

Messi po którymś z fauli dłużej przystanął w miejscu, ciekawe czy jakiegoś urazu się nie nabawił.

2

Chyba inny mecz oglądałeś.

0

"CANAL+ i ELEVEN SPORTS będą się wymieniać prawem wyboru pierwszego meczu co każdą kolejkę."

w 13. kolejce pierwszeństwo miało C+, więc wybrali Barcelonę.
Teraz pierwszeństwo miało Eleven, wybrali mecz Realu, więc C+ wzięło Barcelonę
w 14. kolejce znowu pierwszeństwo ma C+, więc wybrali Barcelonę zamiast Realu.

0

mi to rybka też, ale widziałem tu oburzenie dzisiaj to ciekawe co będzie za tydzień :v

1

No i następny mecz w lidze Barcelony również w Canal+ :)
Zadowoleni?

0

Bardzo ładnie Dembouz

1

Demebele ale zakręcił :o
szkoda tylko że wrzutka nie wyszła

1

Niech go sprzedadzą, nawet za grosze.

1

Moim zdaniem wypożyczenie jakiegoś obrońcy byłoby spoko opcją.

3

Kurde bele, naprawdę fajne statystyki. Chętnie zobaczyłbym je i teraz.

0

Nominuję:
ViscaBarca123 - świetne komentarze na temat młodzieży, naprawdę ciekawe informacje.
BarcaInfo - dużo informacji z Twittera, którego nie używam. Bez niego ominęłoby mnie wiele ciekawych informacji
Kajtek77 - ciekawostki historyczne
Colon - ciekawe rozważania
GenerałXavi -

0

Kod rozdany, jak zdobędę kolejny to również go rozdam. Tylko tym razem w komentarzach :D

0

Mam do rozdania kod na Polsat Sport Premium na ipli na miesiąc. Kto pierwszy odezwie się na priv ten dostanie kodzik ;)

0

Strona internetowa graliga.pl ;)

1

Mając 0 punktów w gralidze najprawdopodobniej wygram kod na Polsat sport Premium na ipli na miesiąc XD
Zostało 20 minut, wygrywa najlepsze 17400 osób a jestem 11900 :v

0

Odczuwa dyskomfort w kolanie i jednak (najprawdopodobniej) będzie musiał przejść operację, której chciano uniknąć.

5

koledzy niżej chyba nie wyczuli ironii :/

1

pamiętam Stilgara jak jeszcze letsplaye nagrywał, jego początki z YT :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?