2

@parpe Też mam takie wrażenie, dość słaby ten trzeci sezon w porównaniu z dwoma poprzednimi.

0

@olikwierk10 Jak dla mnie Black Flag.

1

@KamQiX 4kdownloader chyba.

1

@l0Messini da się. Bez problemu.

0

@l0Messini nie musicie.

1

Ale dawno tutaj zaglądałem. Tęskniłem za Wami :D

0

@A_Gomesinho_21 oznaczyłem cię XD.

2

@A_Gomesinho_21 działa?

1

@Colon Sony Ericsson?

0

Ale tu ładnie.    

0

A, rozumiem. Gdyby dało się jakoś zmienić dane użytkownika na elevensports.pl to bym mógł pożyczyć konto na czas F1 - no ale niestety nie da rady :D

1

0

Messi ma bodajże 598 goli.

0

Co z faulowanym piłkarzem? Wiadomo już coś?

1

Proszę bardzo, właśnie sam oglądam.

56

Szkoda, ale było to do przewidzenia. Jasper to zbyt dobry bramkarz, by siedzieć na ławce przez cały sezon.

8

0

Koledzy i koleżanki, znajdzie się jakiś samochód do 5 tysięcy na pierwsze auto?
Wiem, że to niewiele ale na więcej mnie nie będzie stać. Jakich modeli unikać, jakie są warte uwagi?

2

Jak byłem mniejszy to tak :D

1

Coś mnie ominęło z Rakiticiem? Ostatnio nie jestem na bieżąco, a ten ten mówi że Rakitic na pewno odchodzi.

0

Bale, Marcelo, może Isco.

10

Ja tam jestem spokojny, wierzę w chłopaków.

0

A jaki tier?

0

Z jednej strony śmieszne, ale chyba tak nie zachowuje się najlepsza strona w Polsce o klubie piłkarskim.

0

W warmińsko-mazurskim lekko pada deszcz tylko, żadnego wiatru aktualnie.

3

Mam nadzieję, że będzie gotowy na Lyon.

0

Oczywiście, że sobie wyobrażam.

1

Super, dzięki wielkie.

1

Fortuna ma bardzo fajną aplikację mobilną.

0

W którym miejscu? Bo nie mogę znaleźć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?