Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@parpe Też mam takie wrażenie, dość słaby ten trzeci sezon w porównaniu z dwoma poprzednimi.
0
@olikwierk10 Jak dla mnie Black Flag.
1
@KamQiX 4kdownloader chyba.
1
@l0Messini da się. Bez problemu.
0
@l0Messini nie musicie.
1
Ale dawno tutaj zaglądałem. Tęskniłem za Wami :D
0
@A_Gomesinho_21 oznaczyłem cię XD.
2
@A_Gomesinho_21 działa?
1
@Colon Sony Ericsson?
0
Ale tu ładnie.
0
A, rozumiem. Gdyby dało się jakoś zmienić dane użytkownika na elevensports.pl to bym mógł pożyczyć konto na czas F1 - no ale niestety nie da rady :D
1
Patrzyłeś tutaj?
https://www.reddit.com/r/motorsportsstreams/
0
Messi ma bodajże 598 goli.
0
Co z faulowanym piłkarzem? Wiadomo już coś?
1
56
Szkoda, ale było to do przewidzenia. Jasper to zbyt dobry bramkarz, by siedzieć na ławce przez cały sezon.
8
Biedny ten Alba XD
https://www.facebook.com/254760404895943/posts/814176418954336/
0
Koledzy i koleżanki, znajdzie się jakiś samochód do 5 tysięcy na pierwsze auto?
Wiem, że to niewiele ale na więcej mnie nie będzie stać. Jakich modeli unikać, jakie są warte uwagi?
2
Jak byłem mniejszy to tak :D
1
Coś mnie ominęło z Rakiticiem? Ostatnio nie jestem na bieżąco, a ten ten mówi że Rakitic na pewno odchodzi.
0
Bale, Marcelo, może Isco.
10
Ja tam jestem spokojny, wierzę w chłopaków.
0
A jaki tier?
0
Z jednej strony śmieszne, ale chyba tak nie zachowuje się najlepsza strona w Polsce o klubie piłkarskim.
0
W warmińsko-mazurskim lekko pada deszcz tylko, żadnego wiatru aktualnie.
3
Mam nadzieję, że będzie gotowy na Lyon.
0
Oczywiście, że sobie wyobrażam.
1
Super, dzięki wielkie.
1
Fortuna ma bardzo fajną aplikację mobilną.
0
W którym miejscu? Bo nie mogę znaleźć.