Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mariusz85OL to prawda, był w miarę solidny. Ale ten sezon w jego wykonaniu to istny dramat.
0
@Waller poszło priv.
@derlysy1979 kolega był szybciej.
0
Nie chce ktoś kodu na 3 miesiące Spotify Premium za darmo? Mam z Media Expert. Kod zadziała tylko dla kont, które nigdy Premium nie miało :D
2
@Witekk10 @Gonzo349 @MarcelNJ11 dzięki, pytam bo mama też chce obejrzeć jak wróci z pracy :D
0
Czy dzisiejszy mecz leci też w TV czy tylko w apce TVP Sport?
0
@marcin62 Dziwna sytuacja w ogóle, grałem we wszystkie Asasyny oprócz 3 ostatnich, ta seria nigdy nie miała problemów z tłumaczeniem XD
1
@DaPi No tak jest ze wszystkim, ileż można jedno i to samo słuchać.
0
@Krzysiek_FCB AC to jednak nadal AC, nieważne co by Ubisoft zrobił ;) Ja bym brał Ghost of Tsushima, a jestem fanem serii o asasynach.
0
@Gwyn Evga to porządna firma.
4
@Herbert Masz rację. W La Liga ma 1 asystę, w LM 3.
0
@FCMichalo możesz również obczaić program Wallpaper Engine, jeśli interesują cię animowane tapety. Ok. 15 zł na Steam.
1
@BarcaInfo ociepanie co to sie porobiło
0
@Martwy Jeśli codzienne działanie Facebooka można nazwać normalnym, to tak działa :D
1
@okiemtypera_lucaxx95 spróbuj Recuvą odzyskać.
1
@Szpenser Hej :)
0
@Shroud Jakieś konkretne smaki polecasz? :)
0
Wiem, że taki temat był poruszany wielokrotnie, ale potrzebuję pomocy :D
Chcę zacząć pić yerbę. Poszukuję jakiegoś niedrogiego zestawu na początek, da się coś znaleźć fajnego do powiedzmy 60/70 zł?
0
to też, ale chcę pokazać kolegom a nie mogę znaleźć nigdzie jeszcze.
0
ma ktoś powtórkę tej główki Busquetsa? Chciałbym sobie obejrzeć jeszcze parę razy.
0
A miało być tak pięknie.
0
@mr_robot no po raz kolejny wrzucasz filmik, który potwierdza że faul był.
0
@catluck Moim zdaniem BVB z PSG.
3
@MesQueUnClub96 i cyk
0
@Draks[FCB] dużo rzeczy można było zrobić lepiej, ale generalnie bawiłem się fajnie i czekam na kontynuację.
0
Nawet ładne, mi się podobają.
0
@karlu105 https://www.fcbarcelona.com/en/tickets/things-to-do-in-barcelona
0
@Dzemix111 Skończyłem na 5 odcinku, oglądam od początku z polskim dubbingiem i naprawdę jestem miło zaskoczony, a przede wszystkim aktor głosowy Jaskra daje radę. Dubbing zdecydowanie na plus ;)
6
Nie wiem czy było, ale w 2020 wyjdzie symulator renowacji stadionów XD
https://store.steampowered.com/app/948880/Stadium_Renovator/
0
Ale fajna recenzja Ultimate Team XD
1
@Sznejk W grze możesz sobie ustawić ilość lig i piłkarzy i gra pokazuje ci czy będzie płynnie czy nie, ale myślę że źle nie będzie.