0

@Mariusz85OL to prawda, był w miarę solidny. Ale ten sezon w jego wykonaniu to istny dramat.

0

@Waller poszło priv.
@derlysy1979 kolega był szybciej.

0

Nie chce ktoś kodu na 3 miesiące Spotify Premium za darmo? Mam z Media Expert. Kod zadziała tylko dla kont, które nigdy Premium nie miało :D

2

@Witekk10 @Gonzo349 @MarcelNJ11 dzięki, pytam bo mama też chce obejrzeć jak wróci z pracy :D

0

Czy dzisiejszy mecz leci też w TV czy tylko w apce TVP Sport?

0

@marcin62 Dziwna sytuacja w ogóle, grałem we wszystkie Asasyny oprócz 3 ostatnich, ta seria nigdy nie miała problemów z tłumaczeniem XD

1

@DaPi No tak jest ze wszystkim, ileż można jedno i to samo słuchać.

0

@Krzysiek_FCB AC to jednak nadal AC, nieważne co by Ubisoft zrobił ;) Ja bym brał Ghost of Tsushima, a jestem fanem serii o asasynach.

0

@Gwyn Evga to porządna firma.

4

@Herbert Masz rację. W La Liga ma 1 asystę, w LM 3.

0

@FCMichalo możesz również obczaić program Wallpaper Engine, jeśli interesują cię animowane tapety. Ok. 15 zł na Steam.

1

@BarcaInfo ociepanie co to sie porobiło

0

@Martwy Jeśli codzienne działanie Facebooka można nazwać normalnym, to tak działa :D

1

@okiemtypera_lucaxx95 spróbuj Recuvą odzyskać.

1

@Szpenser Hej :)

0

@Shroud Jakieś konkretne smaki polecasz? :)

0

Wiem, że taki temat był poruszany wielokrotnie, ale potrzebuję pomocy :D
Chcę zacząć pić yerbę. Poszukuję jakiegoś niedrogiego zestawu na początek, da się coś znaleźć fajnego do powiedzmy 60/70 zł?

0

to też, ale chcę pokazać kolegom a nie mogę znaleźć nigdzie jeszcze.

0

ma ktoś powtórkę tej główki Busquetsa? Chciałbym sobie obejrzeć jeszcze parę razy.

0

A miało być tak pięknie.

0

@mr_robot no po raz kolejny wrzucasz filmik, który potwierdza że faul był.

0

@catluck Moim zdaniem BVB z PSG.

3

0

@Draks[FCB] dużo rzeczy można było zrobić lepiej, ale generalnie bawiłem się fajnie i czekam na kontynuację.

0

Nawet ładne, mi się podobają.

0

@Dzemix111 Skończyłem na 5 odcinku, oglądam od początku z polskim dubbingiem i naprawdę jestem miło zaskoczony, a przede wszystkim aktor głosowy Jaskra daje radę. Dubbing zdecydowanie na plus ;)

6

Nie wiem czy było, ale w 2020 wyjdzie symulator renowacji stadionów XD
https://store.steampowered.com/app/948880/Stadium_Renovator/

0

Ale fajna recenzja Ultimate Team XD


1

@Sznejk W grze możesz sobie ustawić ilość lig i piłkarzy i gra pokazuje ci czy będzie płynnie czy nie, ale myślę że źle nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?