Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mają chyba 2 tygodnie ważności.
1
Instalowałeś ostatnio jakieś sterowniki może?
1
Po prostu znajdź opcję przywracania systemu i zobacz czy masz jakiś punkt, do którego możesz cofnąć system.
2
Jakiś sterownik, przynajmniej tak by wychodziło na podstawie treści błędu. Masz może jakiś punkt przywracania systemu?
1
bo mam zniżkę 5 euro, więc tak naprawdę dostawę na niemieckim amazonie miałbym za darmo. Musiałbym zapłacić tylko za sam album.
1
Myślicie, że zamawianie preordera albumu muzycznego na Amazonie to dobry pomysł?
0
O, będzie w TV na święta, trzeba sobie nagrać i obejrzeć.
1
Jakieś 80% tekstów z grafiki słyszałem przy wigilijnym stole :P
1
Może wyczyszczenie cache/ciasteczek coś da?
1
Mógłbyś zrobić screena jak to wygląda?
1
Tak jak Generał pisze, nie masz tego klikniętego/odklikniętego?
http://prntscr.com/lumvh2
4
Dlaczego nigdy nie wpadłem, że to wygląda jak hamburger?
1
masz jakiś koszyk złożony z tymi częściami? Mógłbyś podesłać?
1
Jak dla mnie świetna.
68
Ja jestem rozczarowany Denisem na przykład.
1
za 4k zmieściłeś i5 8600k? jaka płyta główna?
28
Wigilijne bingo XD
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2017/12/0f7e8b11b0b763b7a74cc3f2cf421984.jpg
1
Nigdy chyba nie sprecyzował za kim jest.
1
ja to zawsze co roku co najmniej jedną bombkę zbijam, lampki to pół biedy :D
1
Za Gironą chyba jest :v
1
Da radę kupić do 100 zł jakiś spoko kubek termiczny?
2
https://highlightsfootball.com/video/club-brugge-vs-atletico-madrid-highlights/
coś takiego znalazłem
19
W końcu doczekaliśmy się prawdziwego trenera na La Rambli.
1
Pamiętam, że ktoś z Was pracuje/pracował w serwisie z telefonami. Pamięta ktoś nick tej osoby? Miałbym do niej sprawę.
3
Która koszulka jest waszą ulubioną? ;)
https://2.bp.blogspot.com/-_DNabN04JfE/W3ROgcZC7GI/AAAAAAABqc4/ScAcSNaZrvQ8K-Wqt-f3u9rq-v751xF1QCLcBGAs/s1600/which-is-best-ever-fc-barcelona-home-kit%2B%25282%2529.jpg
1
Chorwacja.
1
Pewnie tak ;/
9
Wielki konkurs historyczny FCBarca.com? ;D
1
No to Kajtek przejrzany!
1
Nie wrzucałeś już tego kiedyś? :D