0

Nie chciałby się ktoś stąd zrzucać na Netlifxa co miesiąc?

0

Gra chociaż oryginalna?

1

Wszystko jest tak jak powinno być :)

0

Nie działa, właśnie sprawdziłem.

0

Miłego grania, właśnie odpalam :D

0

tak, o te dodatki chodzi i jakieś 16 dlc pomniejszych.

1

Kupuj goty, dostajesz oba świetne dodatki, które są rozbudowane jak niejedna gra :)

1

ja dopiero zacząłem Dziki Gon, ale zabawa przednia :D

1

Swoją drogą, najlepszy klimat i tak ma chyba pierwsza część Wieśka :D

1

aktualnie przechodzę wiedźmina 3 po raz pierwszy, a drugą część przeszedłem dwa razy. Na pewno różnią się tym, że świat w ostatniej części jest w pełni otwarty czego nie możesz powiedzieć o Wiedźminie 2. Walka jest podobna, ale po za tym to według mnie Wiedźmin 3 to zupełnie inna gra niż Wiedźmin 2. Powinno ci się spodobac.

1

No dupy nie urywa, ale zobaczymy. Podobno to ma być naprawdę "dziki" sezon.

1

Ale pewnie będziesz pytała o sezon 3 :D

0

Masz jakiś problem ze sobą? Coś często w uszczypliwy sposób komentujesz czyjeś posty, albo ciągle masz jakiś problem.

0

Nie możesz sobie nagrać?
W ogóle to jutro jest też powtórka o 21, jak i w nocy z piątku na sobotę o godzinie 0:50.

0

Nie jest tak, źle myślałeś.

0

kiedyś oglądałem na efilmy.tv ale kiedy już nadgoniłem i jestem na bieżąco to oglądam na History.

0

No takie zasady wybierania meczów ;)

0

Niestety używam Tidala XD może być? :v

0

Nie poddawaj się, walcz w słusznej sprawie XD

0

Trzy.

0

Spokojnie, spuchną.

0

jest i Puig

3

Rozumiesz, że w ostatniej chwili wysypał się Vidal i dlatego zagrał Niezniszczalny Chorwat?

0

Trzecia asysta Rakitica :D
Dzień konia.

0

Też mi się tak wydaje, ale ma dopiero 18 lat. Jeszcze sporo idzie poprawić.

1

No to teraz Suarez przykozaczył :D

0

Ładnie to wykończył.

2

Mi tak samo, co prawda streamy oglądam sporadycznie, ale jeszcze nigdy mnie Reddit nie zawiódł.

1

Ja cię sunę, jak byłem młodszy to całe dnie słuchałem tego kawałka XD

1

Dzięki wielkie kolego ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?