Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie chciałby się ktoś stąd zrzucać na Netlifxa co miesiąc?
0
Gra chociaż oryginalna?
1
Wszystko jest tak jak powinno być :)
0
Nie działa, właśnie sprawdziłem.
0
Miłego grania, właśnie odpalam :D
0
tak, o te dodatki chodzi i jakieś 16 dlc pomniejszych.
1
Kupuj goty, dostajesz oba świetne dodatki, które są rozbudowane jak niejedna gra :)
1
ja dopiero zacząłem Dziki Gon, ale zabawa przednia :D
1
Swoją drogą, najlepszy klimat i tak ma chyba pierwsza część Wieśka :D
1
aktualnie przechodzę wiedźmina 3 po raz pierwszy, a drugą część przeszedłem dwa razy. Na pewno różnią się tym, że świat w ostatniej części jest w pełni otwarty czego nie możesz powiedzieć o Wiedźminie 2. Walka jest podobna, ale po za tym to według mnie Wiedźmin 3 to zupełnie inna gra niż Wiedźmin 2. Powinno ci się spodobac.
1
No dupy nie urywa, ale zobaczymy. Podobno to ma być naprawdę "dziki" sezon.
1
Ale pewnie będziesz pytała o sezon 3 :D
0
Masz jakiś problem ze sobą? Coś często w uszczypliwy sposób komentujesz czyjeś posty, albo ciągle masz jakiś problem.
0
Nie możesz sobie nagrać?
W ogóle to jutro jest też powtórka o 21, jak i w nocy z piątku na sobotę o godzinie 0:50.
0
Nie jest tak, źle myślałeś.
0
kiedyś oglądałem na efilmy.tv ale kiedy już nadgoniłem i jestem na bieżąco to oglądam na History.
0
No takie zasady wybierania meczów ;)
0
Niestety używam Tidala XD może być? :v
0
Nie poddawaj się, walcz w słusznej sprawie XD
0
Trzy.
0
Spokojnie, spuchną.
0
jest i Puig
3
Rozumiesz, że w ostatniej chwili wysypał się Vidal i dlatego zagrał Niezniszczalny Chorwat?
0
Trzecia asysta Rakitica :D
Dzień konia.
0
Też mi się tak wydaje, ale ma dopiero 18 lat. Jeszcze sporo idzie poprawić.
1
No to teraz Suarez przykozaczył :D
0
Ładnie to wykończył.
2
Mi tak samo, co prawda streamy oglądam sporadycznie, ale jeszcze nigdy mnie Reddit nie zawiódł.
1
Ja cię sunę, jak byłem młodszy to całe dnie słuchałem tego kawałka XD
1
Dzięki wielkie kolego ;)