1

W katalońskiej TV3 lub na YT o 21:15

0

Ja uważam, że to bardzo możliwe.

5

Tylko, że to retransmisja

1

Powodzenia w nowym klubie, pokaż na co cię stać.

0

No to zostaje życzyć powodzenia w dalszej karierze :)

1

Dumny z siebie jesteś, że się tak chwalisz?

1

Tak, częsty problem na canal+ przy lidze angielskiej.

5

Chyba o CS'a chodzi XD

0

Masz mnie :D

0

Czyli lepiej mieć 100 punktów w lidze kosztem LM?
A nie lepiej wygrać ligę z jakąkolwiek liczbą punktów i powalczyć o większą ilość trofeów?

0

Dziennikarz.

0

To było już widać podczas meczu, na powtórkach. No, przynajmniej ja widziałem.

0

Mam nadzieję, że po kontuzji nie straci tej pewności siebie i dalej będzie grał tak jak przed urazem.

1

Robertinho pisał, że chwilowo wyłączył tę funkcję, bo podczas meczów bardzo wpływa na wydajność i próbuje rozwiązać ten problem.

0

Fajny kawałek :D

0

Poleci ktoś serial w podobnych klimatach co Wikingowie albo Upadek Królestwa? Chodzi mi o seriale, których akcja dzieje się np. w średniowieczu. Poza Grą o Tron.

0

Ale co mam odświeżyć, bo nie rozumiem?

2

"Niestety ta strona nie istnieje!" :D

8

Szkoda, wczoraj naprawdę dobrze zagrał. Momentami przypominał Neymara.

0

Wikingów oglądam na bieżąco i szukam czegoś podobnego.

0

Faktycznie, pomyliłem się :D
aktualnie jestem na 3 odcinku i zastanawiam się czy porzucić czy dużo stracę nie oglądając go.

0

Oglądał ktoś serial Upadek Królestwa? Warto?

1

Tak, będzie mógł.

1

Ten najnowszy przeciek jest piękny, jeśli taka koszulka/bluza by wyszła to chętnie ją kupię.

0

Chodzi o tę pierwszą czy o tę drugą z herbem na plecach?

0

18 mln miało być po dwumeczu z PSG bodajże.

0

Transmisje jak każde inne. Te zweryfikowane na pewno są bezpieczne.

0

Tego nie wiedziałem. Dzięki.

0

Nie, przecież do wypłacenia jest ci potrzebny też PIN.

0

Faktycznie, wydawało mi się, że po odbiorze też mają jakąś ważność.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?