Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Alcacer już sprzedany przecież.
0
tak, nie mogę się zdecydować na jeden :D
0
Sklep PS3 normalnie dalej działa, więc nie powinno być problemu ;)
1
https://apollogic.com/pl/2017/02/vr-ar-mr-czy-znasz-roznice/
0
to był chyba ten link, ale usunięte już :/
https://oload.fun/f/u72HUn6_HqQ/Eng.mp4
0
Nie mam ani Fify ani PESA ale pobiore sobie demo PESA 19 i ogarnę czy lepsza gra niż tegoroczna FIFA.
Tylko mam pytanie, wiesz dlaczego opinie na Steamie są takie słabe?
1
Ojciec robi za 8zl za godzinę, miasteczko jakieś 15 tysięcy :/
1
Kościół Santa Maria del Mar.
1
We dwójkę będzie wam raźniej.
0
Kiedyś był od tego gość z rowerem, ale go już chyba tutaj na La Rambli nie ma. Także liczymy na Ciebie.
0
Mi się ten pomysł nie podoba, ale skoro kluby się zgodziły to musi być to opłacalne dla wszystkich zainteresowanych stron...
0
Wiadomo, że nie brzmi to podobnie do Last Resort, ale uważam że nie brzmi źle.
tutaj dwa poprzednie single z nadchodzącego albumu:
1
Słucha tu ktoś Papa Roach? :D
Co sądzicie o najnowszym singlu?
3
Najprawdopodobniej tak jak piszesz, działał pod wpływem impulsu.
0
Kurka, zapomniałem o skokach :o
Dzięki za przypomnienie
0
Holandia, Francja.
0
Tak żem myślał.
8
Tylko wydaje mi się, że ten filmik z Maradoną widziałem już podczas mundialu lub zaraz po. Ale nie dam sobie ręki uciąć.
0
Gdzie jest film a gdzie prawdziwy występ? XD
0
Myślę, że jest to jakiś wyznacznik mimo wszystko. Jednak ocenianie kto jakim jest kibicem po tym ile meczów w sezonie ogląda (i tylko po tym) jest trochę niesprawiedliwe.
0
Melduję się ;).
4
Dzięki wielkie :)
0
Dałby ktoś radę mi te napisy ładnie usunąć z tego zdjęcia?
https://goo.gl/images/iV2ydD
Z góry dziękuję.
1
Poszło. ;).
31
W ogóle nie gra i kontuzja? Niezła szklanka.
0
No tak, do gier intel 8 generacji jest lepszy od Ryzenów ^^
0
Jak ja kupowałem to ósmej generacji jeszcze nie było a wiadomo że pierwsza generacja Ryzenów>7 generacja Intela.
0
Ryzena 5 1600 i 16 GB RAMu.
0
Temperatury masz ok, ja na GTX 1060 dochodzę do 76 stopni momentami :D
0
To sorry, nie mam porównania ale podobno 19 bardzo przyjazna dla nowych Graczy.