3

ciekawe czy chociaż jakiś dopracowany czy nabazgrane na szybko :v

1

W końcu coś próbują zza pola karnego to są i efekty.

0

Jen Ledger, perkusistka zespołu Skillet :D

0

0

Też mi się tak wydaje, i bardzo mnie to cieszy.

8

Lepiej żeby nie grał, niech wyleczy kontuzję do końca i wtedy wróci do gry. Sytuacja w grupie jest w porządku, myślę że damy sobie radę z Interem bez niego.

0

no tak zrobiłem na początek, właśnie Barcelonę wziąłem. Jak już trochę ogarnę grę to będę brał gorsze kluby.

0

Dzisiaj przyszedł mój pierwszy Football Manager, macie jakieś porady jak tę gierkę ogarnąć? :D

0

Ale to jest link do oficjalnej charakteryzacji :D

0

Właśnie sprawdzałem na stronie UPS i jest napisane, że mają stąd moje zdziwienie :D

0

Wytłumaczy mi ktoś jak CDP.pl wysyła preorder FM'a 2019 kurierem UPS 1 listopada skoro to dzień wolny od pracy?

0

No mi się spodobał i dotrwałem do końca (czekam na kontynuację, już niedługo 2. część biężacego sezonu) a nie jestem osobą lubiącą seriale :v
Moim zdaniem warto.

0

Jest ktoś stąd chętny na wspólne opłacanie Netflixa? Bo bym coś obejrzał, darmowy miesiąc wykorzystany :v

1

Nigdy chyba taniej nie było, tym bardziej na Steamie ;) ja bym brał, ale że nie skończyłem nawet prologu na GOG-owej wersji to sobie odpuszczę.

0

0

4

Fajny filmik wleciał na YT

0

Z torrentami to jest tak, że pobierając plik jednocześnie udostępniasz innym to co już pobrałeś. Więc jakby nie było to rozpowszechniałeś to nawet nie wiedząc.
Jeśli jestem w błędzie to prosiłbym, żeby mnie poprawić :D

0

Z tego co czytałem wcześniej na La Rambli to wyszło, że w tym sezonie nikt nie ma praw (w Polsce) do transmitowania Copa Del Rey.

1

To jedynie znaczy że ma SSL, ale generalnie emag to legitny sklep.

0

Jak wrażenia? To będzie mój pierwszy FM i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem kupując go :P

1

Trzecia też niczego sobie ^^

0

Zna się tu ktoś może na C++? Miałbym jedno pytanko, jakby ktoś się znalazł to prosiłbym o priv.

0

Mówisz, że lewą ręką strzela częściej?

0

No Suarez lubi kąsać, także o to nie trzeba się martwić.

0

No i co z tego, skoro jedyne co na tej połowie robiliśmy to bez sensu klepaliśmy i nic z tego nie wychodziło.

0

Nie, 29. minuta teraz jest :D

1

Ał, boli od samego patrzenia :/

0

ncplus go działa, to najważniejsze :D a link jakiś można łatwo znaleźć, tylko trzeba umieć szukać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?