Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
ciekawe czy chociaż jakiś dopracowany czy nabazgrane na szybko :v
1
W końcu coś próbują zza pola karnego to są i efekty.
0
Jen Ledger, perkusistka zespołu Skillet :D
0
Dziwne, ja już widzę parę linków.
https://www.reddit.com/r/soccerstreams/comments/9twdlp/1945_gmt_rayo_vallecano_vs_barcelona/
0
Też mi się tak wydaje, i bardzo mnie to cieszy.
8
Lepiej żeby nie grał, niech wyleczy kontuzję do końca i wtedy wróci do gry. Sytuacja w grupie jest w porządku, myślę że damy sobie radę z Interem bez niego.
0
no tak zrobiłem na początek, właśnie Barcelonę wziąłem. Jak już trochę ogarnę grę to będę brał gorsze kluby.
0
Dzisiaj przyszedł mój pierwszy Football Manager, macie jakieś porady jak tę gierkę ogarnąć? :D
0
Ale to jest link do oficjalnej charakteryzacji :D
0
Właśnie sprawdzałem na stronie UPS i jest napisane, że mają stąd moje zdziwienie :D
0
Wytłumaczy mi ktoś jak CDP.pl wysyła preorder FM'a 2019 kurierem UPS 1 listopada skoro to dzień wolny od pracy?
0
No mi się spodobał i dotrwałem do końca (czekam na kontynuację, już niedługo 2. część biężacego sezonu) a nie jestem osobą lubiącą seriale :v
Moim zdaniem warto.
0
Jest ktoś stąd chętny na wspólne opłacanie Netflixa? Bo bym coś obejrzał, darmowy miesiąc wykorzystany :v
3
http://fullmatchsports.com/barcelona-vs-real-madrid-highlights-full-match/?tab=first-half - pierwsza połowa
http://fullmatchsports.com/barcelona-vs-real-madrid-highlights-full-match/?tab=second-half - druga połowa
1
Nigdy chyba taniej nie było, tym bardziej na Steamie ;) ja bym brał, ale że nie skończyłem nawet prologu na GOG-owej wersji to sobie odpuszczę.
0
https://www.ceneo.pl/58106817
lub z SSD
https://www.ceneo.pl/49541178
0
Tak w ogóle to zaczęła się Halloweenowa wyprzedaż na Steamie.
https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/halloweenowa-wyprzedaz-na-steamie-2018/
https://gg.deals/pl/deals/?store=4
4
Fajny filmik wleciał na YT
0
Z torrentami to jest tak, że pobierając plik jednocześnie udostępniasz innym to co już pobrałeś. Więc jakby nie było to rozpowszechniałeś to nawet nie wiedząc.
Jeśli jestem w błędzie to prosiłbym, żeby mnie poprawić :D
0
Z tego co czytałem wcześniej na La Rambli to wyszło, że w tym sezonie nikt nie ma praw (w Polsce) do transmitowania Copa Del Rey.
1
To jedynie znaczy że ma SSL, ale generalnie emag to legitny sklep.
0
Jak wrażenia? To będzie mój pierwszy FM i zastanawiam się czy dobrze zrobiłem kupując go :P
1
Trzecia też niczego sobie ^^
0
Zna się tu ktoś może na C++? Miałbym jedno pytanko, jakby ktoś się znalazł to prosiłbym o priv.
0
Mówisz, że lewą ręką strzela częściej?
0
No Suarez lubi kąsać, także o to nie trzeba się martwić.
0
No i co z tego, skoro jedyne co na tej połowie robiliśmy to bez sensu klepaliśmy i nic z tego nie wychodziło.
0
Nie, 29. minuta teraz jest :D
1
Ał, boli od samego patrzenia :/
0
ncplus go działa, to najważniejsze :D a link jakiś można łatwo znaleźć, tylko trzeba umieć szukać