Dzemik55
Dołączył/a: styczeń 2015
Szyleny/Braniewo
5 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tam jest tak czysta woda, że aż nie dowierzałem :D A i można zerknąć na fajne panie XD
0
Przecież gdyby nie bramkarz Alaves to ten mecz mógłby skończyć się jakąś manitką albo i lepiej :D
2
Dembele zmarnował dwie setki, źle zagrał przy kontrze do Messiego. Generalnie w pierwszej połowie, obok Messiego, najlepszy zawodnik. Mecz na pewno na plus.
15
Nie pierwszy i nie ostatni raz.
0
Tak, to wina Suareza, że Messi źle stanął XD
0
Pierwszy byłem.
0
Dej szóstkę w totka.
1
Niemożliwy on jest.
0
Tęskniłem za tym sędziowaniem ♥
0
Wróżbita Maciej? :o
0
W Alaves.
https://www.transfermarkt.com/burgui/transfers/spieler/246277
0
Dziękuję Leo.
2
Suarez...
https://memegenerator.net/img/images/16550847/eyes-bleeding.jpg
0
Suarez, jak ty mi zaimponowałeś XD
1
38 sekund chyba dokładnie, ale też nie dam sobie ręki uciąć.
0
Co mnie podkusiło, żeby kupić Laysy Solone? :D
0
No to Coutinho za Rakitica/Roberto i powinno wpaść coś w końcu.
0
Całkiem dobrze, miał jedną dobrą okazję ale strzelił w bramkarza. No i szkoda złego podania do Messiego przy kontrze.
7
Jordi ma jakieś sapy do Dembusia ciągle :D
0
Wakaso, trzymaj.
https://i.ebayimg.com/images/g/Ip0AAOSwK6RZNSk0/s-l300.jpg
1
Mogła być ciekawa kontra, ale Dembele zepsuł podanie do Messiego.
2
https://vignette.wikia.nocookie.net/pata/images/3/31/Chodzi_o_kutasa.jpg/revision/latest?cb=20180407031621&path-prefix=pl
0
Rok temu był zamach terrorystyczny w Barcelonie. Pewnie z tej okazji.
0
Uprzedzam. Tak, działa.
0
Poszło na priv XD
5
No i piękny szpalerek :)
0
Ja ze swojej jeszcze metek nie odciąłem :D
1
Hah, domyśliłem się, że to nie będzie jedno piwko :P
0
Aj, było sobie zostawić to ostatnie na mecz :( a teraz tylko jakieś Karmi stoi w lodówce...
0
A dam.