0

Tam jest tak czysta woda, że aż nie dowierzałem :D A i można zerknąć na fajne panie XD

0

Przecież gdyby nie bramkarz Alaves to ten mecz mógłby skończyć się jakąś manitką albo i lepiej :D

2

Dembele zmarnował dwie setki, źle zagrał przy kontrze do Messiego. Generalnie w pierwszej połowie, obok Messiego, najlepszy zawodnik. Mecz na pewno na plus.

15

Nie pierwszy i nie ostatni raz.

0

Tak, to wina Suareza, że Messi źle stanął XD

0

Pierwszy byłem.

0

Dej szóstkę w totka.

1

Niemożliwy on jest.

0

Tęskniłem za tym sędziowaniem ♥

0

Wróżbita Maciej? :o

0

Dziękuję Leo.

0

Suarez, jak ty mi zaimponowałeś XD

1

38 sekund chyba dokładnie, ale też nie dam sobie ręki uciąć.

0

Co mnie podkusiło, żeby kupić Laysy Solone? :D

0

No to Coutinho za Rakitica/Roberto i powinno wpaść coś w końcu.

0

Całkiem dobrze, miał jedną dobrą okazję ale strzelił w bramkarza. No i szkoda złego podania do Messiego przy kontrze.

7

Jordi ma jakieś sapy do Dembusia ciągle :D

0

1

Mogła być ciekawa kontra, ale Dembele zepsuł podanie do Messiego.

0

Rok temu był zamach terrorystyczny w Barcelonie. Pewnie z tej okazji.

0

Uprzedzam. Tak, działa.

0

Poszło na priv XD

5

No i piękny szpalerek :)

0

Ja ze swojej jeszcze metek nie odciąłem :D

1

Hah, domyśliłem się, że to nie będzie jedno piwko :P

0

Aj, było sobie zostawić to ostatnie na mecz :( a teraz tylko jakieś Karmi stoi w lodówce...

0

A dam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?